הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק Call of Duty: Modern Warfare 2 - עמוד 23 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק Call of Duty: Modern Warfare 2

simonsix

Recommended Posts

יש לי שאלה , אחרי שאני ממלא את כל הפרטים באתר של ארקדיה ומבצע את התשלום , איך הם יודעים שאני (או אחרים לצורך העניין) מאלה שאמור לקבל את העותק של המשחק בDAY ONE בוודאות (כי אני מה50 הראשונים)?

ובשביל אלה שלא מה50 הראשונים אך אני ידע שהם לוקחים לי לפי 165 ולא 189 לפני שהם מחייבים אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המחיר הוא זהה לכולם בלי קשר למיקומך ברשימה.

יש לי שאלה , אחרי שאני ממלא את כל הפרטים באתר של ארקדיה ומבצע את התשלום , איך הם יודעים שאני (או אחרים לצורך העניין) מאלה שאמור לקבל את העותק של המשחק בDAY ONE בוודאות (כי אני מה50 הראשונים)?

יש להם רשימה מסודרת של כל המשתתפים.

סביר להניח שרובם ישלמו קודם יום השיחרור או במהלכו.

כנ"ל מי שיבצע הזמנה באתר/טלפונית- השם שאתה ממלא בקניה נבדק אל מול הרשימה המסודרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קודם כל התקשרתי לחנות עכשיו ודיברתי עם נציג ( שהיה מאוד נחמד אגב ) הוא אמר לי שהם מתקשרים לאנשים מהרשימה של HWZONE ביום שזה מגיע ואמרתי שאני אחכה עד אז.

עכשיו שאלה לי אליך סימון :D

מה אם מישהו שלא ברשימה רכישה באתר שלהם וכותב רכישה קבוצתית HWZONE ובעצם זוכה בהנחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קודם כל התקשרתי לחנות עכשיו ודיברתי עם נציג ( שהיה מאוד נחמד אגב ) הוא אמר לי שהם מתקשרים לאנשים מהרשימה של HWZONE ביום שזה מגיע ואמרתי שאני אחכה עד אז.

עכשיו שאלה לי אליך סימון :D

מה אם מישהו שלא ברשימה רכישה באתר שלהם וכותב רכישה קבוצתית HWZONE ובעצם זוכה בהנחה?

וואו, סליחה אם אני מעליב או משהו, אבל חשבת להשתמש טיפה בשכל :nixweiss:

בשביל מה נראה לך יש רשימה של אנשים עם הפרטים שלהם, שמות מלאים ומספרי טלפון? ליופי?

כדי להעביר לחנות ולראות אם אתה באמת זכאי להנחה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, סליחה אם אני מעליב או משהו, אבל חשבת להשתמש טיפה בשכל :nixweiss:

בשביל מה נראה לך יש רשימה של אנשים עם הפרטים שלהם, שמות מלאים ומספרי טלפון? ליופי?

כדי להעביר לחנות ולראות אם אתה באמת זכאי להנחה או לא.

אתה לא מעליב אותי גבר , אבל אני כתבתי את זה בגלל שסימון רשם ככה:

החל מהיום ניתן לשלם באתר האינטרנט של ארקדיה בעמוד הזה:

http://www.arcadia.co.il/sg_product~COD6PC~4~198.htm

פשוט תירשמו לאתר, תמלאו את הפרטים הרלבנטים ותבצעו רכישה.

אל תיבהלו מהמחיר כי אתם לא תחוייבו בסכום הזה אלא בסכום שסוכם- 165 ש"ח + משלוח (אם לא מגיעים פיסית לחנות)

הכי חשוב שתציינו בהערות - "קניה קבוצתית- HWZONE"

כנ"ל לגבי אלה שמעדיפים העברה בנקאית.

ניתן גם להתקשר לחנות ולבצע הזמנה טלפונית.

ככה כל אחד יכול לעשות , ובגלל זה שאלתי , עכשיו "הפעלתי את השכל" והבנתי שכנראה הם יתקשרו למספר שסימון יביא להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שבעל החנות יודע מי ה50 הראשונים....

שאר הנרשמים, כפי שסיימון ציין, יקבלו רוב הסיכויים בDAY ONE אבל יש גם את הסיכוי שיגמר לו (מה שסביר שלא יקרה, כי יש לו 250 עותקים...) והם יקבלו טיפה יותר מאוחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...