כמה שאלות בסיסיות בנושא קונסולות - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בסיסיות בנושא קונסולות

Oranl

Recommended Posts

היי,

אני חדש בעולם הקונסולות, רציתי לשאול את המומחים כמה שאלות בסיסיות. מה הקריטריונים לבחירת קונסולה? אם ההתלבטות היא בין ל-PS3, על-פי מה אני יכול להחליט? מה ההבדלים ביניהם?

שאלה נוספת, האם יש את אותם המשחקים לשתי הפלטפורמות או שיש הבדל? ומה עושים עם המשחקים, אנשים באמת קונים כל משחק או שיש איזה ספריית החלפה? (כמו פעם למגאסונים הטובים והישנים :))

אשמח לקצת הדרכה ראשונית בנושא, כי לא מצאתי פה איזה מדריך למתחילים..

[br]פורסם בתאריך: 21.09.2009 בשעה 23:53:55

משהו?

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום גיימרון

טוב XBOX360 או PS3 תלוי בך אם אתה רוצה צרובים או מקורי,

PS3 אין צרובים .

2. לא :nono:לקנות במחירים כאלה משחקים בארץ , אפילו אם אתה עשיר,,, אם החלטת לרכוש PS3 ----

יש החלפות בחנות תל אביב דיזנגוף סנטר בקניון שם למטה 80 שח החלפה אם אני לא טועה

+ יש לך YAD2 משחקים 80 --200 שח ישנים,

ויש לי גם משחקים שאני לא צריך דבר איתי בפרטי .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נינג'ה אתה..

אני לא רוצה לפתח את הדיון פה סביב צרובים, אבל זה באמת ההבדל היחיד בין הקונסולות? זה השיקול הבלעדי שאני צריך לקחת בהתלבטות? מה מבחינת מפרט חומרה/איכות או כמות המשחקים וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למשחקים :

יש משחקים שיוצאים רק לPS3, יש משחקים שיוצאים רק לXBOX360 שהם נקראים אקסלוסיבים לאותה קונסולה, לפי דעתי בוחרים קונסולה רק על פי הם!

יש משחקים שיוצאים לשתי הקונסולות האלה, יש משחקים שיוצאים בנוסף גם למחשב וגם לקונסולות אחרות כמו PSP וWII.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. לא :nono:לקנות במחירים כאלה משחקים בארץ , אפילו אם אתה עשיר,,, אם החלטת לרכוש PS3 ----

יש החלפות בחנות תל אביב דיזנגוף סנטר בקניון שם למטה 80 שח החלפה אם אני לא טועה

+ יש לך YAD2 משחקים 80 --200 שח ישנים,

ויש לי גם משחקים שאני לא צריך דבר איתי בפרטי .

:xyxthumbs:

אופציות יותר טובות הן או חנויות בח"ול ששולחות לארץ, ככה אתה יכול לרכוש משחקים חדשים בחצי מחיר מבארץ, ולא לחכות שהמשחק ייתיישן ומישהו ימכור אותו ביד2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני חוזר לשאלתי הראשונה: היצע המשחקים הקיים הוא השיקול היחיד בבחירת קונסולה?

בעיקר המשחקים הבלעדיים . אפשר להגיד שה הPS3 וה360 בערך חזקות באותה מידה ואני לא מתכוון לדיון על זה. העובדה שיוצאים משחקים HC לשתי הפלטפורמות ושניהן מצליחות להריץ אותם זה מספיק הוכחה בשבילי.

זה תמיד היה ההבדל העיקרי בין הקונסולות - המשחקים הבלעדיים. אם אתה רוצה god of war , little big planet, MGS4 או משחק אחר שבלעדי כרגע לPS3 תקנה אחת. אם אתה רוצה ,Fable,Gears of war 2 או משחקים אחרים שבלעדיים ל360 אז תקנה אחת. יש גם קטע מעצבן עם ה360 שאוהב למות ואומרים שבגרסה החדשה זה לא יקרה אבל זה מה שאמרו גם על הגרסה הקודמת.

לPS3 יש גם כונן BR שיכול לנגן סרטי BR אם זה מעניין אותך אבל זה לא כזה מהותי כי לרוב קונים קונסולות בשביל משחקים ולא בשביל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...