מה צריך כדי להתקבל לשייטת 13? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה צריך כדי להתקבל לשייטת 13?

eliil1

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

אולי תציע לו לבוא לאושוויץ

החטיבה הכי גרועה בצה''ל - יחס משפיל , כמעט כל חודש טירון מתאבד בבא''ח ואפילו לקצינים הבכירים כמו נגיד יוסי דרורי שהיה סמח''ט וכיום הוא מג''ד הבא''ח

אין גישה נכונה והם משקרים לחיילים שלהם על ימין ועל שמאל.

ואני יודע בתור צברניק לשעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח אותו קשה, הוא סתם מדבר מתוך התלהבות של נער בתיכון.

אחרי 20 דקות ביום סיירות הוא יתאפס על עצמו קצת יותר, ויבין שזה לא בדיוק כמו "דרישות מערכת" של משחק מחשב - לאף אחד לא אכפת מה ה-X שכיבות שמיכה שהוא עושה, או כמה יחידות בגרות יש לו או בכלל לאן הוא רוצה להגיע.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח אותו קשה, הוא סתם מדבר מתוך התלהבות של נער בתיכון.

אחרי 20 דקות ביום סיירות הוא יתאפס על עצמו קצת יותר, ויבין שזה לא בדיוק כמו "דרישות מערכת" של משחק מחשב - לאף אחד לא אכפת מה ה-X שכיבות שמיכה שהוא עושה, או כמה יחידות בגרות יש לו או בכלל לאן הוא רוצה להגיע.....

לא הבנתי בכלל מה אתה מנסה להראות בהודעה הזאת...=\

אני כבר מתכנן ובודק אופציות, מה רע? ואולי אני לא יודע הרבה לגבי איך דברים מתנהלים בצבא וביחידות הספציפיות האלה וכו', אבל מצאתי משהו שאני חושב שאני רוצה ,ואני גם שואל ומברר לגבי זה.

עדיף להשתמט לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבעתי לא נופלת מגולני או צנחנים, אם כבר מנח"ל כדאי להתרחק.

באמת אין סיבה להיתפס דווקא על שייטת 13, לא חסרות סיירות מטורפות בצה"ל ( למרות ששייטת יותר מכולן ), ואני לא רוצה לבאס אותך אבל אני חושב שמאוחר מדי בשבילך לחשוב על שייטת אלא אם כן היית במסגרת מסוימת שחזקה מאוד בעניין הפיזי והמנטלי ( למשל אומנות לחימה ).

אז אם אתה רוצה להגיע למשהו טוב אז כדאי ששתחיל להתאמן כבר עכשיו כמו שצריך, מומלץ בקבוצה של קרבי.

וזה שאתה עושה 100 שכיבות שמיכה זה מקום טוב מאוד להתחיל ממנו אבל לא יותר מזה, המנטליות היא באמת מה שחשוב ( "הכל בראש" ) ואני לא מכיר אותך, אבל אני בספק ענק שאתה עושה 100 שכיבות שמיכה בצורה מלאה, בשביל לבחון את עצמך שים כדור טניס מתחת לחזה ותקפיד כל ירידה לגעת בו.

אבל שלא תטעה, גם בגדודים יקרעו אותך ותיהיה שם פעיל מאוד, אפילו יותר מסיירות מסוימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מבין שזה התלהבות של מלשב..אבל כבר טוב שיש רצון להגיע לאנשהו!

וכן אכפת למישהו כמה שכיבות הוא עושה ד"א..

הרמת זה לא מה שקובע מי ילך לאיזה סיירת.

לפותח הדיון -אני לא יודע אם זה נאמר(לא היה לי כח לקרוא הכל) אבל גם ככה יחלקו אותכם לקבוצות לפי דרגת .

ומה שהם בעיקר מחפשים זה סיבולת וכח רצון ככה שאם יש לך את המנטליות המתאימה אתה תתקבל.

כושר כבר בונים במהלך האימון הארוך שיהיה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי בכלל מה אתה מנסה להראות בהודעה הזאת...=\

אני כבר מתכנן ובודק אופציות, מה רע? ואולי אני לא יודע הרבה לגבי איך דברים מתנהלים בצבא וביחידות הספציפיות האלה וכו', אבל מצאתי משהו שאני חושב שאני רוצה ,ואני גם שואל ומברר לגבי זה.

עדיף להשתמט לדעתך?

:screwy:

לא, זה רק נראה לי מגוחך שאתה שואל "מה דרישות המערכת" לשייטת 13 כאילו שזה משחק מחשב.

דרישות המערכת לשייטת 13 זה:

א. לסיים יום סיירות בהצלחה ולהשתבץ לגיבוש שייטת.

ב. לסיים גיבוש שייטת בהצלחה.

זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...