AMD מול אינטל, מי יותר טוב - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מול אינטל, מי יותר טוב

NeoSwf

Recommended Posts

טוב, חרשתי כאן את ההודעות, הפכתי את הארכיון, אך לא מצאתי דיון ממצא בנושא אלה רק דיונים ספציפים על מסוימים.

אז אשמח לשמוע את דעתך בנושא או לינק למבחן

אני יודע שאני חדש כאן ומצטער אם יש לי בקשות מיוחדות :)

תודה

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AMD ואינטל כעיקרון הן אותו דבר ... יש דגמים של INTEL יותר טובים (במיוחד דגמי הC) ויש את הפחות טובים שמעבדי הAMD עוברים אפילו

(מעבדי הB) בחלק מהביצועים יעברו (בדבר מסוים) ובחלק אינטל יגברו על .

מי יותר טוב מבחינת מחיר מול ביצועים זה ברור שAMD לוקחת כי במחיר של הבארטון 2500+ לדוגמא אתה יכול לקנות מעבד אינטל ממש עלוב שהבארטון הזה לא רואה ארותו ממטר.

עריכה:

כמובן שאינטל

חברה מתקדמת ואמינה

זה ממש לא נכון ! ממש אמינה כמו . ואםן חושבים שלא בגלל שהן מתחממים יותר אז זה לא משנה כי ע"י קירור נכון אפשר להשתלט על כך. נ.ב צריך זזכרון שמעבדAMג נשרף בטמפ' גבוהות מאשר מעבד נשרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

for fuck sakes not one of these again!

you can't comper all the CPUs got vs. all the CPUs Intel got and come up with a conclusion to which is better. what you can say that has a better ideology about how to make CPUs and that's with a slow processor, but with a very high efficiency and a low price tag comper to Intel's high price, high speed, high on optimizations, but low on efficiency CPUs. what you should do is to comper a product vs. another product and not a whole line of CPUs.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

you can't comper all the CPUs got vs. all the CPUs Intel got and come up with a conclusion to which is better. what you can say that has a better ideology about how to make CPUs and that's with a slow processor, but with a very high efficiency and a low price tag comper to Intel's high price, high speed, high on optimizations, but low on efficiency CPUs. what you should do is to comper a product vs. another product and not a whole line of CPUs.

:clapper: :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שאומר שאינטל טובה יותר טועה!!

AMD הוציאו את המלך הגדול מכולם האתלון 64

שעושה לאינטל את המכה של החיים

וגם מי שאומר שהוא יקר פי 2, זה תמיד ככה עוד חצי שנה או כמה חודשים המחיר יהיה חצי.

המעבד הזה פשוט טוחן את אינטל ואפילו יטחן את פרסקוט, תבינו הוא 64 ביט בלי גשר צפוני מהיר בטרוף וכמו כל ראוי לשמו מלך של OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ששמתי לב זה שלכל המכובדים שיש להם יש גם מארזים וספקי כח שנראים כמו מיליון דולר וגם מערכות איוורור וקירור של מעבורת מינימום.

אינטל לשם שינוי עובד גם בסביבות דחוסות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם לא חשוב מה אפילו שתקנה קירור זה לא יגיע לסכום ההוצאות שתוציא על אינטל

המעבדים שלה לפחות פי 2 יותר יקרים ופשוט הHSF שלהם יותר מושקע! זה כאילו אני משלם 400-500שקל בשבילן HSF , למה?!

אתה מבין אותי. מתרכזים ביעילות ובזולות ואינטל מתרכזים בקירור... ובהספק מעבד.

ודרך אגב... , יש לי AXP 2000 + Tbred עם הקירור הג'נרי של שבא עם המעבד והוא עובד על 42מעלות ומגיע לרמות OC נחמדות מאוד. ויש לי מארז MIDI ATX עם מאורר אחד שמוציא אוויר מאחורה... מה אתה אומר על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך לא מצאתי דיון ממצא בנושא אלה רק דיונים ספציפים על מסוימים.

א. לא יכול להיות שלא מצאת דיון ממצה - כל מה שצריך הוא לחפש - vs ;)

ב. הסיבה העיקרית לכך שרוב הדיונים הם ספיציפיים הוא מכיוון של אניתן למצוא הכללה. כלומר - כל מקרה לגופו.

כל פעם יוצא מעבד חדש או צ'יפסט חדש לאותו מעבד שהופך את הקערה על פיה.

יתרה מכך הדיון מתבסס גם על החשיבות של מה יותר חשוב - מעבד חזק במחיר גבוה או מעבד קצת פחות חזק במחיר הרבה יותר נמוך. כלומר השאלה היא האם אנו מסתכלים על ביצועים נטו או בודקים גם כדאיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה

אי אפשר להשוות את כל המוצרים של חברה אחת עם השניה, זה פשוט לא נכון לעשות את זה

אתה יכול למצוא את עצמך בדרך זו משווה בין פיל לנמלה,

צריך להשוות בין פיל לפיל, כלומר מעבד בעל אופי דומה עם רעהו (למשה AXP2500+ עם 2.4)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ששמתי לב זה שלכל המכובדים שיש להם יש גם מארזים וספקי כח שנראים כמו מיליון דולר וגם מערכות איוורור וקירור של מעבורת מינימום.

אינטל לשם שינוי עובד גם בסביבות דחוסות יותר.

תתפלא אבל אני עובד במארז מידי רגיל וג'נרי עם ספק ג'נרי ששתיהם עלו לי 200 שקל ביחד ואני עם פלומינו וגוף לא סוף הדרך, על 41 מעלות עכשיו...

ממש לא חונק את המעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מישאומר שAMD 64 ביט יהיה כל כך יקר הוא טועה

לפי מה שהבנתי

הAMD שעשו לו תמחבנים והראו תבאנץמארק יעלה בסיבות ה400$

שזה ממש אבל ממש לא יקר!

לך תקנה P4 3.2 ב3500 שקל והוא יצא לפני איזה חצי שנה ועדיין AMD64 לא מסתכל עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

גם מישאומר שAMD 64 ביט יהיה כל כך יקר הוא טועה

לפי מה שהבנתי

הAMD שעשו לו תמחבנים והראו תבאנץמארק יעלה בסיבות ה400$

שזה ממש אבל ממש לא יקר!

לך תקנה P4 3.2 ב3500 שקל והוא יצא לפני איזה חצי שנה ועדיין AMD64 לא מסתכל עליו

תפסיק לפלוט שטויות, הפנאטיות תהרוג אותך.

וכל השטויות שלך על הAMD64 מסתמכות על באנצ' אחד ובלי כל השוואה, תרגע קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...