המלצה למחשב נייד משרדי\ביתי עד 2000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד משרדי\ביתי עד 2000 ש"ח

sean23

Recommended Posts

אני צריך מחשב ללימודים ואני לא מבין במחשבים ניידים לכן מה שתמילצו לי זה כנראה מה שאני יקנה...

* גודל המסך? בינוני

* משקל רצוי? קל עד כמה שאפשר בתקציב

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)?בסביבות 3 שעות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (DVI, וכו) usb

* בלוטות? רצוי

* גודל מינימלי של כונן קשיח? 160 GB

* צורב DVD? רצוי גם אם ניכנס בתקציב

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא, אבל חנות באזור מרכז חולון

- מטרות ומוסיקה שיריץ xp

הערות: שיהיה מחשב מהיר ואמין לאורך שנים עם אחריות.

תודה רבה רבה לכל עוזר !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט חלש משמעותית מניידים סטנדרטיים ובדר"כ גם מגבלות בתחום נוחות העבודה (מקלדת קטנה יותר, רזולוציה נמוכה, אין כונן אופטי וכו'). זה תלוי בגודל הנטבוק, הסוג והעדפות אישיות. לעומת זאת היתרונות הם מחיר נמוך מאד וניידות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי ואני בעניין של הנטבוק אתה יכול להמליץ לי מזאפ או מאיזה חנות שאתה מכיר או באינטרנט על נטבוק שיתקרב כמה שיותר לצרכים שצינתי בגבול המחיר ואם אפשר שמתי לב שיש צבעים יפים למחשב אז אם אפשר שיהיה גם בצבע יפה כזה... תודה רבה לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- 1005 מוצלח למדי, חיי טובים ומקלדת נוחה יחסית. יש דיונים רבים בפורום על הנושא עם דעות לכאן ולכאן, אתה מוזמן לעבור עליהם ולהתרשם מביקורות של משתמשים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שהוא יותר זול? אני לא ראיתי את ה- S12 במסגרת התקציב הזה בכלל, לרוב הוא מתומחר בסביבות ה-2300-2400. אם אתה אכן מכיר מקום בו הוא יותר זול, זה מתאים יותר לצרכים של פותח הת'ראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...