קניית IPhone מארה"ב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית IPhone מארה"ב

Kirma

Recommended Posts

SIM FREE מהמפעל לא מוכרים בארה"ב כך שאין לך מה לחשוב על זה.

מה שכן אפשר זה לפרוץ את המכשיר לSIM FREE או להשתמש בTURBO SIM, במקרה של פריצה בכל עדכון תוכנה תצטרך לפרוץ מחדש.

בכל מקרה, ממה שקראתי ברשת, כרגע לא מומלץ לקנות את גרסא 3.1 כי היא לא פרוצה.

והמחירים לא נמוכים, 600-800 דולר בערך. (אם אני לא טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SIM FREE מהמפעל לא מוכרים בארה"ב כך שאין לך מה לחשוב על זה.

מה שכן אפשר זה לפרוץ את המכשיר לSIM FREE או להשתמש בTURBO SIM' date=' במקרה של פריצה בכל עדכון תוכנה תצטרך לפרוץ מחדש.

בכל מקרה, ממה שקראתי ברשת, כרגע לא מומלץ לקנות את גרסא 3.1 כי היא לא פרוצה.

והמחירים לא נמוכים, 600-800 דולר בערך. (אם אני לא טועה)

[/quote']

לפי הדרך שלך, גם בארץ לא מוכרים איפון סים פריי, אבל בכל זאת איכשהו אנשים קונים פה איפונים סים פרי, רק שבארה"ב זה לא "כמה" בארצות הברית יש מאות חנויות שמוכרות איפון 3GS סים פרי. בכללי המקום הכי זול לקנות בו איפונים זו ארה"ב (ואולי עוד כמה מדינות במזרח), אתה יכול לקנות איפון 3GS 16GB פרוץ ב$750.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם שכן שלי והוא אמר לי ‎

"3gs ori ole 700-800$ mamash yaksr po yesh rak 3g be mehir kaze"

כניראה שאני יגיד לו שיביא לי את ה 3G בסביבות ה 300-400 דולר

גם ככה אני לא מתכוון לבזבז יותר משתי משכורות על החרא הזה (המשכורת שלי היא 704 שקל בחודש) :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שותף של חבר שלי הביא 6 מכשירים איתו מארה"ב, כלום 3G 16GB וכל אחד עלה 350$, אבל הם לא נחשבים חדשים.

כנראה שהם מחודשים או משהו.

במכס, זה עניין אם תופסים אותך או לא...

במידה וכן זה 33% מכס+מע"מ לכל מכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו בחו"ל, המכשירים זולים להפליא אבל החבילות יקרות והופכות את המכשיר עצמו ליקר ולא משתלם אם חושבים על זה... נכון להיום הדרך הכי טובה היא להביא מכשיר 3GS יד שניה מחו"ל או פשוט למצוא אחד זול ולהביא אותו לארץ בלי שייתפסו אותך במכס... זה יהיה הכי טוב גם בעתיד לפי דעתי :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שקנה את ה3GS שלו באיטליה בכ720 יורו ו"הבריח" אותו לארץ, בדיעבד , אחרי שראיתי את מחירי החבילות , מסתבר שיוצא שאני יוצא בפחות כסף מהאנשים שעומדים לקנות אותו בארץ :hi:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...