ה- GTX260 215SP שלי נהפך חלש פתאום או שזה רק אני? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה- GTX260 215SP שלי נהפך חלש פתאום או שזה רק אני?

ToMuSH

Recommended Posts

התוצאה שלך היא ברמה של ה4830 שלי ... (3dmark06 מריצים על default שזה 1280-1024 בלי שום AF AA )

תוצאת המעבד שלך מאוד נמוכה.

איזה ביוס אתה ?

על איזה תדר המעבד ?

אם המעבד לא בOC התוצאה בסדר אבל אם הוא 3.5 היא צריכה להיות יותר גבוהה

בנוסף לכך תוצאות הSM2\SM3 שלך מאוד נמוכות

תסתכל פה

http://www.tomshardware.com/charts/gaming-graphics-cards-charts-2009-high-quality/3DMark06-v1.1.0-HDR-SM3.0-Score,1467.html

תוצאת ה SM3 שלך צריכה להיות בסביבות 7000

סתם להשוואה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה... OOPS :hi:

הרצתי על FHD חחח לא שמתי לב אפילו... אני עושה עכשיו עוד פעם ואעדכן.

הנה, הכל על סטוק בלי שום OC לאף רכיב, 3DMARK06 על דיפולט הכל.

מה שכן שמתי לב אליו שמוזר, זה שב- FHD קיבלתי תוצאת SM2 גבוהה יותר מאשר מרזולוציית הדיפולט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, הכל על סטוק בלי שום OC לאף רכיב, 3DMARK06 על דיפולט הכל.

שום רכיב עבר , משמע תדר מעבד 2.8.

אז אתה אומר שמשהו לא בסדר? באמת ראיתי שהוא צריך לתת 7K ואני לא מבין מה הולך פה :x

הביוס העדכני ביותר, גרסאת FD או משהו... עידכנתי לגרסא האחרונה ביותר, מאה אחוז.

מה עליי לעשות? ללכת לחברה? לתת אותו לתיקון? הדרייברים הכי עדכניים, הכל אמור להיות בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שעבר כבר יותר משבוע, אבל הנה העדכון. מצורפות של התוצאות כשהמעבד נמצא בתדר של 3.7GHZ ו- 3.5GHZ. ב- 3.7 לא הצלחתי לייצב אותו שם, אבל מצד שני לא התעסקתי כל כך עם התדר הזה. הוא עבר פוסט עם 1.525 אבל לא היה יציב, ולא עבר פוסט בכלל עם 1.55. ניסיתי גם 1.525VC ו- 1.3NB ועדיין לא היה יציב. בקיצור, המעבד שנפלתי עליו די מתוסבך... עכשיו הוא על 3.5 עם 1.475VC יציב 100%.

בקיצור, עדיין חסר לי כ- 200 נקודות ב- SM2, אבל נוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב משהו מאוד מאוד מוזר הולך כאן... פתחתי RivaTuner וגיליתי שהליבה של הכרטיס פועלת על 300MHZ במקום 576. אמרתי שזה לא ייתכן... אז הורדתי GPU-Z וראיתי שגם שם כתוב 300MHZ! שיניתים משהו ב- RivaTuner וראיתי שאז זה שינה את התדרים לנורמליים שלו, 576 לליבה וכו', ואז שמרתי והכל ופתחתי GPUZ ועדיין כתוב 300MHZ לליבה... מה הולך כאן חברים? אני צריך לדאוג? הכרטיס בסדר?

מצורפת תמונה.

עריכה:

עכשיו ראיתי בחלון הראשי של GPUZ שכן כתוב את התדר של הליבה... שהוא כרגע 625. אז החיישן דפוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...