מעוניין לשמוע מה הכרטיס המומלץ למערכת הזו לפני החלפה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשמוע מה הכרטיס המומלץ למערכת הזו לפני החלפה

AvivCh

Recommended Posts

המערכת היא HTPC שמחוברת למסך 37 SAMSUNG LA450 ומריצה את המשחקים ברזולוציה של 1920X1080 בהגדרות מקסימליות.

‏Intel 2 Duo E8400

Asus P5QL-E

‏2x2GB OCZ Reaper HPC Edition II 1066 MHz‎

‏‏Sapphire HD 4670 512MB שכרגע קיים ונותן חווית משחק מצוינת

WD10EADS 1TB

LG GH22NS30 x22 Black

אני רוצה לשמוע מה הכרטיס מסך עד 700 ש"ח שיתן לי להרגיש הבדלים משמעותיים בהרצת משחקים לא מבחינת קרטועים או נפילות.אלא לגבי חדות תמונה ואיכות.

ואם יש לכם משהו שטיפה יחרוג וישפיע משמעותית יתקבל בברכה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם HD4670 נותן לך חויית משחק מצויינת ב1920X1080 אז אין לי כל כך מה להגיד לך,

כי בסך הכל אתה מרוצה.

ב700 שקלים יש את:

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=4936

חזק משמעותית מHD4670, הקטע זה שאתה רוצה איכות תמונה, כולם ייתנו לך אותה איכות, השאלה היא כמה ביצועים.

כמו כן עם כרטיס מסך חזק יותר כמו GTX260 תוכל להפעיל פילטרים כמו ANTIALIASING שיגרמו להתמונה להיות חלקה יותר.

איזה ספק כח יש במערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביב, נראה לי שכדאי שקודם כל תבין שהמשפט

הבדלים משמעותיים בהרצת משחקים לא מבחינת קרטועים או נפילות.אלא לגבי חדות תמונה ואיכות.

הוא שטות גמורה ומוחלטת. כרטיס מסך חזק יותר לעולם לא יהפוך משחק ל"יפה" יותר. הוא לא יוסיף לגרפיקה של המשחק שום דבר שלא היה בה מלכתחילה בהגדרות הגבוהות. הבעיה היחידה בכרטיסים חלשים היא שאם תשים אותם על הגדרות גבוהות תקבל... ובכן, "קרטועים ונפילות".

עם ה4670 שלך אני בטוח לחלוטין שאתה לא משחק על ההגדרות המקסימליות של המשחק, לפחות אם מדובר במשחק חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בין להגיד לא עובד לבין המציאות ישנם הפכים גמורים,בוא אני יגיד לך מה המשחקים שאני משחק על הגדרות מקסימליות ואתה תגיד לי אם הם מספיק חדשים בשבילך

אם לא אז בוא תגיד לי אתה מה להריץ ונוכיח לך אחרת ממה שאתה חושב,אני אישית לא נתקלתי בשום משחק שלא רץ בהגדרות מקס' כולל CRYSIS

Bionic.Commando-ViTALiTY

TrackMania.United.Forever-DETONATiON

Wolfenstein

Mini.Ninjas-RELOADED

DiRT

Soldier of Fortune Payback

Fifa 2010 Demo

Street Fighter IV

הכל רץ על הגדרות מקסימליות כולל כל הפילטרים ב1920X1080 אם אתה עדין לא מאמין נצלם לך סרט ונעלה לך אותו

כמו גם שהמערכת ללא OC בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין בסרט כזה...

HD4670 הוא כרטיס נחמד לרזולוציה של 1280~ ל 1920 צריך כרטיס משמעותית יותר חזק... פי כמה וכמה שמדברים על קרייסיס...

כמו שאמרו, כרטיס חזק יותר לא יתן איכות תמונה יותר באותם הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני לא מבין מה אתה רוצה...

אם הכל רץ לך בהגדרות מקסימליות בלי נפילות וקרטועים ברזו' המקסימלית של המסך שלך אז מה בדיוק אתה רוצה?

אין כרטיס מסך קסום שיגרום למשחק להיראות טוב יותר , אם הכל על ההגדרות המקסימליות אז זה מה שתקבל מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול במידה ואתה רוצה ביצועים גבוהים יותר.

המשחקים שציינת אגב רחוקים מלהיות כבדים כמו CRYSIS או RED FACTION GUERRILA למשל.

הכרטיס שהצעתי לך נותן אחלה תמורה למחיר רק חשוב לי לדעת איזה ספק כח יש במחשב על מנת לדעת בוודאות שהכרטיס יתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כרגע התחברתי לבית ושלחתי להורדה את RED FACTION תוך ארבע שעות זה יסיים מה שאומר שאני יגיע הביתה בערב אני יוכל לבדוק אם באמת הוא לא רץ על הגדרות מקס'...האמת שאני מוריד הרבה משחקים כולם חדשים ולא נתקלתי בשום משחק שלא רץ בהגדרות מקס'

אבל בערב נהיה חכמים יותר..

הספ'ק שכרגע EZCOOL 500W סתם ג'נרי שמחזיק את ה4670 כיוון שאין לו צריכת חשמל מוגזמת אז הספק הזה בנתים מספיק.

שאני יחליף את הכרטיס מסך אני חושב ללכת על Seasonic SS500-ET או Corssair VX550

מה שהם לא מודולרים ואני רוצה משהו שיחסוך כבלים במארז בגלל שהוא HTPC

חשבתי על ENERMAX MODU82+ 525W אבל המחיר שלו בשמיים ביחס ל525W

אם יש לך משהו להציע אני פתוח להצעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...