Tropico 3 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tropico 3 - הדיון הראשי

Sting

Recommended Posts

אחחחח איזו נוסטלגיה!

1104303-tropico_3_pc_box_super.jpg

אח, טרופיקו חוזר! סדרת המשחקים החביבה והמצחיקה שילבה בין בניה וניהול של עיר בנוסח SimCity (או, יותר נכון, Settlers) לבין רקע קריבי משעשע במיוחד. אנחנו מגלמים את "אל פרזידנטה" המנהיג חובב-הסיגרים הנצחי של רפובליקת בננות באי קריבי, וצריכים לנהל את האי כפי יכולתנו.

המשחק הראשון בסדרה יצא ב- 2001 והפך ללהיט מפתיע ומרענן, אבל המשחק השני קילקל את הרושם הטוב מכיוון שהעביר אותנו לאי פיראטים, זרק מהחלון חלק גדול מהמשחקיות המורכבת, ובאופן כללי נחשב לאכזבה יחסית.

חובבי טרופיקו הראשון ישמחו לדעת שהמשחק החדש, על פי כל מי שראה אותו עד היום, חוזר למקורות, ורק משדרג את ההתרחשויות עם מנוע גרפי תלת-ממדי. בואו לשתות מוחיטו צונן ולהנות מהבריזה מתחת לעצי הקוקוס שבחופים הלבנים, ולראות אם אתם יכולים לעשות עבודה טובה יותר ממר קסטרו.

דרישות מערכת מינימליות:

Microsoft Windows XP SP 2 / / 7 operating system

2.4GHz Single CPU

1GB

1.1GB of free hard drive space to install the game

DirectX 9c graphics card with 256 MB

(Shader Model 3.0 required)

(ATI/AMD Radeon X1300 or higher, Nvidia 6600 or higher)

DirectX Compatible Sound Card

DirectX 9.0c

אתר המשחק

http://www.tropico3.com

הורדת הדמו, 1.1GB.

http://www.bigdownload.com/games/tropico-3/pc/tropico-3-demo

tropico-3-screens-20090610000636904_640w.jpgtropico-3-screens-20090610000624873_640w.jpgtropico-3-screens-20090610000628217_640w.jpg

נא לשתף טקטיקות, טיפים ושאר טריקים לשליטה דיקטטורית מוחלטת באי ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו , קניתי את המלא בסטים , יש אגב 36 דולר , זה משחק שמי שלא שיחק בקודמים כנראה לא יתחבר עליו ,קניתי כי יש לי את כל המשחקים בסידרה , אז כמובן שהמשחק הזה מבחינתי הוא חובה , הוא לא מושלם בוא נגיד ככה , אבל מאוד מהנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ח"ח על ההשקעה :xyxthumbs:

בקשר לטקטיקות - אני קודם כל בונה שתי חוות של טבקו\קפה ושיכון (בניין מגורים זול) ברגע שאני יכול אני בונה עוד שיכון. מכאן פשוט לבנות לאט לאט. בהתחלה אני מבסס את הכלכלה שלי על כמה חוות רווחיות (טבק, קפה וסוכר).

בית ספר זה גם אחד המבנים הראשונים שאני בונה ואחריו מפעל סיגריות. משם והלאה ממשיך לפי איך שהמשחק מפתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זה ניקרא אובר דראפט :kopfpatsch:

סביר להניח שגם בחשבון שלך יש מסגרת אשראי. במשחק אתה יכול להיות באובר דראפט של עד 10,000$. ברגע שאתה עובר את ה10,000 המשחק לא נותן לך להוציא יותר כסף עד שתרד ממינוס 10,000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מצליח לבסס כלכלה טובה, הבעיה היא שיש לי מלא מורדים וניסיונות להפיכה, אני מנסה להקים גדול, מעלה משכורות ואפילו מיבא אנשים אבל עדיין הצבא הוא נורא קטן אם בכלל.

זה נראה כאילו יש יותר מידי דרישות שזה נהייה כבר כאב ראש לאזן בין הכול. כאילו ראבק אני מנסה לבסס כלכלה כדי שיהיה קצת כסף והם מתלוננים למה אין להם קטדרלה ושאר מותרות... :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...