על רמקולים, בחורות ו"תאוריית האמצע". - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על רמקולים, בחורות ו"תאוריית האמצע".

Fkl0ster

Recommended Posts

אנשים.

סאטלייטים זה לא אמיתי.

Repeat

אין תנאי עצירה.

8)

בניגוד לבחורה, שם החלק העליון (טרבל ברמקול - חזה ופה אצל הבחורה) והתחתון (הבאס ברמקול - האגן אצל הבחורה) הם המהנים ביותר, אצל יש חשיבות אדירה גם למיד.

המיד נותן את הבשר, הנוכחות והווקאלים.

זה לא קיים כמעט בסאטלייט!

I know I'm gonna be flamed!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי והיה באמת אפשר להכניס את זה למשפט בודד , אבל יש לא מעט מערכות סטליטים (שעולות לא מעט דולרים) שאיכותן והחוויה שמתקבלת מהן עולות על המון המון מערכות מלאות , אז אי אפשר ישר לפסול דברים ואי אפשר להכליל בדיוק כמו בני אדם השוואות צריכות להעשות דגם מול דגם.

וכמו ב"עולם האמיתי" - הגודל לא תמיד קובע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי והיה באמת אפשר להכניס את זה למשפט בודד , אבל יש לא מעט מערכות סטליטים (שעולות לא מעט דולרים) שאיכותן והחוויה שמתקבלת מהן עולות על המון המון מערכות מלאות , אז אי אפשר ישר לפסול דברים ואי אפשר להכליל בדיוק כמו בני אדם השוואות צריכות להעשות דגם מול דגם.

וכמו ב"עולם האמיתי" - הגודל לא תמיד קובע ;)

אין תחליף לרמקול אמיתי עם תיבת תהודה. מה שאתה אומר מזכיר לי את BOSE עם הסלוגן המטופש שלהם: THE ART OF SOUND.

רמקול זה לא כמו במחשבים, שככל שהם נעשים קטנים יותר הם בו בזמן הופכים לטובים ומתוחכמים יותר.

צליל שבוקע מקופסת סרדינים כמו סאטלייט, ישאר לעולם חסר נפח ובשרניות וישא את התואר המפוקפק: צווחני\צפצפני.

הסאטלייטים האמיתיים היחידים שאולי מחזיקים משהו ולא מביישים במוזיקה לגמרי, הם אלו של ELAC, חברה גרמנית ידועה בתחום.

other than that, אני עומד מאחורי כל מילה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תחליף לרמקול אמיתי עם תיבת תהודה. מה שאתה אומר מזכיר לי את BOSE עם הסלוגן המטופש שלהם: THE ART OF SOUND.

רמקול זה לא כמו במחשבים, שככל שהם נעשים קטנים יותר הם בו בזמן הופכים לטובים ומתוחכמים יותר.

צליל שבוקע מקופסת סרדינים כמו סאטלייט, ישאר לעולם חסר נפח ובשרניות וישא את התואר המפוקפק: צווחני\צפצפני.

הסאטלייטים האמיתיים היחידים שאולי מחזיקים משהו ולא מביישים במוזיקה לגמרי, הם אלו של ELAC, חברה גרמנית ידועה בתחום.

other than that, אני עומד מאחורי כל מילה שאמרתי.

אתה מתקווה לסטלייט הזה? :

cinema1satb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...