זקוק לעזרה בנוגע לרכישת נרגילה חדשה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה בנוגע לרכישת נרגילה חדשה

1qaz2wsx

Recommended Posts

לאחר שהנרגילה האחרונה שלי הושאלה לחבר אשר שבר לה את הכד, החלטתי סוף סוף לפנק את עצמי בנרגילה רצינית שתשב קבוע בחדר..

התקציב הוא בין 100-200 (אם ממש שווה להשקיע יותר אין בעיה לעשות זאת, אבל עדיף שלא לבזבז איפה שלא הכרחי) והדרישות:

גובה של לפחות מטר

מעוצבת כמה שפחות קיצ'ית\"מודרנית", מעדיף עיצוב סולידי..

גוף יצוק כמובן

כמובן שאני לא מצפה להמלצה ספציפית על נרגילה (כי אחרי הכל, כרטיס מסך זה לא..) אבל אשמח להמלצה על מקום אמין בתל אביב\יפו\רמת גן עם מחירים טובים, מוצרים איכותיים ומבחר גדול..(אמנם אני מבאר שבע, אבל למיטב הבנתי באיזור הזה יש את המחירים והמוצרים הכי טובים.)

ושאני אומר מקום אמין אני מדבר על מקום שבו לא אגיע למצב שאני שואל את המוכר "היא יצוקה, כן?" ומקבל תשובה "בטח בטח" ולאחר חודשיים מגלה שכל הגוף חלוד.. אני לא מבין יותר מדי בתחום ולכן לא יודע להבחין אם לנרגילה גוף יצוק או לא.

ואם כבר, אז אשמח לדעת איך להבחין בין נרגילה יצוקה לבין נרגילה לא יצוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? :kopfpatsch:

אני ממליץ על Xfire-3000 היא מוציאה אחלה עשן ולא שומעים אותה, היא גם לא מתחממת.

אם אין לך בעיה לבוא למרכז סע לנרגילה-לנד (יש להם גם אתר) בז'בוטינסקי ברמת גן.

תראה מה אתה אוהב ותקנה (אתה יכול גם לחפש אולי עשו עליה ביקורות במדור)

נרגילה יצוקה זה שם מפוצץ לנרגילה מרותכת (מצחיק שמוכרים נרגילת אלומניום/נחושת יצוקה ב100 שקל, לסיבור האוזן, את הבוכנות של פרארי 599 עושים מאלומניום יצוק)

פשוט מרתכים לך את הצינור של הכד לגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנון אתה, הא?

כן אני רציני,אני מתייעץ כדי לא לעשות טעות כמו עם הנרגילה הקודמת.

כנראה אקפוץ לביקור בחנות ההיא בנוסף לעוד כמה..

ואתה בטוח? כל ההגדרה של נרגילה יצוקה(מרותכת, בשבילך..) זה שהצינור של הכד מרותך אל הגוף? הייתי בטוח שיש עוד כמה דברים מסביב לזה..

תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר ליעץ לך על נרגילה ספציפית..

תלך לאום כולתום ביפו יש להם מבחר טוב ותראה מה מוצא חן בעיניך, אתה צריך לבדוק שהנרגילה נראית בנויה טוב ולא הנרגילות עם הצורות דולפין\בחורה ששוקלים גרם ורבע ואחרי כמה חודשים מתנתק להם הריתוח של הצינור לוואזה.

נרגילה טובה זה רק חלק קטן מעישון טוב. תקנה את החבילה של הגחלים "מעץ לימון\תפוז" או לפחות זה מה שכתוב , עם עושים הכי פחות טעמי לוואי, תקנה מנקה שמשחילים לתוך הגוף ,מאוד שימושי.

וטבק מומלץ לקנות מהטבק שהחנות מכינה לדעתי היא הרבה יותר טובה ממה שנחלה מוכרת או כל חברה אחרת שהם הרבה יותר גרועות.

בנוסף אני ממליץ להרכיב נרגילה משלך ולא לקנות את אלו שבאות כבר מוכנות , זה אומר לבחור כל חלק בנפרד כולל המלקחים והצלחת , הסיבה לזה היא שהנרגילות המוכנות בד"כ באות עם מלקחיים וצלחות שמחלידות \ נשברות מהר מאוד. אם אתה רוצה נרגילה לתקופה ארוכה כדאי להשקיע עוד 20-50 שקל כדי שהיא תחזיק לך בצורה טובה כמה שנים טובות.

לי הייתה נרגילה 3 שנים שקניתי מאום כולתום , הייתה בשימוש מסיבי והחזיקה לי יפה מאוד ועד היום היא אצל חבר שנהנה ממנה.

רק חשוב לנקות כל בערך 10 עישונים כי ריחות הטבק נדבקות מאוד חזק לגוף הנרגילה ולכד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצטט את עצמי..

כמובן שאני לא מצפה להמלצה ספציפית על נרגילה (כי אחרי הכל, כרטיס מסך זה לא..) אבל אשמח להמלצה על מקום אמין בתל אביב\יפו\רמת גן עם מחירים טובים, מוצרים איכותיים ומבחר גדול..(אמנם אני מבאר שבע, אבל למיטב הבנתי באיזור הזה יש את המחירים והמוצרים הכי טובים.)

בכל מקרה, תודה רבה... כנראה אקפוץ בימים הקרובים ל"סבב נרגילות" בתל אביב-יפו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...