האם Enermax Liberty 400W יחזיק מערך SLI 8800GT? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Enermax Liberty 400W יחזיק מערך SLI 8800GT?

Omega81

Recommended Posts

שלום,

המערכת הנוכחית שלי היא כזאת (בת שנתיים):

מעבד Q6600 (G0) 2.4GHzz

לוח אם GA-P35-DS3P

כרטיס מסך 8800GT G92

צורב Pioneer

מאווררים 7 של 120מ"מ (כולל זה של הקירור למעבד)

כוננים קשיחים 2 WD3200AAKS x

3 spinpoint F1 x

1 WD500AAKS x

וספק כוח Enermax Liberty 400W

האם המערכת תשרוד הוספה של כרטיס מסך נוסף למערך והספק ינוצל עד קצה היכולת שלו או שזה בכלל לא אפשרי\כדאי?

בנוסף, האם כדאי לי להשקיע בספק כוח חדש ואם כן איזה? (אני לא מתכוון לשדרג את המערכת שלי בשנה הקרובה לפחות).

אשמח לכל עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OT:

כשתרצה לשדרג את המערכת שלך שנה הבאה, כבר יהיה פשוט יותר להחליף את הכ.מסך לגמריי במקום להתעסק עם .

ה8800GT כבר היום לא נחשב לכרטיס ממש חזק (למרות שהוא עדיין לא רע בכלל) ושנה הבאה יהיו מספיק כרטיסים זולים יחסית שייתנו לך תמורה הרבה יותר טובה לכסף מאשר של 8800GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מצד אחד אתה צודק (SLI זה :nono:), מצד שני תמיד "עדיף לחכות כי בעתיד יותר משתלם..." אנשים תצאו מהעתיד ובואו להווה.... ברוך הבא להווה-בו כלום לא משתלם.. למה שלא כולנו פשוט נסע לעתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מצד אחד אתה צודק (SLI זה :nono:), מצד שני תמיד "עדיף לחכות כי בעתיד יותר משתלם..." אנשים תצאו מהעתיד ובואו להווה.... ברוך הבא להווה-בו כלום לא משתלם.. למה שלא כולנו פשוט נסע לעתיד?

אבל עדיין יש הבדל בין לא משתלם של לא להשקיע עכשיו ב- של GTX 295 כי בעתיד יהיו בודדים חזקים יותר לבין לא משתלם של להשקיע ב- של 8800GT שכבר עכשיו יש במחיר בודדים שמספקים ביצועים גבוהים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...