קונספירצייות חייזרים, CIA, NSA, MIB, MJ12 אומגה, רוזוול ואזור 51 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונספירצייות חייזרים, CIA, NSA, MIB, MJ12 אומגה, רוזוול ואזור 51

YotamC

Recommended Posts

אין יותר מידי כי ה US מנסים להסתיר דברים כאלה

בלילה באזור טקסס (זה כול הזמן שם כניראה יש שם משהוא ....)יתקשרו תוך שעה משהוא כמו 200 דיווחים על חללית וצבעים מוזרים בשמים

נישלחו לשם 6 מטוסי F18 הם יתפצלו וחיפשו

2 ניכנסו לתוך ארפל ופיתאום ראואו זוהר כזה הם אמרו לשאר המטוסים להגיע

המטוסים מהירים יותר אבל החללית מתמרנת יותר טוב והיה להם קשה אבל בסוף הם הצליחו ליפגועה בו ולהוריד אותו

הם דיווחו לבסיס והבסיס אמר להם לחזור ולא לאוצי מילה על משהם ראו אבל בסוף טייס אחד סיפר חלק מהסיפור וזה משאנחנו יודעים :)

יש כול מיני כאלה שמנסים להיתחמק מזה שזה חיזרים והם אמרו שהאורות האלה יכולים ליהיות מה 6 F18 שיודעים שהם היו בעזור

יש הרבה סיפורים כאלה אני אוהב סיפורים כאלה הם מעניינים ;D

לגבי הסמנים על האדמה יש גם כאלה בשדות יבול אבל שם אני דיי בטוח שזה בני אדם כי היו שניים שאמרו שזה הם וגם יראו איך הם עשו את זה...

הסימנים האלה על האדמה נקראים מעגלי תבואה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הכותרות הארוכה .. ניסיתי למצות את כל הדברים הכי מעניינים (אותי לפחות) למשפט אחד ..

תודו שהנושאים האלו מעוררי רצון עז לדעת עוד ..

אין ספק שכל הסוכניות האמריקאיות מחשידות מאד וגם מעניינות מאד ..

אני כבר השלמתי עם העובדה שאנחנו לא לבד .. אז אם כבר, למה לא לחקור את הנושא (ועוד כמה נושאים מעניינים שבטח קשורים..)

בכל מקרה, אם יהיה אפשר לשפוך קצת אור על כל הסיפור ואיך שכל סוכנויות הביון האמריקאיות (או לפחות חלק) מתחברות לחייזרים ולנשיא טרומן יהיה מעניין :)

ממשלת ארה"ב מושחתת לדעתי,ראו ערך אירועי ה11 בספטמבר,יותר מדיי ראיות מצטברות שמדובר בעבודה מבפנים.(לא אמרתי שזו דעתי החד משמעית ושאני מאמין בזה ב100%,אי אפשר לדעת אולי באמת הם היו פיגועי טרור.פשוט יש יותר מדיי חומר וראיות שמצטברות בנושא)

אז אם הדבר הזה נכון,אני בטוח שיש עוד הרבה דברים שאנחנו לא יודעים,כמו קשר עם חוצנים ומה שהולך במקומות סודיים שאני בטוח שarea 51 הוא לא אחד מהם...אלא בסיסים סודיים שאף אחד לא שמע על קיומם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשלת ארה"ב מושחתת לדעתי,ראו ערך אירועי ה11 בספטמבר,יותר מדיי ראיות מצטברות שמדובר בעבודה מבפנים.(לא אמרתי שזו דעתי החד משמעית ושאני מאמין בזה ב100%,אי אפשר לדעת אולי באמת הם היו פיגועי טרור.פשוט יש יותר מדיי חומר וראיות שמצטברות בנושא)

אז אם הדבר הזה נכון,אני בטוח שיש עוד הרבה דברים שאנחנו לא יודעים,כמו קשר עם חוצנים ומה שהולך במקומות סודיים שאני בטוח שarea 51 הוא לא אחד מהם...אלא בסיסים סודיים שאף אחד לא שמע על קיומם

תגיד אתה רציני? אתה חושב שהם עשו את זה?

זה כמו להגיד שלא הייתה שואה - יש הרבה אנשים שאומרים את זה ד"א,זה פשוט מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה loose change.תראה את הראיון של אהרון רוסו (במאי שנפטר באורך מסתורי מסרטן (מאוד מעניין השהוא נפטר אחרי שהוא חשף את מה שאמרו לו),אחרי שרואיין לתוכנית שבה הוא סיפר איך המליארדר ניק רוקפלר סיפר לו 11 חודשים לפני אסון התאומים על משהו גדול שהולך לקרות וסיפר לו באותו הקשר על הפלישה לאפגניסטן ולעיראק בשביל שליטה בנפט והתוכנית שיהיה מטבע אחד בכל העולם וממשלה כלל עולמית שמטרתה שליטה כלכלית על האזרחים.

תראה את הסרט האחרון שיצא על כל מיני עובדות שנמצאו שסותרות את הסברה שמטוס פגע בפנטגון...יש כל כך הרבה...

אה כן ואיך הבעלים של מגדלי התאומים חתם על חוזה עם חברת ביטוח בשווי 3.5 ביליון דולר שבו הוא מבטח את מגדלי התאומים מפני פיגוע טרור זמן קצר לפני הפיגועים,ואחר כך הוא תבע את חברת הביטוח הזאת על כל מגדל שקרס כאירוע טרור נפרד והרוויח מ'העסקה' הזאת.

ושלא לדבר על בניין 7 שקרס בצורה מוזרה כמה שעות טובות אחרי קריסת התאומים מבלי שמטוס יפגע בו וכאשר בניינים קרובים יותר לתאומים נשארו עומדים ללא פגע,ושהסתבר שגם עליו הבעלים הרוויח כסף מחברת הביטוח..והשיפוצים המסתוריים,הפסקות החשמל ותרגילי החירום שהיו מספר שבועות במגדלי התאומים לפני האסון דבר שנתן הזדמנות להטמין פצצות בבניינים ול'הכין' אותם לקראת הפלתם..בקיצור אתה רק צריך לראות את המאמרים והסרטים האלו,כי יש עוד הרבה דברים שאני לא זוכר כרגע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה loose change.תראה את הראיון של אהרון רוסו (במאי שנפטר באורך מסתורי מסרטן (מאוד מעניין השהוא נפטר אחרי שהוא חשף את מה שאמרו לו),אחרי שרואיין לתוכנית שבה הוא סיפר איך המליארדר ניק רוקפלר סיפר לו 11 חודשים לפני אסון התאומים על משהו גדול שהולך לקרות וסיפר לו באותו הקשר על הפלישה לאפגניסטן ולעיראק בשביל שליטה בנפט והתוכנית שיהיה מטבע אחד בכל העולם וממשלה כלל עולמית שמטרתה שליטה כלכלית על האזרחים.

תראה את הסרט האחרון שיצא על כל מיני עובדות שנמצאו שסותרות את הסברה שמטוס פגע בפנטגון...יש כל כך הרבה...

אה כן ואיך הבעלים של מגדלי התאומים חתם על חוזה עם חברת ביטוח בשווי 3.5 ביליון דולר שבו הוא מבטח את מגדלי התאומים מפני פיגוע טרור זמן קצר לפני הפיגועים,ואחר כך הוא תבע את חברת הביטוח הזאת על כל מגדל שקרס כאירוע טרור נפרד והרוויח מ'העסקה' הזאת.

ושלא לדבר על בניין 7 שקרס בצורה מוזרה כמה שעות טובות אחרי קריסת התאומים מבלי שמטוס יפגע בו וכאשר בניינים קרובים יותר לתאומים נשארו עומדים ללא פגע,ושהסתבר שגם עליו הבעלים הרוויח כסף מחברת הביטוח..והשיפוצים המסתוריים,הפסקות החשמל ותרגילי החירום שהיו מספר שבועות במגדלי התאומים לפני האסון דבר שנתן הזדמנות להטמין פצצות בבניינים ול'הכין' אותם לקראת הפלתם..בקיצור אתה רק צריך לראות את המאמרים והסרטים האלו,כי יש עוד הרבה דברים שאני לא זוכר כרגע..

אני רוצה מהר להתייחס לשורה הזאת - זה אכן מאוד "מסתורי" שהוא נפטר מסרטן ממש מעט זמן לאחר שחשף מה שחשף, אבל אני חושב שזה עוד יותר "מסתורי" שכל שאר מאות/אלפי האנשים שהשתתפו בסרטים מסוג זה ושייכים לתנועות הTruthers למינהם - שהם חיים והכל בסדר איתם! אם תשאל אותי, זה מסתורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבמאי אמר דברים שנאמרו לו ישירות מאחד השותפים למזימה...מאדם מפורסם וידוע...לעומת זאת תחשוב מה היה קורה אם היו מתנקשים ברוב\כל יוצרי הסדרות האלו למיניהם,זה כבר היה ברור מדיי שהם לא סתם מתו,וככה בעצם זה יהיה מאוד ברור שאכן הממשלה אחראית לאסונות ה11 בספטמבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו-ל JhonnyBravo: מאיפה אתה "אוסף" את כל הדברים האלה?! היטלר קיים מגע עם חייזרים? למה דוקא הוא?

תמיד אהבתי את הסיפורים האלה מאז שאני זוכר את עצמי,כל מיני סיפורים שגירו את הנפש ונראו מרחקי לכת מההגיון.יש די מלא ספרים בנושא,ויש לא מעט ספרים הזויים ותמהוניים,אני לא מדבר על אלה-

וזה לא קשור אם הוא היה היטלר או לא,כולם קיימו קשרים כאלה או אחרים זה באמת לא משנה.העיניין הוא שאנחנו לא בדיוק מין שיכול לשמור על עצמו מדברים כאלה,או לאכוף את החוק וכל תרבות--(וישש מליונים של תרבויות אי שם, מעל ומעבר לכל דימיון שלנו וזה לא קשור אם משהו מאמין או לא,זה כבר דבר אישי.)

וכל תרבות יכולה לעשות כאן ככל העולה על רוחה,מבחינתם זה בידור,כי מה בעצם איכפת להם מהכוכב או מהתרבות שלנו זוהי לא התרבות שלהם.וגם אנחנו היינו עושים את אותו הדבר אם זה היה הפוך.אין לנו או ממשלה או צי שיכול להגן על הכוכב,כל עם דואג כאן לעצמו בעצם.

יש עשרות סיפורים כאלה אם לא מאות,כשהייתי קטן זה היה נראה משעשע אבל מי בעצם מפיץ את הסיפורים האלה ולמה הם קיימים.ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...