מחפש תוכנה לניטור תעבורת אינטרנט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה לניטור תעבורת אינטרנט

3d7

Recommended Posts

שלום!

יש לי מוגבל לנפח של 20GB באורנג' למחשב הנייד (חיבור באמצעות טלפון שמשמש כמודם), ואני מחפש תוכנה קטנה שתשב בtraybar ותנטר את תעבורת האינטרנט שלי.

התפקיד של התוכנה הוא להציג כמה MB שלחתי, כמה MB קיבלתי ובכמה MB השתמשתי סה"כ, וזאת כדי לא לעבור את המגבלה של ה20GB בחודש.

זה יהיה נחמד אם התוכנה תדע לאפס את המונים שלה בסוף החודש שאני אגדיר לה (החשבונית שלי נסגרת ב6 לחודש בחצות), ותשמור היסטוריה של חודשים לאחור.

זה גם יהיה נחמד אם היא גם תדע להציג לי הודעה במסך קופץ במידה ואני אגיע לכמות מסויימת של דאטה (נגיד 18GB), כדי שאני אדע שלא נשאר לי עוד הרבה, ותתריע שוב כשאני אגיע ל20GB ואולי אפילו תנתק לי את החיבור לאינטרנט באופן יזום כדי שאני לא אחרוג מהמכסה.

אם התוכנה תדע להבדיל בין חיבור סלולארי, לכבל ולWIFI, אז זה יהיה בכלל נהדר.

בטלפון שלי יש אפשרות לראות בכמה דאטה השתמשתי ולאפס את המונים ידנית, אבל זה לא ממש אמין כי הוא לא תומך במספרים גדולים.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הנה משהו שעונה נראה לי על כל הדרישות שלך.

http://www.bwmonitor.com

מבדיקה שעשיתי (וואי אני נשמע כמו ג. יפית), יש לך שם אופציה להגדיר תאריך לתחילת חודש, בשבילך ה- 6, אבל אין אפשרות להגדיר שעה, אולי פשוט תגדיר ל-7 אם זה בחצות, ניתןלהגדיר את ההגבלה של ה 20GB לחודש כולל התראה, אבל לא כמה הגבלות. זאת אומרת, תבחר, או שזה יתריע לך ב 19 ג'יגה, או ב 20.

יש לך אפשרות לראות מונים של יום, שבוע, חודש, שנה, אז אני מאמין שהם גם מתאפסים בהתאם. יש לך אפשרות להסתכל חודשים או שנים אחורה.

אם תסתכל בהגדרות של ההתראה כשישנה חריגה אתה לא תראה אפשרות להגדיר חלון קופץ עם התראה, רק תדע שזה אוטומטי. אפשר להוסיף התראת קול, שליחת אימייל, או הפעלת תוכנה מסויימת.

החסרון, היא לא חינמית. גרסאת נסיון ל 30 יום.

לא נראה לי שתמצא משהו יותר טוב מהתוכנה הזאת.

נראה לי אני גם אאמץ אותה, למרות שאין לי מגבלה, אבל נחמד לדעת את הסטטיסטיקה על התעבורה.

בדקתי, המלצתי!

YE0394291_h.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...