[בעיה] הXP ננעל, צריך עזרה בפריצתו - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בעיה] הXP ננעל, צריך עזרה בפריצתו

idanpere1

Recommended Posts

שלום לכולם.

לסבא שלי יש מחשב, והוא עוד לא מכיר לגמרי את הXP שהתקנתי לו (היה עד לא מזמן על וינ' 98 זמן רב), וככל הנראה הוגדרה סיסמא למשתמש שלו, לא יודע איך ולא ידוע מה היא. זהו המשתמש היחיד ולא ניתן להיכנס למערכת ההפעלה.

ניסיתי לבצע שחזור מערכת למועד מוקדם יותר (דרך התקנת וינדואוס מהבוט) אך גם שם מבוקשת סיסמת המנהל.

מחר הוא מביא לי את המחשב לביתי, כאשר התכנון הוא לשים את ההארד דיסק שלו כדיסק נוסף אצלי, לבצע גיבוי של הקבצים למחשב שלי, לפרמט את שלו ולהחזיר את הקבצים. הבעיה פה שיש צורך בהתקנה חוזרת של המון המון דברים, ואני מחפש דרך יעילה יותר.

יש אפשרות, דרך המחשב שלי (ויסטה) למחוק או לשנות את הסיסמא של המשתמש שלו (בXP)?? דרך אחת התיקיות של הוינדואוס שלו למצוא את הקבצים האחראים על כל זאת?? בטוח ניתן להגיע למידע הזה ולשנותו, אך אני לא יודע היכן הוא מאוחסן.

אשמח לעזרה. =]

עידן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעזרתי בFAQ, הכנתי דיסק BOOTABLE של הBartPE, בפלאגינס הוספתי את התוכנה לאיפוס הסיסמאות, אך כבר בטעינה של הדיסק יש שגיאה (ניסיתי להכין 2 דיסקים כאלה, בשניהם אותה בעיה), לא ניתן לטעון את הקובץ C_862.NLS מהתיקיה SYSTEM_32. בבדיקה כשנכנסתי לתיקיות בדיסקים שהכנתי ראיתי שהקובץ באמת חסר.

חשוב לציין שהשתמשתי בדיסק מקורי לחלוטין של XP!!!

יש למישהו פתרון??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...