chieftec 550w or Enermax 450w - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

chieftec 550w or Enermax 450w

Mydew

Recommended Posts

היי.

הזמנתי כבר מחשב עם הספק של chieftec דגם - 550W Active PFC, 12cm Fan (24pin).

במקור תכננתי ללכת על ספק של , אבל המוכר אמר שהוא ראה הרבה כאלו מתקלקלים לאחרונה והוא לא ממליץ... הוא המליץ על הספק של Chieftec ואני הסכמתי. כעת, אני דואגת שעשיתי טעות.

קיבלתי המלצה מחבר בעבר על הספק של Enermax דגם Tomahawk 450W Active PFC 12cm. נאמר לי שהוא מספיק למחשב שלי (מעבד אינטל E7500, לוח אם של ג'יגבייט EP43 וכרטיס מסך 9800gt).

כשחזרתי הביתה מיהרתי לבדוק על הספק שהמוכר המליץ עליו וגיליתי שלא תמיד יש ביקורות טובות על החברה (chieftec).

האם שווה לבקש מהמוכר להחליף לספק של Enermax למרות שהוא 100W פחות, או שאין לי מה לדאוג מהאיכות של הספק של chieftec (או לפחות מהדגם שכתבתי) חשוב לי מאוד שהספק יהיה שקט. מה לעשות לדעתכם? לבקש להחליף או להשאר עם מה שהזמנתי?

מבחינת מחיר אין בעיה, המחיר של שניהם זהה ככה שאני יכולה להחליף למיטב ידיעתי.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי ה enermax יותר טוב , אבל ! שניהם לא ברמה גבוהה , הייתי ממליץ שתציין תקציב וחנות , נראה אם יש אופציות נוספות , אולי שווה להוסיף 50-100 ש"ח בשביל לקבל ספק בעל נצילות יותר גבוהה , דבר שיתבטא בצריכת חשמל אפקטיבית יותר וחשבון חשמל יותר נמוך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החלקים העיקריים של המחשב כבר כתבתי בסוגריים בהודעה הראשית :) מבחינת חנות - KSP. אבל, עדיין ארצה ששאר חברי הפורום יענו על השאלה ששאלתי ולא יסטו לדיון אחר לגמרי בבקשה. אפשר להמליץ על עוד דברים, אבל בנוסף ללענות על השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין , בתקציב של 345 ש"ח (ה enermax) יש לך ספקים טובים ואיכותיים בהרבה של seasonic

430W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-430 (במידה ואתה לא חורג , ב 350 ש"ח)

500W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-500 (בחריגה קטנה אבל מאוד ממולצת של 35 ש"ח)

או VX 450W Active PFC 12cm Fan‎ של בחריגה של 40 ש"ח

ושוב , שלושתם בליגה אחת מעל הספקים שציינת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אלך על , זה שהוא 450W בטוח יספיק לי?

המפרט המלא שלי הוא:

מעבד E7500

לוח אם של ג'יגבייט EP43-UD3L

כרטיס מסך zotac 9800gt למרות שאולי אבקש להחליף לgigabyte 4850

זכרון 2x2GB Reaper HPC Edition Dual Channel‎

קשיח - 320GB 7200RPM, 16MB, SATA II WD3200AAKS

מארז של קולר מאסטר- Centurion 534 Black (No PSU)

מאוורר של ארקטיק קולינג - Alpine 7 Pro (s775)‎

מסך (ואני מקווה שלא עשיתי פה טעות בבחירה...) - W2284F 22'' LCD 2ms 1:30000 DVI WideScreen Black של LG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו-enermax 450w לא יספיק?

כי אני לא בטוחה שהם יסכימו להחליף לי לחלקים במחיר שונה :(

תודה אגב.

הקורסאייר 450VX, האנרמקס ECO80 400, הסיסוניק 430, האנרמקס פרו/מודו 425 כולם יהיו טובים ועדיפים על האנרמקס טומהוק 450 ויחזיקו את המערכת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם, מאוד עזרתם לי :) נראה לי שהחלטתי ואלך על - VX 450W Active PFC 12cm Fan

שווה לי להשקיע עוד 30 ש"ח ולקבל משהו איכותי שאני לא אצטרך לדאוג לגביו בשנים הבאות :)

אגב, הוא יתמוך במערכת שלי גם אם אבחר בכרטיס מסך של HD 4850, נכון? זה לא נראה לי משפיע עד כדי כך... (קחו בחשבון שאני משחקת משחקים סטייל ', Heroes of Newerth, Sims3, WOW וארצה לשחק גם בהרחבות שלהם, אז הם יכולים להיות תובעניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבינה בדברים האלו, פשוט כשהמוכר בחנות השווה הוא אמר שיש מדד של אמפר ל12V או משהו כזה שלפיו צריך לבדוק והוא היה כמעט זהה (גבוה ב-1 בסיסוניק) בין seasonic 430 ל- 450, אז בטח ב-500 זה בכלל יותר טוב, לא? O.ם

טכנית אם הseasonic 500 גם טוב וגם זול יותר, אין סיבה ללכת על ה- או שאנחנו מדברים כבר על הבדלים לא משמעותיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...