מחפש כרטיס מסך לעיצוב ו תלת-מימד - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס מסך לעיצוב ו תלת-מימד

RDragon

Recommended Posts

כן אני יודע וזו עוד סיבה למה לחשוש :kopfpatsch: .אני לא רוצה להתבשל בחדר, הספיקו לי 10 שנים :pissed: .

וגם רעש... למרות שאלו תלויים גם בחברה שמספקת את הקרור והשינוי של הכרטיס

אבל לא פעם קשה מאוד למצוא ברשת לכל דגם ספציפית את הפליטת חום ורעש :nixweiss:

אני יוצא מהנחה שפותח הדיון ישקיע כסף וירצה לראות שהשקעה שלו שווה משהו גם בגרסאות הבאות של התוכנות (בהחה שהוא קופץ לקטגוריה של ה- 400 ש"ח ומעלה כפי שהצעתם לו).

לא יעזור, לא חושב ש"ומעלה" יהווה דבר חוץ מחסרונות...

Open CL עדיין אין לו כמעט תוכנות תומכות לעומת שיש כמה ,אך לא משהו שיעזור לי? (הצצתי באתר שלו...) :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש כאן יותר מדי שיקולים והתלבטויות לריק, שבעצם רק מסבכים את ההחלטה ללא צורך.

HD4650 עונה על הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר לדעתי, ומתומחר ב 400 ש"ח לכל היותר. אחריו 9600GT - הוא קצת חזק יותר ב Maya ו Solidworks אבל פחות חסכוני בחשמל וקצת יותר יקר.

OpenCL, וכל יישומי ה GPGPU למיניהם נכנסים לאט לאט לשוק בקצב דומה מאוד עבור 2 הטכנולוגיות היריבות (CUDA של , ו Stream Processing של ATI), כך שאין העדפה ל ATI על פני או להיפך בתחום הזה, כשמן הסתם 2 הכרטיסים הנ"ל יוכלו לנצל דברים שיפותחו גם עוד שנה בלי בעיה.

ואת השיפורים של DirectX11 כדאי להשאיר לעתיד. לפעמים שווה יותר להשקיע בכרטיס בתקציב נמוך בהתחלה אם משרת את כל הצרכים ואולי לשדרג מאוחר יותר (כי יש מצב שלא יהיה כלל צורך בכך), מאשר לחכות, לחכות ו.. לחכות בשביל לשלם בבת אחת הון תועפות למשהו שכלל לא ישמש אותך לפחות בשנה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם.

וויתרתי כבר על הצריכה וחשובה לי בעיקר הטמפ'.

יש אותו O.GL ו DX בכולם?

אז הבנתי שCUDA בינתיים לא יעזור אולי עוד שנה+.

אבל מה כבר יוכל לשפר בכ.מ חלש אפילו אם יהיה X50 לעומת I5.

* אולי עדיף שאוסיף HD נוסף כדי שיתן שיפור בCS3 (בעיקר לPS) במקום ? ואקח כרטיס פשוט... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כך אעשה.

רק תאמרו לי אם לדעתכם עוד כשנה יצאו כרטיסים כדוגמת HD4650 \ 9600GT ,בתהליך יצור 40NM וכדומה... :jump:

והגרסה של O.GL משנה?

אינני בטוח עד כמה p55m-ud2 יהווה בסיס טוב אבל עדיף אותו.

ושוב תודה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה מאוד לומר לגבי השאלה הראשונה שלך, אבל השאלה הזו לא ממש אמורה להעסיק אותך כרגע. אם אתה ממש סקרן, אני משער שבפורום יש סבירות גבוהה יותר לקבל תשובה טובה :)

לגבי OpenGL - הדרייברים העדכניים של כל כרטיסי ATI ו NVIDIA תומכים בגרסאות העדכניות ביותר של OpenGL (זה כמעט שקול לתמיכה ב , ההבדל הוא של יוצאות גרסאות חדשות בקצב מהיר הרבה, הרבה יותר). כך שאין לך מה לדאוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...