ההגרלה של מוצרי אינטל באתר לא נראית לכם בעייתית קצת ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההגרלה של מוצרי אינטל באתר לא נראית לכם בעייתית קצת ?

NI4NI

Recommended Posts

האתר הזה אמור להיות אובייקטיבי ולא לקדם יצרנית כזאת או אחרת. רק ככה אפשר להאמין לביקורות שנכתבות בו.

אבל פתאום אנחנו רואים ש"אינטל ו HWZONE מחלקות לכם פרסים"...

אם יש כזה קשר בין שני הגורמים אז איך אני יכול להיות בטוח שהאתר לא מקדם את מוצרי ? שהוא מדווח דיווחי וביקורות אמת ?

שהוא לא מקבל תמורה מאינטל עבור כל זה ?

כל מה שאני אומר פה הוא תהיות אישיות שלי, אין לי שום מושג מה באמת קורה מאחורי הקלעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי מה שידוע לי רוב אתרי החומרה זקוקים לחברות וחנויות בשביל חסות ומוצרים לסיקור.

כמובן שדבר זה יכול להיות בעייתי ,אך אני גולש שנים באתר ועדיין לא נתקלתי בהעדפות לא מקצועיות של הממונים.

מקסימום יש כמה פאנבויז באתר אבל זה לא באמת קשור.

בכל מקרה אני אישית תוהה מדוע המבצע לא דורש משתמש באתר.

מקווה שעניתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש כזה קשר בין שני הגורמים אז איך אני יכול להיות בטוח שהאתר לא מקדם את מוצרי ? שהוא מדווח דיווחי וביקורות אמת ?

שהוא לא מקבל תמורה מאינטל עבור כל זה ?

אתה לא. אני מקווה שזה עונה לך על השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עונה, אבל לא בצורה טובה. כי מי שמתיימר להיות אובייקטיבי צריך שתהיה גם שקיפות (אלא אם כן אתם לא מתיימרים ואז אין בעיה).

בכל מקרה, אני רואה שעצבנתי אתכם אז אני לא אמשיך את הדיון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתרים הגדולים בעולם חיים מפרסומות/תרומות וחומרה שנותנים להם גופים שונים. תמיד אפשר לטעון שביקורת או כתבה או תוכן כזה או אחר מוטה לכיוון נותן השירות והגולש בעצמו יודע להבחין בין אתרים מוטים לבין אתרים הניזונים מן הקהילה עצמה והינם אובייקטיביים לחלוטין.

מכיוון שאין לי כל כוונה לתת לזה להתפתח לדיון סרק על תחרות בריאה שנותנת לגולשים כאן מידע מקצועי בנושאים שונים תמורת (במקרה הזה) רישום לרשימת דיוור (שגם ממנה אפשר להסיר את עצמך בקלות לאחר מכן ככתוב) אני אסגור את הנושא אלא אם כן למישהו תהיה סיבה ממש טובה להשאירו פתוח ויודיע לי על כך בפרטי.

יום נעים לכולם, בהצלחה בהגרלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם הנושא נעול, אך חשוב לי לתת תגובה רשמית שכן לא ברור לי כמה אנשים חושבים כמוך.

אתר HWzone.co.il חרט על דגלו עוד מיום הקמתו שמירה והגנה על האובייקטיביות שלו בכל תוקף ובכל מחיר. זו לא סתם סיסמה, זה משהו שאנחנו באמת מאמינים בו ולפיו מנהלים את האתר על בסיס יומי. זה לא סוד שהחומרה שאתרי חומרה מובילים מסקרים מגיעה בעיקר מיצרניות החומרה, בדיוק כמו שאתרי הרכב מקבלים לסקירה את הרכב מיצרנית הרכב או מישהו שמייצג את האינטרסים שלה במדינה בו האתר פועל ופעיל. אפשר תמיד לחפש קונספירציות ולהאמין שכתוצאה מכך כל סקירות המוצרים בעולם מוטות. אתה יכול לבחור להאמין בזה או להאמין לנו כשאנחנו אומרים לך בריש גלי שאנחנו אומרים רק את האמת על כל מוצר שאנחנו מסקרים. יתרה מזאת, ואם יוצא לך לקרוא סקירות אצלנו באתר אתה בוודאי רואה שכאשר צריך, אנחנו קוטלים את המוצר אותו אנחנו מסקרים, אם הוא גרוע מאוד. זה עונה לך בוודאי על חלק מן השאלה שלך.

הלאה, בהשקות מוצרים חשובות, היצרן מבקש לרכוש באנרים באתרים שונים, כמו גם באתר שמסקר את המוצר אותו הוא משיק. אין שום קשר בין הבאנרים לבין הסקירה. נוסף על כך, היצרן יכול לבקש לערוך פעילות שיווקית, גם היא אינה קשורה לסקירה, כמו שאינטל בחרו לקיים אצלנו, שכן הם יודעים שקהילת הגולשים הגדולה ביותר בישראל, בתחום החומרה, נמצאת פה אצלנו. כחלק מהפעילות השיווקית שאינטל בחרה לקיים עבור השקת המוצר שלה, הוחלט לערוך הגרלה גדולה עם מספר רב של פרסים, שוב, ללא משוא פנים וללא קשר לסקירת המוצר, בה כל גולש יכול להרשם ולהיות בעל סיכוי לזכות. אנחנו מספקים את הפלטפורמה ואינטל סיפקה את הפרסים, באמצעות המשווקים השונים איתה היא עובדת בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...