אפשר בבקשה המלצות לרסיברים ורמקולים(שניהם ביחד עד 12,000 ש"ח) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר בבקשה המלצות לרסיברים ורמקולים(שניהם ביחד עד 12,000 ש"ח)

avihai007

Recommended Posts

אייל פור מירושלים.

טלפון:

068-564894

ד"א הוא היבואן של טריאנגל.

דרך חברון 85, זה הרחוב בירושליים, אם אינני טועה.

ד"א ה SA210 מאוזן להפליא ובנוי בתכנון ה2.5WAY, אם אני לא טועה והכוונה לרמקול 2-WAY אבל עם 3 דרייברים: שני מידים - אחד למעלה והשני למטה ובאמצע טוויטר; אני חושב שהוא די יורד מהפרק מפאת העובדה שבאותו מחיר אפשר לקנות את הטיטוס.

גם הקומט מבית טריאנגל הוא אופציה חביבה במחיר דומה לאפוס.

כמו כן, בדוק את אופציית מגברי מנורות אצל אייל פור. שם גם תוכל לשמוע את הפוצ'יני - מגבר ה-SS שעליו המלצתי. את האפוס תוכל למצוא אצל אמנון , היבואן, ואם אתה גר בצפון, יש חנות אחת בה תוכל לשמוע את כל מה שהצעתי לך: מקור ה ARCAM שציינתי, אפוס M12 אבל מייצור אירופאי - ES12, ומגבר הפוצ'יני וכמו כן ציוד של סיסטם אודיו וטריאנגל - SA205 והקומט בהתאמה ועוד מגוון רחב של מגברים ומקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה נמצאת החנות "אמנון סאונד"?

תודה רבה על העזרה!

קבל:

http://www.amnonsound.co.il/html/index.asp

ותרים את הווליום. יש מוסיקת רקע נחמדה. אתה אמור לראות שם את האפוס באופן מיידי. תוכל לקבל שם פרטים נוספים ולחנות יש כמה סניפים במרכז הארץ!

אמנון נסע לאנגליה במיוחד כדי לדבר עם מייק קריק (CREEK - זו הבעלים של EPOS) והוא כיום היבואן הרישמי. האפוס מתומחרים בצורה מעולה יחסית לארץ המקור - אנגליה.

האפוס האלו נראים טעימים למדי!!!

שים לב שה M12 הזה מיוצר בסין תחת פיקוח אנגלי כמובן וסטנדרטים גבוהים למדי. נראה לי שיש דגם שמיוצר באנגליה והוא ES12. אבל ייתכן ואני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה שמות של עוד מגברים\רסיברים שכדאי להשוות מול המערכת שהמלצת לי עליה(Fkl0ster)

וגם רשימה של שכדאי להשוות

והיכן ניתן לשמוע את כל המערכת שהמלצת עליה?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי, אתה ממש רציני בקשר להמלצות הללו. רוב האנשים היו רואים רמקול מדף קטן ב4.5, מגבר עם שני כפתורים ובלי כל שלל האורות, הניצנוצים והצבעים של אונקיו\מרנץ\ימאההות למיניהם וקומפקט דיסק ב3.5K - מה? בלי ו-DVD?

היו פוסלים את זה על המקום. טוב לראות את הגישה שלך. הרכיבים הללו איכותיים במיוחד ויעניקו לך שעות של האזנה נעימה!

עוד אפשרויות לרמקולים - ראה את מה שרשמתי בעמוד השני של הת'רד ואת מה שהאחרים רשמו.

מגברים - חוץ מהפוצ'יני הנהדר בפני עצמו יש את הArcam A65+ שעולה 3.6K

יש גם EXPOSURE 2020 - מגבר בריטי נהדר שנראה כמו טנק ועולה כ- 6K.

יש גם FASE AUDIO איטלקי ב-5.5K

מקורות:

יש NAD 512i שעולה 2.5K - תסתכל במדור המיועד באתר של אמנון.

Cambridge Audio D-500SE עולה 2.6K

כדי לשמוע את ההרכב שהצעתי לראשונה תצטרך להצפין. דבר איתי ב ICQ: #179481437

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...