עלתה לאוויר - Stargate Universe - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלתה לאוויר - Stargate Universe

LazyBoy

Recommended Posts

למי שלא עוקב אז אתמול התחילה הסדרה החדשה של Stargate

ראיתי עד עכשיו את החצי שעה הראשונה (מתוך שעה וחצי) וזה מזכיר לי את Star Trek: Voyager.

רשמים מפורטים יותר בהמשך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הפרק (הכפול), ובינתיים לא קורה משהו מעניין שנותן לי רפרנס לשיפוט של הסדרה... לי הפרק הזה הזכיר את הפרקים מהעונה הראשונה של LOST... הם הגיעו לאן שהיו אמורים להגיע ובקושי הוצגו הדמויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו בעבודה, קשה לשפוט על הפרק הראשון

חלק מהדמויות לא משהו (הדוקטור)

חלק יכולות אולי לעבוד (הילד, הקולונל שנפצע בתחילת הפרק)

מעניין לראות מי יהיו ה bad guys (מקווה מאוד שלא משהו בסגנון הריית' שהמאיסו עלי את SG-A לחלוטין)

ואיך בדיוק סדרה מבוססת stargate תצליח לצאת מתצורת ה"כל פרק כוכב אחר עם אוייבים + סוף טוב + חזרה הביתה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I love it!

הרבה פוטנציאל (לטוב ולרע), ונורא נורא אהבתי את סגנון הצילום החדש.

נותן הרגשה הרבה יותר אמיתית לכל העסק, צילומים מקרוב ומזוויות לא רגילות שנותנות פרספקטיבה של מי שממש נמצא שם במקום צילום רחב של כל הסט.

יש כמה דמויות/שחקנים שאני לא בטוח שממש מתאימים (בעיקר הילד) אבל תמיד בסדרות האלה הדמויות מתבגרות מהר אז אולי בעוד כמה פרקים כבר נראה שינוי אצל חלקם.

ואיך בדיוק סדרה מבוססת stargate תצליח לצאת מתצורת ה"כל פרק כוכב אחר עם אוייבים + סוף טוב + חזרה הביתה".

אבל זו בדיוק הנוסחה של ST המקורית שאתה כל כך אוהב, רק שהם טסים (יטוסו) אל הכוכב במקום להשתמש בשער.

אני חושב שהם יוסיפו תוכן עם בעיות בספינה העתיקה, בעיות סמכות וכמובן הסיפור של הספינה. (לאיפה היא טסה ולאיזה מטרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו בעבודה, קשה לשפוט על הפרק הראשון

חלק מהדמויות לא משהו (הדוקטור)

חלק יכולות אולי לעבוד (הילד, הקולונל שנפצע בתחילת הפרק)

מעניין לראות מי יהיו ה bad guys (מקווה מאוד שלא משהו בסגנון הריית' שהמאיסו עלי את SG-A לחלוטין)

עשו את זה יותר מידי BSG, הבאד גאייז הם התחככים בין האנשים ולא הטוסטרים שהם ימציאו...

הבעיה עם SG-A לא הייתה הWraith זה היה שהקאסט היה פשוט על הפנים, בכל מקרה גם הקאסט הזה לא נראה לי טוב במיוחד.

הסמל הכושי הקבניסט פשוט כלכך overdone שזה מגעיל, כלכך קיוויתי שמישהו ירה בו ואני לא אצתרך לראות את המבט של הערס שענו לו לא על השאלה: "גבר יש'ך סיגריה?" בשילוב סף בכי היסטרי מעורבב עם מה שנראה כמו משהו שאנשים עם שלשול כרוני מקבלים אחרי השעה השביעית שלהם על האסלה...

רוברט קרלייל לא יודע לשחק...

החנון השמן מעצבן בטרוף....

הבת של הסנאטור מעבר לג'ייל בייט אחרי 3 בירות לא תביא שום דבר לסדרה....

הסגן זה שאפארד 2....

המדיק שמישהו מהקאסט כבר כלכך ברור שזיין אותה רק עדיין לא "ברור" מי(טוב זה הקולונל אבל שששששששש..) נראת טוב אבל כאן נגמר העניין....

על הבוסית הקוריאנית האובר אצ'יוורית, על הסאנטור המעצבן, ועל שאר דמויות "המשנה" אני אפילו לא אתחיל לדבר.

מה שאהבתי בSG שזה no bullshit scifi, לא ניסוי להסביר דברים בצורה מוגזמת, הבעיות לא נפתרו ע"י היפוך קטבים של חראט כלשהו שקשור לsub space כמו בכל פרק שני של Voyager או כמעט כל סדרת ST אחרת. והדמויות היו מאוד מעניינות ועם כימיה טובה גם בלי לכפות סיפור רקע טראגי ומסועף, ולהעמיס על הצופה בכל הרגשה, פרט אישי, וכל החלטה שהם עשו שהביאה אותם עד הלום.

כאן עשו את זה בדיוק ההיפך, הSCIFI הוא החלק המשני של הסדרה, ואפילו יהיה מאוד משני(אם להאמין לתסריטאים), והסיפור האנושי כביכול הוא החלק העיקרי. כן זה עבד מאוד טוב ל-BSG, וזה עובד עכשיו ל-Defying Gravity ואולי אפילו היה עובד ל-Virtuality אם לא היו פוסלים אותה עוד לפני שהפיילט שודר(צריך פשוט לכרות את האשכים לאנשים שעדיין עושים פיצ'ים לסדרות מד"ב בFOX). אבל התסריטאים שעובדים על Universe עם בינוניים במקרה הטוב, שני המפיקים שלה לאחר שRDA פרש מתקן הEP הם דיי על הפנים.

וכל מה שקיבלנו בפרק הנוכחי זה סלט של "הסיפורי האנושי" ואת העובדה ש-RDA התנפח יותר מאופרה ווינפרי ואין יותר סיכוי שהסאבל'ה הזה יחזור לנעליו של אונ'יל או מגקאייור לעולם...

נ.ב.

הבלונדה הגבוהה שיצאה עם ה"Away Team":

star_trek_funny_pics_01.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זובי, עד מקגייבר! >:(:nono:

אני אשם שאונ'ייל לא מסוגל להתרחק מהדונאטס בחדר אוכל של הקצינים?

בחיים שלי לא חשבתי שבתוך 4-5 שנים RDA היה משמין כלכך, אז כן נולדה לו בת והוא פרש אבל פאק מה זה הבטטת כורסא הזאתי...

זה יותר גרוע ממי ששיחק את וויל רייקר בTNG...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...