AMD Athlon II X4 620 כבר כאן, מדובר בשדרוג משתלם לAM2? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Athlon II X4 620 כבר כאן, מדובר בשדרוג משתלם לAM2?

LL@SS

Recommended Posts

לילה טוב ,

יש לי מעבד שאני מאוד רוצה להחליף, זהו, עשה את שלו , מדובר בAMD X2 4200 ,הוא בOC של2.6 +- ,עובד אחלה האמת, אבל עדיין, במידה ואני אשדרג מדובר בשגרוד רציני ובקיפצת מדרגה בביצועים? או שמה אני ארגיש שינוי אבל לא קיצוני,

האם כדאי בכלל לחכות ולהחליף שילוש שלם של לוח ,מעבד וזכרונות?

אני כבר לא יודע....צריך עצה.

השימושים שלי הם כלליים, גיימינג, המון ,עריכת בקיובייס וצפייה בסרטים, ז"א אני עושה הכל במחשב, חוץ מלבשל ,להתקלח וסקס.

;D

תודה מראש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עובד טוב ואתה עם כרטיס טוב אז...

בשביל מה? אתה מרגיש שהמעבד יוצר צוואר בקבוק? במה?

שנה הבאה כשיהיו בעיות במערכת תוכל לקחת מערכת I5 עם במחיר שדרוג קטן עכשיו... וגם כרטיס 5XXX במחיר שפוי יותר.

אני חושב שאני עונה לעצמי עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוכנן אוברקלוק?

ומה זה בכלל אומר "גיימינג, המון, קיובייס"? המון גיימינג או המון קיובייס?

וכמו שאמר kip, אם המערכת שלך מספיקה לך אז אין טעם לשדרג (רק כי המעבד החדש הגיע לארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוכנן OC ,כמובן, אבל לא משהו בשמיים ,שאיפה ל3.2 עם הקירור החדש שלי אני חושב שאוכל להגיע לשם...

המון גיימינג, וגם לא מעט קיובייס,

המערכת שלי אחלה, אבל אני מחיל להרגיש במשחקים מסויימים קצת מקופח בגלל המעבד, בדקתי את זה לעומק ,אני יכול לקבל הרבה יותר במעט כסף כנראה, השאלה היא האם יש אותו לAM2 ?

ומהו הבדל הביצועים שאני אשיג? באחזוים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שלך לא תומך ב ATHLON II, אם אתה רוצה לקנות את המעבד הזה אתה צריך גם לוח חדש. יש לוחות זולים יחסית כמו הלוח הזה שיתאימו, יש לו גם NCC שזה המקביל של ה ACC של AMD, משפר OC וגם פותח ליבות (למעבד הזה אי אפשר לפתוח ליבות אבל הבנתי שאפשר לפתוח לו את הזיכרון, זה כל מה שמבדיל אותו מפנום 2):

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=1555

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לפתוח את הזיכרון ???

כל הליבות עובדות הרי הוא X4.

קראתי שבעצם ההבדל בינו לפנום שיש לו L3 אבל הוא במצב כבוי.

השאלה האם אפשר להכנס לתוככי המעבד הזה ו"להדליק" את ה L3 ובעצם להפוך אותו לפנום 2.

הנה ציטוט מביקורת של טומס.

In fact, the only real change here came when switched the Athlon II X4’s cache off to be able to

utilize processor dies that failed validation due to L3 issues (Ed.: Note that this is only the case for early

כלומר כיבתה את ה L3 באופן יזום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר להפעיל אותו אז בעצם לפי מה אתה אומר אפשר להפוך אותו לפנום.

זו בשורה מעניינת השאלה האם המעבד הזה זה פנום 2 במסווה של אתלון 2 אז זה מחיר מעניין מאד.

ואיך עושים את זה ואיזה תומך (גיגבייט למשל ) או שמחייב לוחות מסויימים.

אתלון 2 עולה 580

פנום 2 עולה 1300 1400 תלוי בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של הפנום 2 ממזמן לא 1300 שקל, לפחות לא לדגם היקר. זה כמו שיש פה מישהו שהצליח לפתוח 2 ליברות ל ATHLON 2 II X2, המעבד הזה בכלל לא אמורות להיות ליבות נוספות. עושים מעברים מוזרים בין המעבדים שלהם, במעבדים האלה נדיר יחסית שנופלים על מעבד שיש לו אפשרות לפתוח משהו.

בקשר ללוחות, כל לוח שיש לו ACC או NCC אמור לעשות את העבודה. יש מקרים שלוח אחד יצליח ולוח אחר לא, יש בסיפור הזה הרבה מאוד מזל, ראיתי אנשים שלא הצליחו לפתוח ליבות עם לוח אחד וניסו שוב עם לוח אחר וזה עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה סדר

מעבדי הATHLON II X2 מגיעים ככפולים ואי אפשר לפתוח

מעבדי הsempron 140 מגיעים ככפולים עם אחת נעולה ואפשר לפתוח

מעבדי הPHENOM II X3 X2 מגיעים מרובעים ואפשר לפתוח

מעבדי הATHLON II X3 חלקם אפשר לפתוח למרובעים חסרי L3 וחלקם למרובעים עם L3

מעבדי הATHLON II X4 חלקם אי אפשר לפתוח וחלקם אפשר לפתוח L3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-L3 ב- X4 מדובר רק במספר מצומצם יחסית של מעבדים שיוצרו בהתחלה על בסיס ליבת הפנום X4.

בהמשך הם מיוצרים ללא הקאש כלל - כי כאן נמצא הקאטצ' והחיסכון הכספי שמאפשר למכור אותם בזול - קטנה.

כלומר לכל מי שקונה היום הסיכוי ליפול על מעבד כזה שמכיל L3 נעול הוא מאוד נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...