בקשה מפרט גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה מפרט גיימינג

amit132

Recommended Posts

. מה התקציב המקסימלי? 4000

2. מה הם מטרות/שימושי המחשב? לדוגמא עבודה משרדית, תכני HD, משחקים, עריכות, גרפיקה ועוד, ובנוסף:

א) תנו מספר דוגמאות למספר אפליקציות בהן תשתמשו.cod,,cs,the sims 3,combat arms ועוד

ב) צייינו האם תשתמשו בהן בצורה כבדה (אם זה לרינדורים לדוגמא, האם זה לשם פרנסה?).זה לא לפרנסה אבל אני משחק המון

ג) במידה והמחשב למשחקים, רשמו מה הרזולוציה הטבעית (מקסימלית) שיש למסך שלכם.זה יהיה מסך HD

3. האם יש צורך בציוד היקפי לדוגמא מסך (אם כן ציינו גודל מועדף), רמקולים, מקלדת ועכבר ועוד.לא

4. האם יש רכיב שאותו אתם לא צריכים במחשב (לדוגמא כונן דיסקטים,צורב ועוד)?

5. במידה ואתם צריכים מפרט חלקי, רשמו את החלקים שיש לך כרגע (דגמים מדוייקים) ואילו אתה צריכים.

6. מ1 עד 10- עד כמה השקט חשוב (10=השקט קריטי)?9

7. האם מתוכנן אוברקלוק (אם כן איזה- קל/בינוני/כבד)? האם אתם מתמצאים ויודעים לבצע אוברקלוק בעצמכם?אני רוצה שהחנות תעשה

למעבד שיהיה 3.3 ולזיכרון 3.2

8. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה (אם כן ציינו איזו אתם מעדיפים) ו/או הרכבת מחשב בחנות?אני צריך הרכבת מחשב

9. מאיזו חנות אתם מעדיפים לרכוש את המחשב? אם אין חנות מועדפת אתם יכולים לציין איזור מגורים.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA?

שיהיה 4GB RAM

אם יצא בישראל הcbhd אז שיהיה במקום צורב

ואם יצא הכרטיס החדש של fremi הזה אז שיהיה גם

ושזה יהיה מעבד I5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כותרת אינפורמטיבית בבקשה!

בתקציב שלך לא נכנס גם מפרט חרישי (9), גם עם I5, גם ל-OC וגם לגיימינג כבד על 1920X1200 כמו שביקשת.

הנה מפרט לדוגמה עם פשרות במעבד וברמת השקט (מארז) לטובת יכולת גיימינג גבוהה על FHD כנ"ל:

מעבד:

[..] AMD PHENOM II X3 720 (2.8GHz) - BLACK EDITION - BOX ₪692

לוח אם:

[..] GIGABYTE GA-M720-US3 ₪375

זיכרון:

[..] PATRIOT 4096MB (2048X2) DDR2 800MHz CL5 : PSD24G800K ₪307

כרטיס מסך:

[..] SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 - RETAIL ₪1399

צורב DVD:

[..] SAMSUNG SH-S223B x22 SATA BLACK ₪122

מארז:

[..] COOLERMASTER CM 690 RC-690 w/o PSU ₪399

ספק כוח:

[..] SEASONIC S12II 500W BRONZE - RETAIL ₪412

קרור למעבד:

[..] ARCTIC-COOLING FREEZER 64 PRO FOR AMD S754/939/AM2 ₪107

דיסק קשיח:

[..] SAMSUNG 500GB 16MB SATA2 7200 RPM - HD502IJ ₪270

הרכבת מחשב:

[..] הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות (מבצע לחברי הפורומים) לרוכשים מעל 2000 ש"ח ₪0

מחיר סופי: ₪4083

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

המעבד לא יצור צוואר בקבוק בגיימינג - ודאי לא עם OC. מותאם במיוחד ל-OC מבחינת המכפלה הפתוחה, הקירור החזק והמארז המקורר היטב.

עדיין, אני לא ממליץ על OC מהחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...