"תל אביב: עצרת הזדהות עם חיות מעבדה" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"תל אביב: עצרת הזדהות עם חיות מעבדה"

Ewingum

Recommended Posts

*צונזר*מר אוינגאם, אנוכי מתנגד לדעותיך ::)*צונזר*

עכשיו תיהיה נחמד ותקרא את זה זה, שזה בעצם עוד דוגמאות למוכיחות את זה שמחקרים בבעלי חיים ממש לא נחוצים (חוץ ממספר קטן מאוד) ולא רק זה אלה גם מטעים מאוד ומעקבים את מהירות היתקדמות המחקר.

1) אתה חושב שניסויים בעכברים או חתולים או כל אחרים בעצם ידמו את גוף האדם ובעצם יתנו יותר מאיך שהבעל חיים מושפע מהניסוי?!

2) בקשר למה שאמרתה על זה שבעלי החיים לא נפגעים נפשית או\ו לא אינטיליגנטיים, אז אתה מה זה טועה!

בעלי חיים הם כן אינטיליגנטיים וכן נעלבים (על רמה מסויימת) אפילו הדגים! כלבים שכל הזמן צועקים עליהם או מרביצים להם יפחדו להתקרב למי שעושה את זה, ואני אישית (ולי לפחות ניראה) יכול להבדיל בין כלב(לדוגמא) שמח לכלב מפוחד.ואפילו אם הם לא היו "נעלבים", זה אומר שהם לא יכולים לחוש כאב?

יש לי רעיון! אולי עכשיו נעשה ניסויים בבני אדם עם בעיות קשות במוח כי הם בקושי יכולים להוציא צליל? הרי הם לא יעלבו!

לסיום אני מציא לך לעיין להנהתך פה ופה ולהסיק מסקנות, האם ניסויים מיותרים שבמקום לעזור למדע רק מעקבים אותו ופוגעים בבעלי חיים שווים את ההקרבה של בעלי החיים? לי אישית מהתמונות ניקרע הלב ועוד בהתחשב שהניסויים היו לשווא או שהיה פיתרון יותר טוב מהתעללות בבעלי חיים.

1) אצל קופים כן, במקרים מסוימים גם אצל חיות אחרות (לב חזיר לדוגמא) ובכל ניסוי שדורש התנסות עם רקמות חיות או בדיקה של מערכות מסויימות.

2) תראה, אני התכוונתי לעכברים, פרות, כאלה. לגבי כלב אני מסכים איתך. כלבים+חתולים הם אולי היצורים היחידים שאני מתנגד לשימוש בהם. בעיקרון גם קופים -אבל- אני מאמין שבעת הצורך זה לא אסון להשתמש גם בהם. אמירה זו חלה גם על הקבוצה הקודמת, למרות שקשה לי לחשוב על סיבה להשתמש דווקא בכלבים (אולי מחיר זול לבע"ח גדול יחסית).

לגבי כל הקריאה... כבר מתחיל לרפרף. אבל אל תצפה שזה ישנה את דעתי.

בתכל'ס אני לא חושב שיהיה רע אם ישבטו פרות בקוביות קטנות בהמוניהם ויחשמלו אותם או משהו לקבלת כמות גדולה של בשר בזול ומהירות, אם זה אומר שאוכל לקנות קילו אנטריקוט ברבע המחיר. כל עוד לא פוגעים בטבע ללא תקנה, אני לא רואה סיבה למה לא לנצל את פירותיו.

עריכה: oh c'mon... אני כבר מדלג על התמונות... וראיתי פעם הרבה... זה ממש לא ענייני לדיון.

"מר אוינגאם, אנוכי מתנגד לדעותיך"

מספיק טוב? ::)

הייתי מעדיף "אני חולק על דעתך עמיתי המלומד" אבל נסתפק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קראתי:

לגבי הדגים - לא שוכנעתי משם שלדגים באמת יש תודעה. שוב, אולי רק התנייה הנתמכת ע"י תגובות ביוכימיות. בכלל, ממה שמתואר שם, דברים כמו - "מעבר ע"י הפוגע ברקמה" (ציטוט מהזכרון משם) - who cares? או זה ש"זו תעשייה מבוססת על פציעה הרג והרס"... c'mon, אנשים רוצים סלון יפה, הם לא עושים את זה בשביל הנאת ה"רצח" (במרכאות כי זה רק דג... למי אכפת אם הוא יחיה עוד שבוע או ימות עוד שבוע? אני בטוח שלו עצמו אפילו לא אכפת. אין לו שאיפות, אין לו ידיעה של "יש לי עוד את כל החיים לפני"). בכלל, אני חושב ראית יותר מדי "מחפשים את נמו".

לגבי האינסולין - דווקא המאמר הזה מספק דוגמאות טובות ללמה כן צריך להשתמש בניסויים בבע"ח.בכלל, רוב, אם לא כל, הדוגמאות שם של "פישול" הם פישול בגלל הנחות יסוד, זה יכול לקרות בכל ניסוי בלי קשר לסוגיה הזו. לא רלבנטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אצל קופים כן, במקרים מסוימים גם אצל חיות אחרות (לב חזיר לדוגמא) ובכל ניסוי שדורש התנסות עם רקמות חיות או בדיקה של מערכות מסויימות.

2) תראה, אני התכוונתי לעכברים, פרות, כאלה. לגבי כלב אני מסכים איתך. כלבים+חתולים הם אולי היצורים היחידים שאני מתנגד לשימוש בהם. בעיקרון גם קופים -אבל- אני מאמין שבעת הצורך זה לא אסון להשתמש גם בהם. אמירה זו חלה גם על הקבוצה הקודמת, למרות שקשה לי לחשוב על סיבה להשתמש דווקא בכלבים (אולי מחיר זול לבע"ח גדול יחסית).

לגבי כל הקריאה... כבר מתחיל לרפרף. אבל אל תצפה שזה ישנה את דעתי.

בתכל'ס אני לא חושב שיהיה רע אם ישבטו פרות בקוביות קטנות בהמוניהם ויחשמלו אותם או משהו לקבלת כמות גדולה של בשר בזול ומהירות, אם זה אומר שאוכל לקנות קילו אנטריקוט ברבע המחיר. כל עוד לא פוגעים בטבע ללא תקנה, אני לא רואה סיבה למה לא לנצל את פירותיו.

3)עריכה: oh c'mon... אני כבר מדלג על התמונות... וראיתי פעם הרבה... זה ממש לא ענייני לדיון.

4)הייתי מעדיף "אני חולק על דעתך עמיתי המלומד" אבל נסתפק בזה.

1) א)איך חיות קשורות לבני אדם? איך חיות יכולות להגיב למחלה או לכל דבר אחר באותה דרך שבני אדם יגיבו?

ב)בדיקת מערכות של חיות? אתה מנסה להגיד שהיתעללויות האלה בבעלי החיים הם על חקר אותה חייה? למה אנחנו צריכים להיתעלל בבעלי חיים רק כדי לקבל עוד מידע עליהם? זה מה שאתה מנסה להגיד?

2) א) לפרות אין רגשות? הפרות לא מרגישות כאב? אפילו אם זה עכבר, איך אתה הייתה מרגיש אם גזע של יצורים ענקיים ללא עיניים שניראים כמו חרקים מדום3 היו מתנפלים על הישוב שלך ועושים ניסויים עלי על התושבים, הרי אתם רק יצורים קטנים וזולים שלא שווים כלום.......

ב) תן לי דוגמא לניסוי שקשור לבריאות האדם שמחייב שימוש בבעלי חיים. אני לר מומחה אבל לפי ההיגיון רוב הניסויים לא יהיו רלוונטיים על חיות

ג) אתה מרגיש בסדר? עישנתה סמים? שתיתה וודקה?

האם אתה בעצם רומז לתמיכה בבשר שעבר שינויים גנטיים!?!?!?!?!? אתה יודע מה הבשר עובר? זה בעצם יהיה תמיכה רישמית בניסויים על בני אדם!

3) אני מתעקש שתראה את כל התמונות ותגיד לי האם זה שווה את הניסויים המפגרים שגם ממלא לא עוזרים בכלום!?!??!?!

4) ואני מעדיף מזך פלזמה 52 אינץ' במקום המסך ה15 אינץ' שלי, ומערכת קולנוע ביתית של B&W על המערכת שלי, ואני מעדיף לגור בארצות הברית ועוד הרבה דברים אני מעדיף.

עריכה:

אינסולין לא מספיק?

טוב,

סרטן: "אם חומר כלשהו פעיל נגד סרטן בעכבר, יש רק סיכוי של אחד ל 30 או ל 40 שיהיה פעיל באדם

לפי שיטת הבדיקה הנוכחית [בבעלי-חיים] אנו עשויים לקבל כל שנה 14 חומרים שעושים רושם נהדר.

אם יהיה לנו מזל, לאחד מהם יהיה שמץ של פעילות אנטי-סרטנית באדם."

זה לא ניקרא לקיחת סיכון? 30-40 אחוז זה לא ניסוי בבני אדם?

פרקינסון: "גם אילו לא היה מתקיים הניסוי של ברגמן ושותפיו הייתה מפותחת השתלת אלקטרודות בגרעין הסב-תלמי ולא ניסויו של ברגמן הוא שהביא לפיתוחה. אילו ניסויים בבעלי חיים לא היו מקובלים כשיטה ראשית ברפואה היו מסתמכים הרבה יותר מאשר היום על הסקה לוגית מניסיון קליני והיו מנסים השתלת אלקטרודות גם באברי המטרה האחרים של ניתוחי פרקינסון, לאחר ההצלחה הראשונה. כך היו מגיעים להכרה בגרעין הסב-תלמי כאיבר יעד להשתלת אלקטרודות מוקדם יותר מאשר בעזרת ניסויים בבעלי חיים. ללא ניסויים בבעלי חיים ככלל וללא ניסויו של ברגמן בפרט הייתה הרפואה מתקדמת יותר טוב ויותר מהר."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) א)איך חיות קשורות לבני אדם? איך חיות יכולות להגיב למחלה או לכל דבר אחר באותה דרך שבני אדם יגיבו?

ב)בדיקת מערכות של חיות? אתה מנסה להגיד שהיתעללויות האלה בבעלי החיים הם על חקר אותה חייה? למה אנחנו צריכים להיתעלל בבעלי חיים רק כדי לקבל עוד מידע עליהם? זה מה שאתה מנסה להגיד?

2) א) לפרות אין רגשות? הפרות לא מרגישות כאב? אפילו אם זה עכבר, איך אתה הייתה מרגיש אם גזע של יצורים ענקיים ללא עיניים שניראים כמו חרקים מדום3 היו מתנפלים על הישוב שלך ועושים ניסויים עלי על התושבים, הרי אתם רק יצורים קטנים וזולים שלא שווים כלום.......

ב) תן לי דוגמא לניסוי שקשור לבריאות האדם שמחייב שימוש בבעלי חיים. אני לר מומחה אבל לפי ההיגיון רוב הניסויים לא יהיו רלוונטיים על חיות

ג) אתה מרגיש בסדר? עישנתה סמים? שתיתה וודקה?

האם אתה בעצם רומז לתמיכה בבשר שעבר שינויים גנטיים!?!?!?!?!? אתה יודע מה הבשר עובר? זה בעצם יהיה תמיכה רישמית בניסויים על בני אדם!

3) אני מתעקש שתראה את כל התמונות ותגיד לי האם זה שווה את הניסויים המפגרים שגם ממלא לא עוזרים בכלום!?!??!?!

4) ואני מעדיף מזך פלזמה 52 אינץ' במקום המסך ה15 אינץ' שלי, ומערכת ביתית של B&W על המערכת שלי, ואני מעדיף לגור בארצות הברית ועוד הרבה דברים אני מעדיף.

1) בן אדם מבחינת מערכות שונות בגוף דומה בחלק ממערכותיו לחיות אחרות... גם לכאלה שלא היית מעלה בדעתך ישר. לטבע אין אינסוף פטנטים. קרא כמה ספרי ביולוגיה.

2) א. כאב יש. לא לזאת אני מתכוון שאני אומר רגש. אני מתכוון רגש של צער למשל, או כעס. לא, כשמשמידים 20 עכברים מסביבו הוא לא ירגיש צער או כעס. אלא הוא "ילמד" שהחרק הגדול מדום3 חותך את בני מינו ולכן כדאי להתחמק ממנו. כמו שזה נשמע - בלי רגש.

ב. באיזה כיתה אתה? אם אתה עברת תיכון/תיכון, לא הקשבת לשיעורי ביולוגיה נכון?

דוגמא: מחדירים חיידק לארנבות ובודקים כל כמה זמן (בטווח של שעות/ימים) את כמות הנוגדנים שהוא יצר, אם בכלל. זה עוזר לפיתוח חיסונים. ואל תיתן לי את הbullshit של "מה הקשר בין זה לבין גוף אדם", כי זה פשוט מראה יותר על הבורות שלך מאשר על אמת כלשהי.

בהרבה מקרים זה עניין של יחסים, נגיד ארנבת קטנה מאדם פי ככה וככה, וההשפעה שלה לככה וככה היא בזמן כזה וכזה, אז משווים הכל לפי יחס.

ג. מה הפאקינג קשר לניסויים בבני אדם? לא אמרתי בשר מהונדס גנטית (למרות שאם זה יעשה אותו יותר טעים ובריא לא אכפת לי. בכלל, זה גם לא פוגע בחיות as far as i know.) דיברתי על שיבוט.

3) למי אכפת מהתמונות? הם לא קשורות לדיון. גם מחבל שחצי מהראש שלו נקרע ממקומו עקב קרב עם כוחות צה"ל זה לא מחזה יפה, זה לא הופך את זה למיותר. ובינתיים לא נתת הוכחות לזה שיש דוקטורים מרושעים שקמים בבוקר עם המחשבה של "איזה כיף, היום סתם לכיף אני אחורר את חומי".

4) לפחות על חלק מהדברים אנחנו מסכימים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) בן אדם מבחינת מערכות שונות בגוף דומה בחלק ממערכותיו לחיות אחרות... גם לכאלה שלא היית מעלה בדעתך ישר. לטבע אין אינסוף פטנטים. קרא כמה ספרי ביולוגיה.

2) א. כאב יש. לא לזאת אני מתכוון שאני אומר רגש. אני מתכוון רגש של צער למשל, או כעס. לא, כשמשמידים 20 עכברים מסביבו הוא לא ירגיש צער או כעס. אלא הוא "ילמד" שהחרק הגדול מדום3 חותך את בני מינו ולכן כדאי להתחמק ממנו. כמו שזה נשמע - בלי רגש.

ב. באיזה כיתה אתה? אם אתה עברת תיכון/תיכון, לא הקשבת לשיעורי ביולוגיה נכון?

דוגמא: מחדירים חיידק לארנבות ובודקים כל כמה זמן (בטווח של שעות/ימים) את כמות הנוגדנים שהוא יצר, אם בכלל. זה עוזר לפיתוח חיסונים. ואל תיתן לי את הbullshit של "מה הקשר בין זה לבין גוף אדם", כי זה פשוט מראה יותר על הבורות שלך מאשר על אמת כלשהי.

בהרבה מקרים זה עניין של יחסים, נגיד ארנבת קטנה מאדם פי ככה וככה, וההשפעה שלה לככה וככה היא בזמן כזה וכזה, אז משווים הכל לפי יחס.

ג. מה הפאקינג קשר לניסויים בבני אדם? לא אמרתי בשר מהונדס גנטית (למרות שאם זה יעשה אותו יותר טעים ובריא לא אכפת לי. בכלל, זה גם לא פוגע בחיות as far as i know.) דיברתי על שיבוט.

3) למי אכפת מהתמונות? הם לא קשורות לדיון. גם מחבל שחצי מהראש שלו נקרע ממקומו עקב קרב עם כוחות צה"ל זה לא מחזה יפה, זה לא הופך את זה למיותר. ובינתיים לא נתת הוכחות לזה שיש דוקטורים מרושעים שקמים בבוקר עם המחשבה של "איזה כיף, היום סתם לכיף אני אחורר את חומי".

4) לפחות על חלק מהדברים אנחנו מסכימים ;)

1) אבל עדיין זה לא אותן מערכות! לא ניראה לי שיש חיה שיש לך אותם איברים (לא משנה באיזה יחס) כדי שתנאי הניסוי יהיו 1:1, הרי אתה לא יכול לבדוק איך מחלה X משפיע על כבד ארנב (שנגיד שיש לו "דגם" מוקטן של כבד אדם) לאומת כבד אנושי (כדי לדעת שיש אותם תנאים), ואז לעשות ניסוי ולהגיע לתרופה שתרפא ארנב ולהחליט שזה ירפא בני אדם מאותה מחלה X כי לא כל התנאים זהים!

2) א) אתה בטוח שקראתה את מה שכתבתה פה? בוא נגיד דוגמא שלך אין רגשות, למה שאתה תברח ממשהו שיכול להרוג אותך? מישהו אם רגשות ירגיש צער על זה שהוא יכול למות לכן הוא ינסה למנוע את זה או פחד (שזה גם רגש) מהכאב או כל דבר שמערב רגש.

ב) אני בכיתה ז' (מרגע זה תיהיה עלי מתקפת זילזול מצד אווינגאם ::), מי רוצה להתערב? ), שאר השאלות לא רלוונטיות.

איך אתה יודע שהנוגדן שהארנב מפתח לא יווצר מחלה חדשה אצל בני האדם? אולי לעשות ניסוי ::) ?

אני מבין שזה עיניין של יחס אבל איך אתה יודע שהגוף של הארנבת יוצר את אותם תנאים של גוף האדם?

ג) מה זאת אומרת מה הקשר?!?! נכון יש אנשים שיש להם פגיעה חמורה במוח שהם בקושי יכולים להוציא צליל מהפה שלהם שהוא לא "האאאא" או "הווווווווווווו",אז הם לא מספיק מפותחים כדי שיהיה להם רגשות, נכון? אז למה לא לעשות בהם ניסויים?

ד) בשר משובט הוא בעל אותו טעם ואותו מבנה אטומי כמו בשר "מקורי", אתה הרי לא יודע מה הם עושים בשיבוט, מה השיבוט עובר!

אולי המבנה הגנטי שלו לא יציב והוא יכול לגרום לתגובת שרשרת שתגרום לפיצוץ אטומי?

3) לא כמו מחבל על חיות חבל במיוחד כשיש שיטות יותר יעילות (לא ניראה לי שאנונימוס ישקרו, אין להם שום אינטרנס בכסף\פירסום) במיוחד לגבי חקר המוח על סמך מוח של קופים. זה לא רק מחזה לא נעים! זה לא סתם מחזה מגעיל שאתה רואה כל מיני חלקים של גוף מפוזרים, פשוט רק להסתכל בפרצופים של החיות המסכנות שעוברות התעללות ארוכה מאוד ומאוד כואבת ללא כל יכולת לזוז והפצעים שנירקבים להם, רובם נשארים יותר מכמה ימים בחיים, בלי שינה (גם אם הם רצו, הכאב לא מאפשר), בלי אוכל, בלי מיים, בלי חצי מהדם, בלי כל כוח, עם כאב מאוד חזק, בפחד שאי אפשר לתאר במילים בלי סמי הרדמה, בלי משכחי כאבם, בלי..............................................

אני לא אומר שהם עושים את זה לכיף, אני אומר שיש שיטות יותר יעילות להרבה מהניסויים (שוב, לפי אנונימוס) ובלי עירוב ניסויים על יצוריים חיים, כמו שיש קוסמטיקה שמנסים על ויש שלא, הקוסמטיקה שלא מנסים על לא בהכרך יותר טובה מזאת שלא, זה אחד מסוגי הניסויים המיותרים. עוד דוגמא היא של חקר מוח האדם לפי מוח הקופים, למרות הדימיון מוח קוף ומוח של בן אדם זה לא אותו הדבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אבל עדיין זה לא אותן מערכות! לא ניראה לי שיש חיה שיש לך אותם איברים (לא משנה באיזה יחס) כדי שתנאי הניסוי יהיו 1:1, הרי אתה לא יכול לבדוק איך מחלה X משפיע על כבד ארנב (שנגיד שיש לו "דגם" מוקטן של כבד אדם) לאומת כבד אנושי (כדי לדעת שיש אותם תנאים), ואז לעשות ניסוי ולהגיע לתרופה שתרפא ארנב ולהחליט שזה ירפא בני אדם מאותה מחלה X כי לא כל התנאים זהים!

2) א) אתה בטוח שקראתה את מה שכתבתה פה? בוא נגיד דוגמא שלך אין רגשות, למה שאתה תברח ממשהו שיכול להרוג אותך? מישהו אם רגשות ירגיש צער על זה שהוא יכול למות לכן הוא ינסה למנוע את זה או פחד (שזה גם רגש) מהכאב או כל דבר שמערב רגש.

ב) אני בכיתה ז' (מרגע זה תיהיה עלי מתקפת זילזול מצד אווינגאם ::), מי רוצה להתערב? ), שאר השאלות לא רלוונטיות.

איך אתה יודע שהנוגדן שהארנב מפתח לא יווצר מחלה חדשה אצל בני האדם? אולי לעשות ניסוי ::) ?

אני מבין שזה עיניין של יחס אבל איך אתה יודע שהגוף של הארנבת יוצר את אותם תנאים של גוף האדם?

ג) מה זאת אומרת מה הקשר?!?! נכון יש אנשים שיש להם פגיעה חמורה במוח שהם בקושי יכולים להוציא צליל מהפה שלהם שהוא לא "האאאא" או "הווווווווווווו",אז הם לא מספיק מפותחים כדי שיהיה להם רגשות, נכון? אז למה לא לעשות בהם ניסויים?

ד) בשר משובט הוא בעל אותו טעם ואותו מבנה אטומי כמו בשר "מקורי", אתה הרי לא יודע מה הם עושים בשיבוט, מה השיבוט עובר!

אולי המבנה הגנטי שלו לא יציב והוא יכול לגרום לתגובת שרשרת שתגרום לפיצוץ אטומי?

3) לא כמו מחבל על חיות חבל במיוחד כשיש שיטות יותר יעילות (לא ניראה לי שאנונימוס ישקרו, אין להם שום אינטרנס בכסף\פירסום) במיוחד לגבי חקר המוח על סמך מוח של קופים. זה לא רק מחזה לא נעים! זה לא סתם מחזה מגעיל שאתה רואה כל מיני חלקים של גוף מפוזרים, פשוט רק להסתכל בפרצופים של החיות המסכנות שעוברות התעללות ארוכה מאוד ומאוד כואבת ללא כל יכולת לזוז והפצעים שנירקבים להם, רובם נשארים יותר מכמה ימים בחיים, בלי שינה (גם אם הם רצו, הכאב לא מאפשר), בלי אוכל, בלי מיים, בלי חצי מהדם, בלי כל כוח, עם כאב מאוד חזק, בפחד שאי אפשר לתאר במילים בלי סמי הרדמה, בלי משכחי כאבם, בלי..............................................

אני לא אומר שהם עושים את זה לכיף, אני אומר שיש שיטות יותר יעילות להרבה מהניסויים (שוב, לפי אנונימוס) ובלי עירוב ניסויים על יצוריים חיים, כמו שיש קוסמטיקה שמנסים על ויש שלא, הקוסמטיקה שלא מנסים על לא בהכרך יותר טובה מזאת שלא, זה אחד מסוגי הניסויים המיותרים. עוד דוגמא היא של חקר מוח האדם לפי מוח הקופים, למרות הדימיון מוח קוף ומוח של בן אדם זה לא אותו הדבר!

1) תראה את 2ב

2) א. אתה מדבר על בן אדם או חיה? בכל מקרה אם אתה מדבר על תהליך "קבלת ההחלטות" של עכבר לדוגמא, לגבי בריחה, אז זה פשוט מאוד אינסטינקט ההשרדות...

ב. עזוב זלזול. אני ממש לא מזלזל בך כאדם, אבל באמת באמת שפשוט אין לך הבנה מינימאלית מסויימת בביולוגיה, בלי להעליב או משהו ואתה סתם זורק משפטים שהם במקרה הטוב פשוט לא נכונים. למשל הקטע של מה אם הנוגדן יגרום למחלה חדשה אצל בני אדם... זו שאלה תלושה מהמציאות לחלוטין בגלל מספר סיבות, בין השאר בגלל שהארנבת מוחזקת במקום מבוקר ולא יצא ממנה חיידק חדש. בכלל, חיידק ונוגדן זה שני דברים שונים - אם כבר אפשר לומר, מה יקרה אם החיידק יפתח עמידות לחיסון - אז קודם כל, כמו שאמרתי החיידק(ים) הוא רק באותה ארנבת וזה נוגדן טבעי, לא חיסון מבחוץ. בכלל, בין השאר בשביל זה צריך לעשות את אותם ניסויים... לראות אם חיסונים בכלל אפקטיביים. אז אולי מ1000 ניסויים לא מצאת חיסון, אבל פסלת 1000 קומבינציות שזו בהחלט התקדמות.

ג. אני לא הבנתי על מה אתה מדבר... חשבתי התכוונת למה שאמרתי על בשר משובט (כיוון שזה מה שסימנת כג'...). אז לגבי בני אדם - כמו שאמרתי, בני אדם הם בני אדם הם בני אדם -> עליון יותר משאר החיות אותם ציינת. בכלל, אנחנו מדברים על הכלל, לא על הפרט.

ד. במקרה הטוב - אתה צוחק כן? במקרה הרע - 2ב. לגבי מבנה לא יציב - כיום אכן יש סכנה עקב חלבונים מסוימים. אני מדבר על כשבעיות אלה יפתרו... בוא נגיד 2010. אתה לא רואה חוות שיבוט המונית מוקמת עכשיו איפשהו כן? ;)

3) אתה יודע מי אלה אנונימוס? אנשים מהסוג של ילדות בצופים, שחושבים שהעולם רק מלא פרחים וארנבים שמקפצים בין כרי הדשא.

לגבי קופים והצער... שוב זה באמת פחות או יותר באזור הקו האדום שלי, אבל if u have to, u have to.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תראה את 2ב

2) א. אתה מדבר על בן אדם או חיה? בכל מקרה אם אתה מדבר על תהליך "קבלת ההחלטות" של עכבר לדוגמא, לגבי בריחה, אז זה פשוט מאוד אינסטינקט ההשרדות...

ב. עזוב זלזול. אני ממש לא מזלזל בך כאדם, אבל באמת באמת שפשוט אין לך הבנה מינימאלית מסויימת בביולוגיה, בלי להעליב או משהו ואתה סתם זורק משפטים שהם במקרה הטוב פשוט לא נכונים. למשל הקטע של מה אם הנוגדן יגרום למחלה חדשה אצל בני אדם... זו שאלה תלושה מהמציאות לחלוטין בגלל מספר סיבות, בין השאר בגלל שהארנבת מוחזקת במקום מבוקר ולא יצא ממנה חיידק חדש. בכלל, חיידק ונוגדן זה שני דברים שונים - אם כבר אפשר לומר, מה יקרה אם החיידק יפתח עמידות לחיסון - אז קודם כל, כמו שאמרתי החיידק(ים) הוא רק באותה ארנבת וזה נוגדן טבעי, לא חיסון מבחוץ. בכלל, בין השאר בשביל זה צריך לעשות את אותם ניסויים... לראות אם חיסונים בכלל אפקטיביים. אז אולי מ1000 ניסויים לא מצאת חיסון, אבל פסלת 1000 קומבינציות שזו בהחלט התקדמות.

ג. אני לא הבנתי על מה אתה מדבר... חשבתי התכוונת למה שאמרתי על בשר משובט (כיוון שזה מה שסימנת כג'...). אז לגבי בני אדם - כמו שאמרתי, בני אדם הם בני אדם הם בני אדם -> עליון יותר משאר החיות אותם ציינת. בכלל, אנחנו מדברים על הכלל, לא על הפרט.

ד. במקרה הטוב - אתה צוחק כן? במקרה הרע - 2ב. לגבי מבנה לא יציב - כיום אכן יש סכנה עקב חלבונים מסוימים. אני מדבר על כשבעיות אלה יפתרו... בוא נגיד 2010. אתה לא רואה חוות שיבוט המונית מוקמת עכשיו איפשהו כן? ;)

3) אתה יודע מי אלה אנונימוס? אנשים מהסוג של ילדות בצופים, שחושבים שהעולם רק מלא פרחים וארנבים שמקפצים בין כרי הדשא.

לגבי קופים והצער... שוב זה באמת פחות או יותר באזור הקו האדום שלי, אבל if u have to, u have to.

2) א. למה שהוא ירצה לשרות אם אין לו משהו שדוחף אותו להשאר בחיים כמו תחושת הצער על המוות או פחד. למה אתה תתחמק ממשהו שאין לך רגשות, בעצם לא איכפת לך, לפחות ככה אני מבין.

ב. אני לא מדבר על זה, אולי בנוגדן עצמו יש חומר שיכול להזיק לבני אדם. אבל איך אתה יכול לנסות 1000 אפשרויות בלי לערב בני אדם? ניראה לי שפיספסתי משהו.

ג. אני אומר שיש אנשים, נכון אנשים, בני אדם שיש להם בעיה חמורה. בעיה חמורה עם המוח עד כדי שהם כל מה שהם יכולים לעשות זה לעשות להוציא קול כי יש להם בעיות מאוד קשות אם המוח. כיוון שיש להם בעיות חמורות אז אין להם ממש רגשות (בערך) אז הם לא יעלבו או משהו פשוט יחשבו שפגעו בהם וינסו להתחמק בלי רגש, אז למה לא לעשות בהם ניסויים כי אז זה יהיה יותר מדיוק מאשר קופים ::) .

ד. :-[ , היתכוונתי לכתוב "איך אתה יודע שבשר משובט הוא בעל אותו טעם ואותו מבנה אטומי כמו בשר 'מקורי'?".

וזה יקח זמן עד שיצרו חוות משובטים, אם בכלל במאה הקרובה

3) האמת היתכוונתי ל- anonymous.org.il :-\

נ.ב

לכל מי שיש כלב\ים בבית, תחרימו את יאקנובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעיין, מה ההבדל בין כלב לחתול לפיל או לקוף?

כי את החיות האלה אתה יותר אוהב יחסית, אז אתה מתנגד לניסויים בהם?

דיברתם עד עכשיו על ניסויים לצורך ריפוי מחלות, אבל הרבה מהניסויים בבע"ח הולכים על קוסמטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא

באמת תודה על זה שאתה מזכיר לכולם שאתה גם גם כמו 99.99999999% מהאנשים לא מוכן למות למען אפילו 10000000000000000000000000000000000000000000000000000 בני אדם.

So? אני מפספס פה איזה שהיא משמעות ניסתרת?

מעיין, מה ההבדל בין כלב לחתול לפיל או לקוף?

כי את החיות האלה אתה יותר אוהב יחסית, אז אתה מתנגד לניסויים בהם?

דיברתם עד עכשיו על ניסויים לצורך ריפוי מחלות, אבל הרבה מהניסויים בבע"ח הולכים על קוסמטיקה.

מסכים ומצתרף שלאלה ::) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תודה על זה שאתה מזכיר לכולם שאתה גם גם כמו 99.99999999% מהאנשים לא מוכן למות למען אפילו 10000000000000000000000000000000000000000000000000000 בני אדם.

So? אני מפספס פה איזה שהיא משמעות ניסתרת?

אתה בהחלט מפספס חזק.

מה הקשר ל 10 בחזקת חמישים ומשהו בני אדם?! אתה משתמש במספר שאתה לאיודע את המשמעות שלו.

אתה מוכן לסכן חיים של הרבה מאוד אנשים בשביל איזה רעיון שאתה אפילו לא מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שב hwzone נמצא הקהל הגדול ביותר שראיתי של שונאי חיות אמממ..... =\ עשו סקר בואללה 10% בעד הניסויים 43% נגד בתוקף ו47% נגד חלקית.....בכל אופן פה זה לצערי 90% בעד ו10% אחוז נגד עצוב מאוד...הריב על הצמחונות שרף לי ת'פיוזים בכל אופן כנסו לwww.anonymous.org.il וwww.isav.org.il ותקראו למה הניסויים האלו לא חשובים.......ולפי דעתי זה סתם רשעות של אנשים במיוחד פה בhwzone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן כנסו לwww.anonymous.org.il וwww.isav.org.il ותקראו למה הניסויים האלו לא חשובים.......ולפי דעתי זה סתם רשעות של אנשים במיוחד פה בhwzone

צודק

אתה בהחלט מפספס חזק.

מה הקשר ל 10 בחזקת חמישים ומשהו בני אדם?! אתה משתמש במספר שאתה לאיודע את המשמעות שלו.

אתה מוכן לסכן חיים של הרבה מאוד אנשים בשביל איזה רעיון שאתה אפילו לא מבין?

לדעתי הסברתי את עצמי טוב מאוד ואני לא רואה מה מובן.

ואיך הגעתה ל10 בחזקת 50?!?! אני אמרתי 99.999999% (!!!!!!אחוז!!!!!!!!!) מהאנשים הם כמוך, ולא שום דבר אחר....

לא אמרתי כלום על תמיכה מניסויים בבני אדם, אתה יכול לצוטט איפה כתבתי משהו על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...