ניצנים של אור ברפואה בנוגע לנגיף HIV - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניצנים של אור ברפואה בנוגע לנגיף HIV

Los

Recommended Posts

צוטט מנענע 10 חדשות

לראשונה: חיסון ניסיוני שמפחית בכ- 30 אחוזים את סיכויי ההידבקות באיידס

חוקרים הודיעו כי לראשונה הצליחו לייצר חיסון ניסיוני, שמפחית את סיכויי ההידבקות בנגיף האיידס. במסיבת עיתונאים שנערכה בבנגקוק שבתאילנד נאמר שהחיסון מפחית את הסיכון בכ- 30 אחוזים להידבק בנגיף הקטלני. התוצאות הפרסמו לאחר שנערך ניסוי בכ- 16000

נקווה שהידיעות יפתחו דלת חדשה למלחמה באיידס ונקווה שמתי שהוא בזמן הקרוב יהיה חיסון טוטאלי לנגיף הנורא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל בחיים לא הייתי לוקח את זריקה למניעת איידס, במיוחד שזה 30%.

אפשר בקלות להמנע ב100% מאיידס ע"י שימוש באמצעי מניעה (אני לא מדבר על התרמות דם נגועות, כי אם למישהו יש כזה ביש מזל שגם הוא יקח את הזריקה והיא לא תעזור לו וגם יקבל מנת דם נגועה... אז חבל ;D )

במיוחד שנוגדן הוא בעצם חיידים חלשים, לא הייתי רוצה להכניס לגוף שלי איידס, גם לא חלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל בחיים לא הייתי לוקח את זריקה למניעת איידס, במיוחד שזה 30%.

אפשר בקלות להמנע ב100% מאיידס ע"י שימוש באמצעי מניעה (אני לא מדבר על התרמות דם נגועות, כי אם למישהו יש כזה ביש מזל שגם הוא יקח את הזריקה והיא לא תעזור לו וגם יקבל מנת דם נגועה... אז חבל ;D )

במיוחד שנוגדן הוא בעצם חיידים חלשים, לא הייתי רוצה להכניס לגוף שלי איידס, גם לא חלש

לא הבכרח

נוגדן יכול גם להיות חלבונים של הנוגדן,הממברנה שלו או אנטיגנים(הוירוס שהוא מומת או מוחלש).

לפעמים לא צריך את את הוירוס כדי ליצור את התגובה החיסונית אלה רק את האיברים שגורמים לתגובה.

נ.ב איידס זה וירוס לא חיידק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מי יהיו הקובוצות סיכון שיחוסנו ראשונות?

אנשים יתחילו לצאת מהארון על ימין ועל שמאל סתם כדי שתהייה אופציה לזריזי גם כשאין אמצעי מניעה. :P

נראה לי שמרבית תושבי אפריקה הם קבוצת סיכון יותר גדולה מאשר הומוסקסואלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא יעיל? מדובר בקנה מידה של אלפים עד עשרות אלפים, טעות הדגימה האפשרית פה היא נמוכה במיוחד.

במקרה הזה אני חושב שנתנו להם אמצעי מניעה, אבל בעיקרון אין צורך לומר להם משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...