ההגרלה של HWZONE וINTEL יצא לדרך כבר?אני בדילמה אם לא זכיתי או שטעיתי באימייל - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגרלה של HWZONE וINTEL יצא לדרך כבר?אני בדילמה אם לא זכיתי או שטעיתי באימייל

yossik17

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני כנראה הראשון שמפרסם כאן זכייה, אני מקווה שלא תשלחו לי איזה רוצח שכיר הבייתה.

פעם ראשונה בחיי שאני זוכה בהגרלה כזאת ומה שמצחיק שבדיוק לפני שבועיים קניתי מחשב חדש והחלק היחיד שחיכיתי איתו היה כרטיס מסך ( חיכיתי לATI החדשים) ועכשיו זכיתי בהגרלה ב- 9600GT Low Power.

מה אתם הייתם עושים? נשארים עם הכרטיס הזה או מנסים להחליף אותו? מעניין אם יתנו לי להחליף אותו לHD5850..

בכל מקרה תודה רבה רבה לHWZONE ומצטער בשביל כל אלה שלא זכו אב איך אומרים YOU WIN SOME YOU LOSE SOME :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שזכה כבר קיבל מייל - אז תבדקו את המיילים שלכם.

אנחנו לא יכולים לפרסם את הפרטים של הזוכים - מי שירצה מבין הזוכים מוזמן לפרסם את זה בעצמו.

גמר חתימה טובה,

רעיון רע, אם הם לא יבדקו אז זה יעבור לאחד אחר.

שאולי זה יהיה אני! :smile1:

איחולי לזוכים, גמר חתימה טובה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישששששש זכיתי במעבד I5 הזה אני קודם כל רוצה להודות לאבא שלי שנתן לי להיות במחשב בשעות הקטנות של הלילה(12 בלילה)ורק בזכות זה שהוא לא חפר לי ראיתי מן הרשמה שחשבתי שזה חרטא ברטא ונרשמתי לא היה מה להפסיד וזכיתי במעבד

אני כריששש לא נורמלי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זכיתי בהגרלה של האתר...

לפני יותר משבע שנים - ועדיין לא קיבלתי את הפרס :s05:

דווקא השם שלי, הפרטי, היה בעמוד הראשי שהודיע בגאווה על הזכייה בהגרלה המהוללת.

כנראה היה סעיף קטן למטה: "זמן אספקה: 2700 ימים..." :lol: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות הגבלה למי יכול להרשם להגרלות ומי לא, אם הגבלה נכונה הסיכוי של משתמשי הפורום לזכות יעלה :lol: כמובן שגם הפעם לא זכיתי :'( היה שם הרבה דברים שהיו יכולים לעזור לי.

אם כבר לעשות מספר הגרלות לפי הוותק של המשתמשים

ז"א למשתמשים המתחילים לעשות הגרלה עם הפרסים הכי פחות יקרים

למשתמשים הבינוניים פרסים יותר יקרים ולמשתמשים הוותיקים פרסים היקרים ביותר

ואפשר גם לעשות שהוותיקים ישתתפו גם בהגרלות שמתחתיהם

זאת חלוקה הוגנת לדעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שנכנסים עשרות פעמים בשבוע לאתר עצמו בשביל לקרוא חדשות\סקירות\לסחור בטריידזון\להעלות OC\מודינג ובכלל לא נרשמו לפורום, למה שהם יהיו בתיעדוף נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...