דעה על מפרט למשחקים, צפייה בסרטי HD ופיתוח (Visual Studio) ב- 3.5K - מחודש !! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעה על מפרט למשחקים, צפייה בסרטי HD ופיתוח (Visual Studio) ב- 3.5K - מחודש !!

1gever1

Recommended Posts

לפי התגובות על החנות אני מבין שהיא אמינה מאוד (TMSFOX),

אני אנסה לדבר איתם ולהבין מה נסגר ומה זאת ההתפצלות הזאת, ומתי זה התרחש.

ג'ו אתה צודק לגמרי אבל אני רוצה לראות שהאחריות לא נפגעת לי ולא מדובר ב- RSM אלא ב SKYPC.

אני במקביל בודק עוד חנויות.

הבנתי שמומלץ להתרחק מ- KSP ו- IVORY זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מ-KSP אכן לא כדאי לרכוש דברים שאתה עשוי להצטרך לממש אחריות לגביהם, לדעתי (ולא רק לדעתי).

Ivory לעומת זאת השקיעו והשתפרו מאד בתחום השירות והאמינות - הם כנראה הבינו שבעידן האינטרנט התחרותי במיוחד, אין די במחירים נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ-KSP אכן לא כדאי לרכוש דברים שאתה עשוי להצטרך לממש אחריות לגביהם, לדעתי (ולא רק לדעתי).

Ivory לעומת זאת השקיעו והשתפרו מאד בתחום השירות והאמינות - הם כנראה הבינו שבעידן האינטרנט התחרותי במיוחד, אין די במחירים נמוכים.

לקחתי לתשומת לבי[br]פורסם בתאריך: 16.09.2009 בשעה 16:37:50

האם אתם מכירים עוד חנויות באזור המרכז. אני יצרתי קשר עם אייבורי במייל ואני ממתין להצעת מחיר.

בנוסף, האם מישהו יודע לומר עד כמה מסובך להגיע ל-IQPC מאיזור המרכז... אולי נחזיר את האופציה הזאת אל הפרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: עדכון: הגשתי בקשה להצעת מחיר ממספר חנויות.

בנוסף, דיברתי עם בחור מ- Fox- והוא היה סופר נחמד, הוא טוען שהספק FSP שנבחר לא יחזיק את המערכת (הם אומרים שהם לא מסכימים להרכיב לי את המערכת המבוקשת איתו).

בנוסף, הוא אומר שהמארז (Cooler Master) הוא מארז מרופד, אשר צובר חום רב מאוד.

לגבי ה- הוא אומר שהוא יחזיק את המערכת עם 4770 אבל לא עם 4850.

תודה מראש (אין עליכם!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק על חוות-דעתם : זה אמנם עשוי להיות יחסית קרוב לגבול - אך בהחלט לא מעבר לו.

ובכל מקרה, תמיד אפשר לשדרג את ספק-הכוח ל-Seasonic 400W (שמחירו כפול לעומת ה-FSP 350W הנ"ל...).

אחלה, אז אני אחליף ל- SeaSonic 400 ...

בכל מקרה. אני אלך לחנויות ואקח הצעות מפורטות ואבוא להתייעץ איתכם שוב ממש לפני הגיהוץ... (כ. אשראי).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...