שאלה לגבי קירור לכרטיס מסך ומעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי קירור לכרטיס מסך ומעבד

eliil1

Recommended Posts

1.אם אני שם את ה AC XTREME על הכרטיס שלי , אני יכול בנוסף לזה לשים איזה מאוורר 90MM מתחתיו(או מעליו WHATEVER) ?

2. איך המאוורר הזה למעבד http://ivory.co.il/product.asp?productid=2886&CatCode=554

זה ל TRUE . צריך שיהיה שקט וקריר כמה שיותר.

רציתי לקחת S-FLEX אבל לא מצאתי בנתניה חנויות עם המאוורר הזה. איך הוא ביחס למאוורר הזה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. למה להוסיף עוד מאוורר עם אתה כבר מתקין יועודי ? זה מיותר..

2. TT ממש אבל ממש לא שקט..ולא חסר מאווררים אחרים של AC או ZALMAN שיספיקו..ואתה מעוניין להוסיף מאוורר או להחליף את הקיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. מה כדאי? יש לי עכשיו 90MM על ה TRUE .

יש שתי אפשרויות, אחת לשים אותו מהצד השני של הקירור שיוציא אוויר ואת החדש 120MM לשים במקומו.

או פשוט להחליף את המאוורר . מה לדעתך עדיף?

ואיזה מאווררים מKSP וIVORY (או כל חנות אחרת בנתניה) היית ממליץ לי?

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלוח שלי אתה יכול לראות במפרט או בחתימה. יש בו את החיבורים המתאימים?

ומה זאת אומרת לשלוט על חיבור 3 פינים?

ZM-F3 אם אני קונה ומחבר אותו , הוא יתחיל לעבוד על המקסימום שלו 1800RPM ?

איזה מאוורר טוב יש עם PWM ?

איך זה

http://www.arctic-cooling.com/catalog/product_info.php?cPath=3_48_68&mID=144&language=en ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדילמה אצלי היא שבנתניה אני יכול למצוא רק את ה APOLLISH ו AF אמרו שאין אותו =\

עכשיו, המאווררים הטובים האחרים (לפי הביקורות) אלה S-FLEX ו GT AP15 שאין אותם בחנויות בנתניה. אז בגלל זה אני חושב באמת יש הבדל גדול בין ה APOLLISH לשניים האלה של SCYTHE ? או שהם בערך באותה רמה.. ? לפי הנתונים של היצרן מצאתי שהוא עושה 71CFM , אבל השקרנים האלה כותבים רק את ה DBA המינימלי שהוא 15. מעניין אותי יותר כמה הוא מרעיש ב71CFM ??

שאלה אחרונה, כשאני אחליף את המאוורר 90MM הנוכחי ו120MM החדש שאני אקנה, אני יכול להעביר את ה90MM לצד השני שייקח אויר מהקירור אל חוץ המארז כאילו?

שהסרקולציה תיהיה כזאת

141wi.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש לי רק בעיה אחת.... אין לי את ה FAN WIRE CLIPS שמחזיקים את המאוורר על הקירור... יש לי רק שניים בשביל המאוורר ה120MM ... יש דרך אחרת להדביק/להצמיד/להתקין את המאוורר לקירור?

אוי פאק.. יש מצב סקאי פי.סי עבדו עליי ושמו לי גוף אחר ממה שקניתי?

זה איך שאמור להראות TRUE

thermalrightultra120ext.jpg

וזה מה שאצלי

146lo.th.jpg

141rm.th.jpg

וכתבו לי

There are several differences , different heatpipe layout , your fins are not bent and there are holes for fan clips .But yes it could be a product still just not TRUE .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...