בעיה IE עולה אוטומטית כאשר מתבצעת התחברות לאינטרנט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה IE עולה אוטומטית כאשר מתבצעת התחברות לאינטרנט

benbaler

Recommended Posts

שלום,

התקנתי מחשב חדש עם חלונות וחייגן של BEZEQ-ADSL.

כאשר אני מתחבר עם החייגן ברגע שמתבצעת התחברות ה IE נפתח אוטומטית ואני לא מעוניין שהוא יפתח כלל.

גם כשאני מתחבר לאינטרנט דרך לוח בקרה וחיבורי רשת יש אותה הבעיה.

אין אפשרות לגבי ה IE בחייגן של ובזק ונטוויזן לא מכירים את הבעיה.

המחשב חדש ולא מותקנות עליו תוכנות מיוחדות חוץ מדרייברים.

גרסת ה IE היא 8. התקנתי גם פיירפוקס והפכתי אותו לברירת מחדל ועדיין ה IE עולה אוטומטית בעת התחברות.

מישהו יודע איך פותרים את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ל MSCONFIG בלשונית האתחול, בדוק מה בדיוק מסומן, אם אתה רוצה להעלות צילום של החלון ( אתחול ) אתה מוזמן.

אין שם IE וזאת לא הבעיה, הוא לא עולה אוטומטית בהפעלת המחשב אלה רק כאשר מחייגים לאינטרנט וגם אם מתנתקים ומתחברים שוב אז הוא שוב עולה אוטומטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החייגן של בזק מתוכנת לפתוח את IE ברגע שאתה מסיים להתחבר.

פשוט תשתמש בחייגן הרגיל שבא עם ה-, אתה תמצא אותו בתפריט Start ב-Networks...

עריכה- לא שמתי לב שציינת שעשית את זה כבר.

יש סיכוי שזו הגדרה של IE, בדקת את ההגדרות? (אני מהמר שאם יש כזו, היא נמצאת בלשונית "Advanced". שווה בדיקה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החייגן של בזק מתוכנת לפתוח את IE ברגע שאתה מסיים להתחבר.

פשוט תשתמש בחייגן הרגיל שבא עם ה-, אתה תמצא אותו בתפריט Start ב-Networks...

עריכה- לא שמתי לב שציינת שעשית את זה כבר.

יש סיכוי שזו הגדרה של IE, בדקת את ההגדרות? (אני מהמר שאם יש כזו, היא נמצאת בלשונית "Advanced". שווה בדיקה.)

זה מחשב למישהו שלא מבין ואני פשוט רוצה שזה יחייג אוטמטית לאינטרנט בגלל זה אני משתמש בחייגן של השאלה אם אפשר איכשהו לערוך או להתעסק בהגדרות שלו בכדי שלא יריץ את ה IE באופן אוטומטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

התקנתי מחשב חדש עם חלונות XP וחייגן של בזק BEZEQ-ADSL.

כאשר אני מתחבר עם החייגן ברגע שמתבצעת התחברות ה IE נפתח אוטומטית ואני לא מעוניין שהוא יפתח כלל.

גם כשאני מתחבר לאינטרנט דרך לוח בקרה וחיבורי רשת יש אותה הבעיה.

אין אפשרות לגבי ה IE בחייגן של בזק ובזק ונטוויזן לא מכירים את הבעיה.

המחשב חדש ולא מותקנות עליו תוכנות מיוחדות חוץ מדרייברים.

גרסת ה IE היא 8. התקנתי גם פיירפוקס והפכתי אותו לברירת מחדל ועדיין ה IE עולה אוטומטית בעת התחברות.

מישהו יודע איך פותרים את הבעיה?

שלום Lazy Fingers,

אני מבין שבכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט, אוטומטית עולה לך ה- IE

ואתה מעוניין להפסיק את זה.

ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לפתור את הבעיה:

1. למחוק את החייגן של בזק

2. להגדיר חייגן ידני

3. להיכנס לחיבורי רשת >> מתקדם/ADVANCED >> העדפות חיוג/DIAL UP PREFERENCES>> לסמן ב V את המיקום/LOCATION ואז בתחתית החלון להוריד את הV מהשורה הראשונה (תמיד שאל אותי... / ALWAYS ASK)

במידה וקופץ חלון "הגדרת מיקום" יש להגדיר מיקום כלשהו (המיקום עצמו חסר משמעות אך ללא הגדרה זו לא תוכל לבצע שלב זה)

4. אם רוצים לוודא שלא ישונו בטעות שם סיסמא יש להסיר במאפייני החייגן בלשונית אפשרויות / OPTIONS את כל ארבעת הV העליונים

במידה ותפעל כמפורט לעיל, הבעיה אמורה להיפתר. במידה ולא, אתה מוזמן לעדכן כיצד זה התקדם ואשמח להמשיך ולסייע לך על גבי הפורום. אתה כמובן מוזמן לשלוח את הפרטים שלך (שם פרטי, שם משפחה ומספר טלפון) לכתובת המייל online@bezeqint.net ואדאג שנציג מטעמנו ייצור איתך קשר.

המשך גלישה נעימה,

מתן נציג בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...