קניתי ps3 . חדש בעניין, איך מזמינים משחקים מחול? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי ps3 . חדש בעניין, איך מזמינים משחקים מחול?

asi1998

Recommended Posts

בהרבה אתרים יש כמה אפשרויות תשלום

אני נוהג להזמין דברים מפלי אסיה אבל תברר איזה חנויות אמינות עושות משלוחים לארץ יש כל מיני חנויות מתחרות

וכן גויסטיק עדיף להזמין מחול רק שתבין שלוקח זמן עד שהוא מגיע בדואר שזה המשלוח היחיד שזול מספיק להצדיק קניה כזאת מחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה אתרים יש כמה אפשרויות תשלום

אני נוהג להזמין דברים מפלי אסיה אבל תברר איזה חנויות אמינות עושות משלוחים לארץ יש כל מיני חנויות מתחרות

וכן גויסטיק עדיף להזמין מחול רק שתבין שלוקח זמן עד שהוא מגיע בדואר שזה המשלוח היחיד שזול מספיק להצדיק קניה כזאת מחול

אם אני קונה משחק וגם גויסטיק עדיף לעשות את זה בהזמנה אחת?

אני רוצה פרו 10 וגויסטיק לצורך העניין. ויזה רגילה של הארץ "תופסת" באתרים הללו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה משחק וגם גויסטיק עדיף לעשות את זה בהזמנה אחת?

אני רוצה פרו 10 וגויסטיק לצורך העניין. ויזה רגילה של הארץ "תופסת" באתרים הללו?

אתה צריך לעשות חישוב כזה הזמנה של מעל 50$ (כולל מחיר המשלוח)חיבת ב30 אחוז מס בערך

אז תבדוק מה יוצא לך זול יותר הזמנות נפרדות או חבילה שכוללת הכל -בדרך כלל באתרים יש את הסיכום הסופי בדולרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעשות חישוב כזה הזמנה של מעל 50$ (כולל מחיר המשלוח)חיבת ב30 אחוז מס בערך

אז תבדוק מה יוצא לך זול יותר הזמנות נפרדות או חבילה שכוללת הכל -בדרך כלל באתרים יש את הסיכום הסופי בדולרים

אמרו לי ששופ טו אתר מומלץ מאוד זה נכון?

בנוגע להזמנה אם אני מזמין שני מוצרים באותו יום בהזמנה נפרדת אני לא יצרך לשלם מס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי ששופ טו אתר מומלץ מאוד זה נכון?

בנוגע להזמנה אם אני מזמין שני מוצרים באותו יום בהזמנה נפרדת אני לא יצרך לשלם מס?

לא מכיר את האתר הזה

בעניין ההזמנות אם החנות לא מחברת אותם להזמנה אחת וכל הזמנה עולה פחות מי 50$ כולל משלוח אז אין אף מס מקומי שאתה צריך לשלם

אבל אתה צריך לחשב כמה זה יוצא לך ואם עדיף הזמנה ביחד ולשלם מס או בנפרד ולשלם על משלוחים נפרדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין מוצר, תחכה שישלחו לך אותו(תקבל הודעה במייל שזה נשלח) ואז תזמין עוד אחד.

וכן, ויזה מקומי תופס בכל האתרים הללו.

אני אישית ממליץ על www.shopto.net אחלה חנות עם מחירים טובים ומשלוחים מהירים(5 ימים בד"כ מרגע ההזמנה). רק תשים לב בצד לשנות לפאונד שייצא לך קצת יותר זול(בברירת מחדל זה על יורו).

גם www.videogameplus.ca מומלץ(אתרי קנדי שאתה משלם לו בדולר קנדי).

יש לך גם אפשרות לשלם דרך שהם גם מקבלים ויזה מקומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין מוצר, תחכה שישלחו לך אותו(תקבל הודעה במייל שזה נשלח) ואז תזמין עוד אחד.

וכן, ויזה מקומי תופס בכל האתרים הללו.

אני אישית ממליץ על www.shopto.net אחלה חנות עם מחירים טובים ומשלוחים מהירים(5 ימים בד"כ מרגע ההזמנה). רק תשים לב בצד לשנות לפאונד שייצא לך קצת יותר זול(בברירת מחדל זה על יורו).

גם www.videogameplus.ca מומלץ(אתרי קנדי שאתה משלם לו בדולר קנדי).

יש לך גם אפשרות לשלם דרך שהם גם מקבלים ויזה מקומי.

אוקיי אז נראה לי שהויזה של אמא שלי תופסת היא אומרת שזה 16 ספרות.

בנוגע לשופ טו גם לי אמרו שהוא אתר ממש טוב. אבל מה זאת אומרת לשנות לפאונד?

עוד משו, המחירים שמצוינים שם זה מחירים סופיים נגיד פרו 10 עולה 30 יורו?! ונגיד בפרטים של ההרשמה שהם מבקשים טלפון צריך לרשום קידוממות 03?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בצד שמאל סימנים של פאונד ויורו, תבחר פאונד, ייצא יותר זול.

המחיר לא כולל משלוח, משלוח זה 3.5 פאונד.

בטלפון נראה לי צריך 972 לפני אני לא בטוח ולא חושב שזה כל כך משנה. אני לא רשמתי מספר אמיתי שם.

אם אני אצטרך ליצור קשר, יש אימייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בצד שמאל סימנים של פאונד ויורו, תבחר פאונד, ייצא יותר זול.

המחיר לא כולל משלוח, משלוח זה 3.5 פאונד.

בטלפון נראה לי צריך 972 לפני אני לא בטוח ולא חושב שזה כל כך משנה. אני לא רשמתי מספר אמיתי שם.

אם אני אצטרך ליצור קשר, יש אימייל.

עוד משו אחרון, אמרו לי קצט מסוכן לתת להם מספר אשראי ועדיף לשלם בויזה נטענת.

מזה בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויזה נטענת זה שאתה הולך לדואר וקונה כרטיס ויזה שהוא טעון בכמות כסף מסוימת (יש מינימום שאתה חייב לקנות - משהו באזור ה250 ש"ח או משהו כזה) ואז אם איכשהו המס' של הכרטיס הזה מגיע לגורמים לא רצויים , אתה מפסיד רק את מה שיש לך על הויזה הנטענת ולא מה שיש לך בחשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...