הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק Call of Duty: Modern Warfare 2 - עמוד 24 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק Call of Duty: Modern Warfare 2

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שמישהו פה יסביר לי כי קצת התבלבלתי.

אני חייב להירשם לאתר ? או שאני פשוט יכול לבוא באותו יום ולהגיד שאני מ HWZONE עם הפרטים והכל ולשלם?

אין טעם סתם לשאר השארות סיימון יעדכן כאן כשיוכל (בטח בימים הקרובים)[br]פורסם בתאריך: 5.10.2009 בשעה 02:31:46

פשוט תעקוב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק.

ה-10 בנובמבר זה יום שלישי. נראה לי שהחפש"ש שלי יידחה בכמה ימים, ז"א שביום הזה אני אהיה בצבא ולא אוכל להגיע לחנות בעצמי :kopfpatsch:

השאלה המתבקשת היא האם הם ישמרו לי עותק ליומיים אח"כ או שאצטרך לקוות שהמלאי לא יגמר לו עד אז :nixweiss:

אולי כבר עדיף להזמין ולבקש משלוח בדואר. ואז השאלה המתבקשת הנוספת היא כמה ימי עבודה לוקח לדואר להגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דואר רשום זה לא 24 שעות בדרך כלל בין 2-3 ימי עסקים וזה יכול לקחת יותר.

דואר באמצעות שליח עד הבית בין אם זה בשירות חיצוני כמו אביב שיגור או בשירות פנימי של דואר "דואר אקפסרס " זה עד יום עסקים שאם זה נשלח באותו יום אם איני טועה עד שעות הבוקר המאוחרות [10-11 בבוקר] אתה תקבל את החבילה עם שליח עד הבית עוד באותו יום.

היחוד של דואר רשום זה המעקב והביטוח שיש עליו בשונה מדואר רגיל ששום חנות לא תחפוץ להשתמש בשירות ללא ביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיש שאלות על משלוח או על כל דבר אחר מוזמן להתקשר לחנות ולברר

הם ישמחו לענות לכם.

03-6205074

שמישהו פה יסביר לי כי קצת התבלבלתי.

אני חייב להירשם לאתר ? או שאני פשוט יכול לבוא באותו יום ולהגיד שאני מ HWZONE עם הפרטים והכל ולשלם?

לא.

הרישום נועד (מן הסתם) לאלה שמשלמים דרך האתר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...