יש לי תקלה בכונן הדיסקים הוא לא מצליח לקרוא שום דיסק חוץ ממוזיקה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי תקלה בכונן הדיסקים הוא לא מצליח לקרוא שום דיסק חוץ ממוזיקה

RammsteiN

Recommended Posts

יש לי הרבה זמן כבר את המחשב עם אותם כונני דיסקים פשוט יום אחד הם החליטו שהם לא מצליחים לקרוא אף אחד מהדיסקים ולצרוב אף דיסק שאני מכניס אליהם מה אני יכול לעושת חוץ מלפרמט ומה גם שהעברתי כבר דיסק שמנקה את הראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת בכותרת "חוץ ממוזיקה". כלומר מלבד דיסקים שצרבת עליהם או דיסקים מקוריים של מוזיקה?

בכותרת רשמת "כונן הדיסקים" ובגוף ההודעת רשמת "כונני דיסקים". תחליט, יחיד או רבים?

ואיך זה בידיוק קרה? ביום בהיר וצח פתאום דיסקים אינם מזוהים?

ובלי קשר לשאלות הנ"ל, תפרט יותר, תפרט כמה שאפשר.. ככל שאתה כותב פחות זה מקשה יותר על המנסים לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה דבר שני זה שני כוננים ששניהם רק שאחד מהם הוא צורב וככה שאף אחד מהם לא מצליח לקרוא כלום חוץ מדיסקים צרובים של וזהו לא משחקים ולא ,אני לא מבין למה השם רשום כSHUY ולא כג'אסט אריק כמו השם שלי........ וכן לגבי השאלה שלך פשוט ביום בהיר סתם ככה הוא לא קורא כלום עשיתי רסטרט אחרי המשחק ובום פשוט לא קורא נסיתי למחוק את הכוננים לנסות לאתר אותם שוב השתמשתי בדיסק מנקה אין שומדבר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אמרת על shuy :nixweiss:

לגבי הבעיה- דיסק מנקה לא יעזור, אם שני הכוננים מציגים פתאום את אותה בעיה אז אתה יכול להיות בטוח שהבעיה תוכנתית.

על מנת להיות בטוח אתה יכול לחבר את שניהם או את אחד מהם למערכת אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה זה הראה לי כיאלו שוי שאל את התקלה שלי פשוט הבנתי שהוא העביר רק את הנושא עכשיו מה שקורה זה שאתה אומר לי להעביר את הכוננים פשוט למחשב אחר אני מניח ק שהתקלה היא בווינדאוז או משהו בסגנון אז נראה לי שאיאלץ לפרמט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...