PlayStation 3 : Motion Controller (היה על זה כבר דיון?) - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PlayStation 3 : Motion Controller (היה על זה כבר דיון?)

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

אחרי שעשיתי חיפוש בפורום ולא מצאתי דיון על זה רציתי לשתף אתכם במשהו שראיתי לפני כמה שבועות :

חלק ראשון :

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-playstation-3/50623?type=flv

חלק שני :

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-playstation-3/50620?type=flv

אין לי מושג אם כבר פרסמו את זה כאן, אז אם כן - לא קרה כלום פשוט תנעלו וזהו..

ובלי קשר , אני ממש שמח שהם חידשו עם הדבר הזה ! סוף סוף יהיה אולי אפשר לשחק בסטייל של ה רק עם גראפיקה של המילניום הנוכחי..

ממש מצפה לזה בתור בעלים של PS3..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה מגניב

השלט של הWii מזהה גם עומק ?

אין לי מושג, אבל בכל מקרה מה שסוני הצליחו לעשות נראה מוצלח יותר מה .

אם ראית אפשר באמצעות ה EYE TOY הזו לשלב את עצמך עם חפץ מסויים ביד בזמן אמת.

דובי, אכן זה נראה כמו דילדו כרגע אבל זה סתם דגם קונספט להדגמה ואין לו קשר למוצר הסופי לצרכן..

ואם אתה יכול להסביר למה התכוונת :

הקשקוש על MS שיגרום לך לחשוב שהשכנים שלך איבדו את השכל(תסמונת הדיבורית ברכב 2.0).

כי לא הבנתי מזה כלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתוכל לחשוב וזה יעשה דברים?

לדעתי צריך שאתה עושה דברים בתוך עולם פוטוריאליסטי עם חוקי הפיזיקה והכל, אבל שהשחקן יוכל לשחק לפי הכישורים שהוא רכש במציאות

זאת אומרת שילד בן 8 שמתלהב בקאונטר סטרייק לא יוכל לפגוע כמו שצריך באויבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Natal?

OK, ראיתי על זה כמה סרטונים..

אבל לא ברור לי עדיין אם זה קונספט כרגע וכל הסרטונים ערוכים מראש כדי להמחיש מה הם רוצים להשיג או שזה באמת עובד ??

תשמעו, דעתי היא כזו - יחשבו שאני משוגע או לא, אם אני אוהב את זה או לא - זה לא ממש משנה. מה שמשנה זה תעוזה לנסות כיוונים חדשים.

לקחת משהו שנראה לא מציאותי כרגע ופשוט ללכת על זה ולנסות לגרום לזה לקרות. ככה מתקדמים טכנולוגית.

אם כל אחד יילך לפי הנורמה ולא יחשוב מחוץ לקופסא לא נגיע לשום חידוש בכלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתוכל לחשוב וזה יעשה דברים?

לדעתי צריך שאתה עושה דברים בתוך עולם פוטוריאליסטי עם חוקי הפיזיקה והכל, אבל שהשחקן יוכל לשחק לפי הכישורים שהוא רכש במציאות

זאת אומרת שילד בן 8 שמתלהב בקאונטר סטרייק לא יוכל לפגוע כמו שצריך באויבים

יש רק בעיה אחת עם זה - שאתה מאבד את הערך של המשחק. למשל אם אתה משחק משחק של סקייטבורד (סתם דוגמה), ואתה צריך לעשות את התרגילים כמו שעושים אותם באמת, לא עדיף שתקנה כבר סקייטבורד ותיסע ברחוב? זה כמו שיעשו Guitar Hero עם גיטרה אמיתית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא אני אסביר לך משהו

הדבר היחיד יהיה שבמשחק הצורה שאתה נפגע או מושפע מדברים לא תעבור לך למציאות

ככה שבמשחק אתה תוכל להתאמן על תרגילים מסוכנים של סקייטבורד ולהשתפר ואז במציאות תוכל להדגים את התרגילים אחרי שאתה התאמנת במשחק ותפגע פחות

אתה יודע איך זה יוכל לעשות לצבא לעשות אימונים ממש מסוכנים במצב אמת מדומה בלי להפגע שהם עושים טעות?

ואל תעלב אבל גיטר הירו, פרטס און פייר ודומיהם הם משחקים די דפוקים אבל נחמדים לשיפור קורדינציה

כל מה שאתה עושה שם זה ללחוץ על כפתורים מסויימים בזמן הנכון, זה לא שאתה אשכרה מנגן את המנגינה ואז המשחק מריע לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא אני אסביר לך משהו

הדבר היחיד יהיה שבמשחק הצורה שאתה נפגע או מושפע מדברים לא תעבור לך למציאות

ככה שבמשחק אתה תוכל להתאמן על תרגילים מסוכנים של סקייטבורד ולהשתפר ואז במציאות תוכל להדגים את התרגילים אחרי שאתה התאמנת במשחק ותפגע פחות

אתה יודע איך זה יוכל לעשות לצבא לעשות אימונים ממש מסוכנים במצב אמת מדומה בלי להפגע שהם עושים טעות?

סבבה, שכנעת אותי :)

אבל עדיין אני חושב שכדאי שתהיה אופציה לשליטה רגילה, כדי שבמשחקים תוכל גם לעשות דברים שלא תוכל במציאות - זה חלק מהכיף במשחקים.

ואל תעלב אבל גיטר הירו, פרטס און פייר ודומיהם הם משחקים די דפוקים אבל נחמדים לשיפור קורדינציה

כל מה שאתה עושה שם זה ללחוץ על כפתורים מסויימים בזמן הנכון, זה לא שאתה אשכרה מנגן את המנגינה ואז המשחק מריע לך

לא נעלב, אני חושב בדיוק כמוך. רק רציתי לתת דוגמה לאיבוד הפואנטה במשחק עם שליטה מציאותית מידי.

אז המסקנה שלי בעניין - זה מתאים לחלק מהמשחקים ולחלק לא, מקובל?

(עכשיו רק שיתחילו לפתח את זה :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה שלי

ביום אני ממציא בין 1 ל3 רעיונות לדברים אבל אני לא יודע איך ליישם אותם (כי אני לא מהנדס)

מה שאני מציע שיעשו שתי גירסאות במקרה ויש ביקוש

אני פשוט הייתי יותר נהנה לשחק כשאני נכנס לתוך המשחק ולפי כישורי הנהיגה שלי, הכושר שלי וכו' זה איך אני יצליח במשחק ולא דמות שהכל אצלה כבר מוכן פיקס

הבעיה היא שאנשים חולי נפש שהיו מתאמנים ככה מהמשחק היו רוצחים בכיף

ועוד משהו, תחשוב מה היפנים הסוטים האלה היו עושים עם כזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...