שאלה על ביל גייטס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על ביל גייטס

ariel-ro

Recommended Posts

כפי שידוע לי, ביל גייטס הוא זה שהמציא את הווינדוס, וכתב את הווינדוס הראשון(ואחריו אני מניח)

השאלה שלי היא האם עד היום הוא עוזר בפיתוח הווינדוסים? וויסטה ו7?

הוא היום בעל השליטה הגדול ביותר במיקרוסופט?

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שידוע לי, ביל גייטס הוא זה שהמציא את הווינדוס, וכתב את הווינדוס הראשון(ואחריו אני מניח)

השאלה שלי היא האם עד היום הוא עוזר בפיתוח הווינדוסים? XP וויסטה ו7?

הוא היום בעל השליטה הגדול ביותר במיקרוסופט?

אריאל

אם היה ך 40 מיליארד דולר היית שוקל בכלל לכתוב משהוא? בשביל מה? בשביל משכורת של 10 אלף בחודש?

הוא כבר לא יושב הראש של MS, באלמר נראה לי.. גייטס אומנם חבר בהנהלה (נראה לי) אבל לא ה CEO של החברה, כמו פעם.

ועד כמה שידוע לי הוא לא כתב את וינדוס הוא סך הכל קנה דוס מאיזה בחור ומכר אותו ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לחזק את מה שאמרתי:

גייטס לא CEO יותא ב MS, הוא רק CHAIRMAN

באלמר ה CEO של MS נכון להיום

Meir787

זה יותר בסביבת 40-50 אלף.

ממליץ לראות את הסרט Pirates of silicon valley

למי שמתעניין בהסטוריה של , MS, סטיב ג'ובס והסובבים אותו, ביל גייטס והסובבים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קנה מערכת הפעלה במשהו כמו 10K$ ומכר אותה בסכום גדול פי 5 או 10... הוא לא כתב שום דבר.

הוא לא מכר את התוכנה. הוא מכר רשיונות לתוכנה ובנוסף הוא לא התחייב לבלעדיות ל כך שהוא מכר גם לכל תואמי .

למה שלא תקרא עליו קצת אם אתה מתעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביל גייטס עדיין מחזיק(או החזיק עד לא מזמן) במשרה של ארכיטקט תוכנה ראשי, אך הוא אינו מעורב בכתיבה היום יומית של התוכנות.

אם היה ך 40 מיליארד דולר היית שוקל בכלל לכתוב משהוא? בשביל מה? בשביל משכורת של 10 אלף בחודש?

הוא כבר לא יושב הראש של MS, באלמר נראה לי.. גייטס אומנם חבר בהנהלה (נראה לי) אבל לא ה CEO של החברה, כמו פעם.

ועד כמה שידוע לי הוא לא כתב את וינדוס הוא סך הכל קנה דוס מאיזה בחור ומכר אותו ל .

אז אם היו לך 40 מיליארד דולר היית פשוט יושב על התחת כל היום? מחשבים זה לא רק מקצוע, זה תחביב ואהבה - כמו שאם אתה מוזיקאי מאוד מאוד מצליח שעשה 40 מיליארד דולר, זה לא אומר שתפסיק לנגן בגיטרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם היו לך 40 מיליארד דולר היית פשוט יושב על התחת כל היום? מחשבים זה לא רק מקצוע, זה תחביב ואהבה - כמו שאם אתה מוזיקאי מאוד מאוד מצליח שעשה 40 מיליארד דולר, זה לא אומר שתפסיק לנגן בגיטרה :)

יש בזה משהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לרמה של הפורום ? אתה רוצה שאני אביא לך דוגמאות כמה אתה אישית ביצעת ניסיון התנקשות ברמה של HWzone אה ידידי XEYDO ?!

לחזור לדיון, רוחי תמיד בסביבה.

היי אלכס, קראת את ההודעה הפרטית שלי? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...