ספק באיזור ה400-450 למפרט הבא - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק באיזור ה400-450 למפרט הבא

MoSQuiTo

Recommended Posts

אני לא הייתי הולך על ה HEC הבינוני והמיושן הזה.

על זה:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=610

או ה VX550

אכן עם תיראה תגובה קודמת שלי ,המלצתי בה על ה vx550 ,אבל הבן אדם ביקש יכולת שידרוג ,והvx 550 לא מכיל את אותה כמות החיבורים שה hec מכיל בנוסף הוא גם חלש יותר במעט .

נכון שאני לא אומר שה hec יותר איכותי או עדיף כי הוא לא ,אני אישיתי הייתי לוקח (וכבר לקחתי ) את הvx550 ,אבל לשימוש שלו עדיף את הhec .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. ספק שאינו איכותי לא יספק בהכרח את הנתונים המוצהרים וגם לא בטמפרטורות נורמליות. כמו כן, ספק שאינו איכותי יתיישן הרבה יותר מהר מאשר איכותי. ה 550 או ה 525 יספקו לו את מה שהוא צריך לכל קונפיגורציה נורמלית אלא אם כן הוא מתכוון לשדרג ל 295 או CF/SLI ואז בטח שלא הייתי ממליץ לו על ה HEC המיושן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי סיעור המוחות (שלכם), החלטתי ללכת על הVX550 מכמה סיבות:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=93

א. אין לי צורך ב"יותר" חיבורים, כי במידה ואני אחליף כ.מסך אני פשוט אוכל להשתמש באותו החיבור שהיה מחובר לכרטיס הישן עד היום.

ב. לאחר התלבטות קצרה בין הEnermax לCorsair החלטתי ללכת כל הCorsair מאחר והוא בא עם 5 שנות אחריות...

חריגה לא מבוטלת מהתקציב, אבל נסבלת בהחלט.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לצורך הדיון - סדרת WIN+ של HEC היא ממש לא מיושנת, ואיכותה בטח ובטח שלא "בינונית ומטה".

היא למעשה הסדרה החדשה של HEC - יותר חדשה מהVX550 של קורסייר.

הWIN+ נחשב שקט ואיכותי מאוד, ועומד בתקן 80+ - כנראה הסדרה הכי טובה שHEC הוציאו עד כה. בהתאם לצרכי פותח השרשור, אני אישית הייתי הולך עליו משום שהוא יעניק לך את כל צרכי השדרוג העתידיים, ואולי אולי ייתכן שאפילו CF/SLI (תלוי באיזה כרטיס אתה בוחר לצורך כך).

הבלבול נובע כנראה משום שהסדרה הקודמת של HEC נקראה WIN POWER - שנחשבת בינונית ומטה ומיושנת.

אולי זה אשמת HEC שהם נותנים שמות מבלבלים כאלה, אבל בכל מקרה - אל תטעו את הבחור, הHEC WIN Plus לא נופל בהרבה מאיכותו של הקורסייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...