ביצועי כרטיסי מסך על Half Life 2 - הסוף להשערות - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועי כרטיסי מסך על Half Life 2 - הסוף להשערות

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

צודק. לדעתי ti4200 יריץ את המשחק בצורה סבירה ואפשרית למשחק על הגדרות בינוניות ונראה לי שגם הכרטיס שלי לא "יפול" כאן....

עד עכשיו הוא לא איכזב אותי בשום דבר.

מצטער להגיד לך אבל אתה תאכל הרבה חרא עם הכרטיס שלך בתקופה הקרובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

יש לי תאוריה בעניין הטבלה הזאת. מלפני כמה חודשים קארמק שלח לאתרי חומרה גרסא של דום3 לבצע עליה בנצ'מרקים והג'יפה פיכס שחט את הרדיאטור. אני חושב שקארמק דפק את ATI בגלל שהם הדליפו את האלפא של המשחק. ATI התחילו להלחץ שאף אחד לא יקנה את הכרטיס שלהם בגלל זה אז הם הלכו לעשות הסכם עם החברה שמפתחת את המשחק המצופה ביותר השני, חצי חיים2, בשביל לגרום לנוידיה להראות רע. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא יואכל הרבה חרה עם הכרטיס הזה הTI4200 הוא כרטיס דיי חזק, דבר שני לא הגיוני שיוציאו משחק עם דרישות כול כך גבוהות תחשוב על זה שרוב האנשים קונים מחשב עם כרטיסים כמו הMX440 וזה הרוב אז עם יוציאוט משחק שדורש כרטיס שעולה מינימום 600 שקל אני לא בטוח שהרבה אנשים יקנו אותו.

בקשר לעניין של דום שלוש באמת לפי המבדקים שראיתי הFX5900 קרע את ה9800 של ATI והתוצאות שם מאוד דומות למה שראינו כאן אני לא חושב שיש קשר אבל זה רק מראה מה שתי החברות האלה עושות בשביל להראות את העליונות שלהם בשוק אני לא סומך יותר על אף אתר שמראה לי מבדקים על משחקים שעדיין לא יצאו ובמיוחד שאחת משתי החברות (NV, ATI) חותמות על הסכמים עם סעיפים מפוקפקים.

שאני יראה את התוצאות על המחשב שלי אז אני ידע מה אמת ומה שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שלרדאון 9800 יש אופטימזציות היסטריות למשחק המצופה !

בדיוק מה שאגב נבדיה הולכים לעשות בדריברים החדשים , הם פישלו עכשיו הם מפסידים קצת יוקרה

בגלל שלא קראו נכון את המפה .

לא נורא אני דיי בטוח שאם הדריברים החדשים אמנם ה FX לא יציג תוצאות גבוהות מהרדאון

אבל לפחות ישתווה לו .

העיקר ש ה TI שלי יתן לשניהם בראש !! :) ;D :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתמונה מתחילה להתבהר קצת בנוגע לתוצאות וזה רק לרעת הFX וכל מי שאומר פה שהכל מכור וגם ATI מרמה ומתעצבן

זה הכל לשווא, ונסיון להגן על נוידיה שכבר הרבה זמן עושה טעויות על גבי טעויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים מהחזית 8)

בטח הספקתם לקרוא ב2 החדשות באתרנו יש מידע חדש ומעניין

1. בנצ'מרק ע"פ מנוע הSOURCE של HL2

אתר החומרה HardOCP קיבל לידיו את תוכן המצגת המדוברת של גייב ניוול מאתמול. מעבר לנתון המפתיע על הבדלי הביצועים בין כרטיסי ה GeforceFX לכרטיסי ה Radeon, מתגלים מספר פרטים מעניינים נוספים על מנוע המשחק. אחת הידיעות היותר מעניינות במצגת היא ההכרזה על תוכנת באנצ'מרק חדשה המבוססת על מנוע ה Source המשמש כבסיס ל Half-Life2. תוכנת הבאנצ'מרק שתנצל כמובן את שלל הפיצ'רים החדשים של DX9.0 תגיע אלינו כבר ב 30 בספטמבר. מיקרוסופט עצמה כה התרשמה ממערכת הבאנצ'מרק ומיכולותיו של המנוע, והכריזה כי בוחרת בו להיות הבאנצ'מרק הרשמי של טכנולוגיית ה DX9.0.

2. מידע חדש על הדרייברים הבאים של אנווידיה וכשרותם

תרה מכך מצורפת תגובה של רשמית של nVidia, וגם בתגובה זו אין טענה כלפי Valve בזיוף תוצאות, אלא טענה של nVidia כי בשבועיים האחרונים הם עבדו בצורה צמודה עם Valve על מנת לכלול אופטימיזציות לגרסה 50 של הדרייברים של סדרת כרטיסי ה GeforceFX. דרייברים אלו לטענת nVidia ישפרו משמעותית את ביצועי הכרטיס.

אך עם זאת נראה שלא הכל הכל ורוד בעבור nVidia שכן תגובתו של גייב ניוול לגרסת הדרייברים החדשה מתמקדת ב"אפקט הערפל" ש nVidia הוספיה למשחק בגרסת הדרייברים החדשה וזאת על מנת לחסוך זמן חישוב. nVidia לא הכחישו את הטענה, אך טענו שלא מדובר ברמאות.

3. כתבה מלאה באתר Anandtech עם מבחני ביצועים הכוללים את הGF TI4600, R9200 ועוד כרטיסים חזקים יותר שלא השתתפו בבנצ'מרקים הקודמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני היחיד ששם לב לעובדה המעניינת שהבדיקות נעשו על מערכת מחשב חזקה במיוחד ???

The PCs we used were configured with 4 3.0C processors on 875P based motherboards with 1GB of memory.

אני לא יודע מה איתכם, אבל לא לכל אחד יש מערכת כזו, ללא תלות בכרטיס המסך.

מכאן, אפילו עם 9800PRO אבל מעבד חלש יותר תקבלו פחות פריימים.

כמובן שזה לא משמעותי כמו הכרטיס מסך, אבל אלו מאיתנו שיש להם משהו בסגנון AXP1700+ יקבלו פחות פריימים אפילו עם הכרטיס הכי חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...