WIN XP-מחיצת הארד דיסק נעלמת בזמן עבודה במחשב ו&#149 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WIN XP-מחיצת הארד דיסק נעלמת בזמן עבודה במחשב ו&#149

ychig

Recommended Posts

יש לי כונן 500GB של שמדי פעם נעלם מהמחשב, בד"כ בזמן שימוש בUTORRENT אבל לא תמיד .. ככה שלא בטוח הבעיה מהתוכנה.. יש לכם מושג איך אפשר לסדר את זה ?

תודה

עדכון: עכשיו הכונן לא מופיע גם לאחר אתחול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזוהה בביוס, בקשר לדיאגנוזה, אני אנסה.

תודה :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 8.10.2009 בשעה 20:03:09

הורדתי את התוכנה SeaTools for והיא לא מזהה את הסיגייט,רק את הכונן שעליו מותקן הווינדוס... אולי יש תוכנה אחרת? לא מצאתי :-\

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקע חלופי ניסיתי כבר, חיברתי למחשב אחר - זיהה גם בו רק בביוס אבל הוינדוס לא עלה בו, לאחר הטעינה של ה"זחל" ולפני חלון הLOGON יש מסך שחור שתוקע את המחשב, יש לצייל שגם אצלי יש מסך שחור, אך אצלי רק לחצי דקה~ שאח"כ חלון ההתחברות עולה והווינדוס פועל.

אני עכשיו מנסה עם כבל חדש אחר.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכבר הצלחתי להפעיל את הווינדוס שלי על מחשב אחר ( העברת HD), אבל ברגע שהכונן יזוהה אני אגבה את כל החומר, בכל מקרה מדובר בכונן DATA ולא בווינדוס ככה שזה לא רלוונטי

עשיתי סריקה ולא נמצאו במחשב (AVG) אבל זה לא אומר כלום לגבי הסיגייט שלא מזוהה מכיוון שהוא לא נסרק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת נראת באמת בעיית אמינות כי הבעיה הייתה ב"גלים" נעלם וחזר לעצמו כמה פעמים ועכשיו לא מופיע בכלל..

גם שלי בערך בגיל הזה... אני אנסה להפעיל כמה תוכנות כמו Hiren boot .. נראה אם יעזור.. בכל מקרה אני אשלח אותו לאחריות רק קודם אני אשחזר את המידע..

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...