אייבורי ירו לעצמם ברגל? כרטיס מסך שלא יריץ LCD‬ - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייבורי ירו לעצמם ברגל? כרטיס מסך שלא יריץ LCD‬

RX7

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל CCCP לא מעודכן עוד משנה שעברה ומה שיש בklite הרבה יותר טוב!

החבילה השנייה לפני האחרונה שהיתה לי היתה של CCCP ולא אהבתי בכלל

אני גם כן ממליץ על החבילה האחרונה של K-LITE - היא מעולה!

התקנתי אותה לאחר שהיתה מותקנת אצלי גירסה 4.5, ואני מרגיש בשיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב כולם, הסרטונים של הם לא דוגמה, האיכות שלהם גרועה יחסית לHD לדעתי, כי ראיתי דברים אחרים בינתיים עם החבילה החדשה של KLITE ורואים בהם הרבה יותר טוב מאשר אלה של מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגב לא משתמש בחבילות קודקים אלא רק ב FFDSHOW/HAALI/COREAVC וכו'.

משום מה ב ZPLAYER יש קבצי MKV שהוא מנגן את הכתובית הDEFAULT שבאה בתוך ה MKV ולא נותנת לי לבחור את הקובץ.

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

so much bullshit

if can run 1080P movies

and my laptop with a GMA4500

can run 1080p res movies

so he can run it for sure.

if u got problem running the movies

get this program

Splash Lite

its got some built in sheker kol shehu

that improve the video play back

with my cpu on load of 80-90%

with Splash Lite its

50-40%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מספיק בקי באופן הפעולה של כל הקידודים אשר אנו מכנים אותם בצורה פשטנית 1080P.

באופן עקרוני, מה שמעמיס על המחשב זו לא הרזולוציה עצמה, או יותר נכון, לא הצורך להציג אותה. כל כרטיס מסך, אפילו ענתיקה מתמודד עם זה בלי להזיע. העומס החישובי נובע מהצורך לפענח את הסרט הדחוס (ו-H.264 זה וואחד דחוס).

אני לא יודע כיצד פועלים המפענחים, והאם הם יכולים, במצבים שבהם רזולוציית המוצא היא נמוכה יותר, לוותר מראש על חלק מהפיענוח, וכך לחסוך בחישובים, או שמא בכל מקרה הסרט עובר פיענוח מלא ל-1080P, ואז פשוט מבוצע downscaling לרזולוציית המסך ע"י הנגן. אם זה השני, הרי שרזולוציית המסך לא משנה בכלל.

כמו כן, יש לשים לב שלא כל מה שנקרא 1080P זה אותו דבר. יש קידודים יותר/פחות יעילים, יש קצבי סיביות שונים, וכל זה יכול להיות בעל השפעה מכרעת על עומס המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי מ2006 והוא בכלל לא מתאמץ עם הKLITE האחרון בFULL HD והרזולוציה שלי היא בכלל 1920x1200

שכפותחים את הום סינמה עם סרט כזה אז הוא נפתח לכל האורך וכמעט לכל הרוחב חוץ מהפיקסלים הנוספים שמעל התקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב - הקליפים מהאתר של מיקרוסופט (WMV-HD) לא שווים שום דבר מבחינת בדיקת יכולת מחשב להתמודד עם 1080P.

זה קידוד אחר או ביטרייט נמוך, אבל ה-1080P שלהם עובד לי חלק-חלק על M 1.8GHz. יש לי קליפ 1080P אחר שמקרטע בטירוף על אותו מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...