אשכול תאריכי יציאות משחקים (מעודכן ל- 02/01) - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאות משחקים (מעודכן ל- 02/01)

TheReaper

Recommended Posts

אם הם יפתחו את החלל ויעיפו את הרעיון המטומטם של מטריצה ריבועית עם JUMP GATES.

וישלבו ACCELERATION GATES עם תלת מימדי פתוח בו יש גם איזורים מתוכננים וגם בלגאן שנוצר רנדומלי במרחבים בין לבין.

המשחק הזה יקפוץ כמה מדרגות ויהפך לאגדה.

זה מה שהם עושים בrebirth החלל פתוח עם acceleration . אבל החלל הוא לא רנדומאלי . יש בX3 mod שנקרא Xtended שמיצר רנדומאלי.

בכל מקרה אני משחק עכשיו X3TC ובכמה משחקים על ההתחלה ראיתי בלגאן. התחלתי humble merchent וראיתי ששני destroyers פוצצו את terracorp HQ וגם היה kha'ak destroyer עושה בלגאן בore belt (הרווחתי על זה ים כסף מscravenging) במשחק שאני משחק כרגע ראיתי גם 2 kha'ak destroyer בסקטור אחד עושות בלגאן. כל מני משחקים על ההתחלה. ו destroyer זאת הספינה הכי גדולה עם כוח אש של מינימום 48 תותחים ענקיים על 5+ turrets ולא צריך יותר מפגיע אחת של תותח כדי להוריד את הscout שהשתמשתי בו.

היתרון במשחקי X בכלל ו X3TC בפרט הוא שאתה יכול לעשות מה שבא לך. יש משימות שבכלל לא מצריכות להילחם , יש משימות שאתה נלחם, אתה יכול לבנות אימפריה כלכלית, לעשות plot missions , אתה יכול להשמיד סקטורים שלמים, להשתלט על ספינות מכל גודל וסוג . אפשר בגדול גם לטוס בכל הספינות במשחק. וכשנמעס לך מהמשחק הרגיל יש כמות עצומה של mods וככה אתה יכול לעצב את המשחק כרצונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכל מקרה אני משחק עכשיו X3TC ובכמה משחקים על ההתחלה ראיתי בלגאן. התחלתי humble merchent וראיתי ששני destroyers פוצצו את terracorp HQ וגם היה kha'ak destroyer עושה בלגאן בore belt (הרווחתי על זה ים כסף מscravenging) במשחק שאני משחק כרגע ראיתי גם 2 kha'ak destroyer בסקטור אחד עושות בלגאן. כל מני משחקים על ההתחלה. ו destroyer זאת הספינה הכי גדולה עם כוח אש של מינימום 48 תותחים ענקיים על 5+ turrets ולא צריך יותר מפגיע אחת של תותח כדי להוריד את הscout שהשתמשתי בו.

והרי לכם סינית במיטבה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והרי לכם סינית במיטבה ???

טוב צריך להכיר את המשחק בשביל להבין הספינה שהיתה לי היא discoverer שיש לה 1000 נקודות פגיעה ו3000 מגנים 4 תותחים מקסימום נזק בערך 200 למגנים ו21 לגוף הספינה אבל היא מהירה משהו כמו פי 5-6 מה kha'ak destroyer . אבל לdestroyer יש תותחים שכל אחד עושה 7500 נזק למגנים ו4500 נזק לגוף הספינה. בקיצור פגיעה אחת יכלה להרוג אותי פעמיים וחצי :lol: . יש לdestroyer הרבה מגנים - 10 מיליון והרבה נקודות פגיעה - 162000 . ולזאת אין הרבה תותחים רק 18 אבל כמו שצינתי קודם כל תותח זה תותח. המהירות "קליע" של התותח הזה הוא כ12ק"מ לשניה שאומר שאי אפשר להתחמק מירי גם עם הספינה הכי מהירה (600 מטר לשניה). יש נקודה שמשיגים corvette (שלב אחרי heavy fighter ) או frigate שבא אפשר להתמודד עם capital ships כמו זאת. עדיין מדובר בהשקעה של 20/50 מיליון credits שברוב ההתחלות מתחילים עם 0-9000 credits וספינה בסיסית יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל MMORPG . נראה נחמד . אני לא משחק MMORPG יותר.

אין עדיין מספיק אינפורמציה על X-Rebirth אין אפילו reviews או gameplay video רציני. אני לא יודע אם המשחק טוב ואם המפתחים לקחו את הכיוון הנכון. כל מה שידוע על המשחק מרוכז בשירשור הזה בפורום הרשמי של x-universe באתר של המפתחת egosoft. מה שטוב במשחקי X הוא שהם מאוד פתוחים וכמות התוכן כמעט בלתי מוגבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל MMORPG . נראה נחמד . אני לא משחק MMORPG יותר.

זה לא משנה.

הם יצרו מערכת שיוצרת (בזמן אמת) עוד נתונים על הכוכב כשאתה מתקרב אליו, על פי המטווה הכללי של השטח כמובן.

זה מדהים.

אתה יוצר עיגול עם קצת צורות עליו, וכל השאר המנוע עושה לבד בפעם הראשונה רק כשנכנסים לכוכב.

פתאום נהיה קלי קלות להוסיף וליצור אין סוף כוכבים מופלאים עם רמת פירוט וגראפיקה מדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה ברור למה Blizzard לא אהבו את זה ש VALVE עובדים על DOTA 2 וגם משתמשים בשם DOTA...

Blizzard עובדים על משחק DOTA שיצא כ MOD ל SC2, הוא היה אמור לצאת השנה, כניראה שיצא אחרי ההרחבה הראשונה של SC2.

http://www.pcgamer.com/2011/08/22/blizzard-dota-flattened-rebuilt-to-be-more-user-friendly

http://www.rockpapershotgun.com/2011/08/22/blizzard-dota-in-2012-after-scrap-reboot/

GEARBOX כניראה עובדים על עוד משחק בסדרת DUKE NUKEM, פיתוח אמור להתחיל אחרי שהם יסיימו לעבוד על Aliens: Colonial Marines

http://www.fudzilla.com/games/item/23812-duke-to-get-rebooted-again

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D3Publisher, Reverb Publishing and Trendy Entertainment have announced that Dungeon Defenders will be available on October 19th, 2011 for Xbox LIVE Arcade and PC. A release date for PlayStation Network will be announced on a later date.

http://www.nextgn.com/2011/08/29/dungeon-defenders-dated-for-xbox-live-arcade/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאריכי יציאה שלא עודכנו עדיין:

Bodycount יצא לקונסולות ונקטל עם ציונים של 50, גרסת המחשב נדחתה לתאריך לא ידוע, TBA

Dungeons & Dragons: Neverwinter מיועד ל - 4.10

MEN OF WAR:VIETNAM מיועד ל - 23.9

STRONGHOLD 3 מיועד ל - 18.10

Aliens:Colonial Marines ו - Brothers in Arms: Furious 4 מיועדים ל - Q2 2012

Disciples III: Resurrection מיועד לינואר 2012

DEAD HORDE שוחרר ונקטל, THE KING'S CRUSADE:TEUTONIC KNIGHTS שוחרר.

עוד משחק לרשימה - Port Royale 3, נקווה שייצא מוצלח יותר מ - PIRATES OF BLACK COVE החדש שמתגלה כאכזבה בינתיים.

משחק RTS בנושא פיראטים זה רעיון מעניין מאד, המשחק הקודם בסדרה יצא ב - 2004 וזכה לציונים די טובים -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...