לוח אם לסלרון - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם לסלרון

RedHat_Lover

Recommended Posts

אתמול כבר רשמתי הודעה על זה שאני צריך את הלוח של את ה-ST6 מי שמכיר, אבל אין אותו בארץ, אז אני מחפש לוח אם אחר בשביל סלרון (Tualatin) שטוב להמהרה מישהו מכיר או ממליץ על איזה לוח שיש בארץ שעונה על הדרישות שלי, אני יודע שזה קשה למצוא משהו הגון במדינה הזאת אבל שיהיה.

נ.ב

יש לי היום יום הודלת בן 14, אני מבקש לא להתייחס אלי כמו לילד קטן שלא מבין, כי אם לא הייתי מבין הייתי הולך לחנות ומבקש מחשב מבוסס 4 וגיפורס 3(מחשב קבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שמי שהוא מתייחס אלי ככה? אמרתי שאני לא רוצה שיתיחסו אלי ככה.

תודה.

אני מבקש שתענו על השאלה ואל תהפכו את זה לנושא על הגיל כמו רוב ההודעות, יש לאנשים פה כישרון כזה להפוך כל דבר למשהו אחר בכלל,

לפי דעתי אתם קוסמים חחחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, מה הבעיה להיכנס לחנויות מחשבים ON LINE, ולבדוק שם מה הם מציעים, ממילא אם זה לא בקטלוג שלהם אז לא מביאים את זה לארץ. ככה תוכל לעשות השוואה איזה דגמים יש ומה המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לא TUV4X (לוח מאפן שהמכאוב הגדול שלא הוא עבודה עים XP + דיסקים קשיחים חדישים של שלפעמים שולחת אותו לגהנום כי הציפסט שלא פשוט הוסב מ ATA 66 לATA 100 וגם לא תוכנן לעבוד במהירות של למלע מ 1.2 G כך שישלוב של השניים קטלני עבורו).

שום דבר לר רע ב TUSL2-C במיוחד עים הביוס החדששזה עתה שוחרר שמאפשר לישלוט סוף סוף ב VCORE בצורה טובה.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אין שום דבר רע ב-TUSL2-C, נכון שיש לו מכאובים שונים, אבל הוא האופצייה הטובה ביותר בארץ לאוברקלוקינג כרגע...

האופצייה היחידה הנוספת היא לוח של אינטל אבל בו לא ניתן לעשות אוברקלוקינג, ואיבדנו כאן ככה הכל... חבל שאין את ה-, אבל אין וגם לא יהיה בעתיד הנראה לעין... יש לוח של אבל לא הייתי ממליץ עליו יותר מהאסוס, וגם שמעתי על משהו של ג'יגה בייט, ואולי גם ראיתי אותו בארץ, אבל עדיין האסוס נראה לי יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה הכי טובה בארץ, זאת הבעיה פה, אין הרבה לוחות טובים ואם אני לא טועה שמעתי משהו פה בפורום שאין אפשר לעלות את הבס לסלרון שם ליותר מ-128 זה עוד עדכני? עידכון ביוס עוזר? אם אני מזמין מחו"ל את ה- מישהו מצטרף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...