עזרה|אין מקום מקדימה למאורר-עצות ורעיונות התקבלו בשמחה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|אין מקום מקדימה למאורר-עצות ורעיונות התקבלו בשמחה.

yossik17

Recommended Posts

שלום,יש לי מארז פשוט שקניתי בKSP הקטע שאין בו בפנל הקדמי כניסה של מאוורר יעני אין חורים או משהו אין איך להתקין אותו אני יודע איך לחבר מאווררים אבל לא יודע איך לאלתר או משהו ולהכניס אותו איפשהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לצלם כרגע אבל ברגע שאני יוכל אני יעלה לכם ויוכיח וזה לא שאין מקום יש אבל ין לי את הרשת הזאת שעליו מבריגים את המאוורר.ואני מתכוון שאין לי את זה:

http://www.zix.co.il/viewer.php?id=550725080.jpg

אצלי זה ריק שם ככה שאני יצטרך לבנות מעמד או משהו[br]פורסם בתאריך: 12.09.2009 בשעה 23:47:52

זה המארז שלי:

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=kspbilu&uin=6809

התמונה שלו אצלי בבית:

103559624.jpg

והנה הפנל הקדמי הבעייתי:

1089409584.jpg

המארז בכללי:

266664356.jpg

והרעיון שלי לפיתרון:

24525596.JPG

הרעיון זהו לחתוך בהתאם פלטה של אלומניום או מה שתציעו, לחבר אותה בברגים לחורים שבתמונה, ולחרוט בפלטה גריל כזה שיכנס אויר וחורים להחזקת המאורר.

ושמתם לב שבתמונה הבעייתית יש צקום למאורר מתחת לDVD?אז השאלה היא כזאת אם להעביר את הDVD הכי למעלה ואת ההארדדיסק למעלה וככה לעשות מאורר שיזרוק אויר להארדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי חשבתי שאם אני יעביר אז לפחות הוא ידחוף איזשהו אויר, כי ככה הוא רק יוצר אויר ולא הרבה, אבל סבבה אני יעשה את זה, עוד רעיונות?

ודרך אגב איפה יותר כדאי לדיסק קשיח להיות במחינת טמפרטורה?למעטה לא?הרי כל החום עולה למעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה אני צריך מאורר טוב ,למה טוב?כי זה מאוורר שיכול ליצור אויר ולא לדחוף למה אצלי הפלסטיקים של הCD זה בלי או משהו ככה שאין מה לדחוף מבין?יעני אין אויר לדחוף לכיון ההארדדיסק אבל אני יקנה איזה AC 80 חזק.

ועוד שאלה י לי בדלת מול המעבד מין גריל כזה וחורים להתקנת מאורר 80 90 ו120 השאלה עם זה יעזור או לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה שזה גם רועש וגם לא משפיע הא? כי פשוט אין לי מקום אחר לשים 120

אלא אם כן אז אני באמת יבנה פלטה.

וגם אם אתה אומר שזה עושה רעש בגלל השאיבה מחורי האיורור אז מאחורה גם יש חורי אורור וזה שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...