תהיות ושאלות אחרונות למפרט שיריץ תכני FHD ומשחקים בתקציב 3K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיות ושאלות אחרונות למפרט שיריץ תכני FHD ומשחקים בתקציב 3K

shlomke_s

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום :),

בחרתי במפרט שיחזיק לפחות לשנתיים הקרובות ללא כל שדרוג, השימושים הם הרצת תכני FHD, פה ושם משחקים (MOH, COD, FAR CRY), וכמובן שימושים רגילים כמו אימייל וכו'.

AMD Phenom II X4 940

Gigabyte GA-MA785G-UD3H

OCZ 2x2GB 1066MHz HPC Reaper

WD Caviar Green 1TB WD10EADS

SAPPHIRE HD 4870 1GB

מה אתם אומרים?

שאלות -

- האם החומרה מתאימה? ז"א, הכרטיס מסך ללום אם, המעבד ללוח אם וכו'? לפי מיטב הבנתי הכל תואם.

- איזה HDD כדי לקחת במידה ואני גם רוצה לשחק במשחקים פה ושם, וגם להריץ תכני HD ? ראיתי שפה בפורום מומלץ ה GREEN מכיון שהוא שקט, אך הוא גם מספיק "ביצועי" בשביל להריץ משחקים? האם עדיף לקחת את ה BLACK או להישאר עם ה GREEN?

- יש לי במחשב הנוכחי של Tagan 420W, עלה לי הרבה כסף יחסית בזמנו שקניתי - האם הספק הזה יוכל להחזיק את המערכת הנ"ל? במידה ולא, איזה ספק מומלץ?

- הכרטיס מסך הנ"ל יריץ משחקים בתחום הסביר +-? בנוסף לזאת, האם הכרטיס מסך תומך בהאצת חומרה H264?

- על הלוח M יש חיבור , בשביל לחבר את המחשב ל TV אני פשוט צריך לחבר ל וזהו? החיבור הזה מעביר גם שמע וגם וגם וידאו? על הכרטיס מסך יש גם חיבור אבל באתר רושמים: HDMI - via adapter, למה הכוונה?

- המחשב יחובר לרסיבר (Pionner VSX-709RDS), האם ישנם איזה הדגשים שאני צריך לדעת? הבנתי שהלוח M לא תואם ב LPCM 7.1, אפשר לדעת מה זה? והאם זה חשוב במידה ולרסיבר מחוברים באופן זמני רק 2 קדמיים? (Wharfedale Atlantic 400)

- אולי יש לכם שידרוגים מינוריים אך חשובים למפרט? דברים ששווה להשקיע עליהם? (לוח M יותר מתקדם וכו'), או שאין צורך והמפרט הנ"ל יענה על הדרישות שלי?

- את המעבד, כרטיס מסך, והלוח M אני מביא מארה"ב, אין שום בעיות בלחבר את החלקים האלה בארץ נכון?

- הכרטיס מסך תומך ב HDCP, המסך TV אינו תומך HDCP, האם תיהיה לי בעיה בלחבר את המחשב ל TV דרך חיבור HDMI (שעל הלוח M), ולראות תכני FHD שהורדתי?

תודה רבה על העזרה וחג שמח! [חיוך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...