זה כיף אמיתי! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה כיף אמיתי!

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

על התחנה המרכזית הישנה שמעת ? :smile1:

כן ,אבל הבן אדם חאפר רציני ,עושה בעייות ,תמיד מבטל ,ואין לו כלים רציניים.

היה לי MP5 ששדרגתי לו את המכלול במנוע חשמלי חזק יותר,אאוץ זה ממש כואב ועושה יותר מאשר מכה כחולה.

שמתי לו גושי עופרת בכדי ליצור משקל הבעיה היתה כאשר הוא נפל על הריצפה,משקולות העופרת שברו את הפלסטיקה...

היה לי גם H&K G36 גם משודרג עם muzzle חלק מדונג,M4 Carbine וMAC10.

הלכו לעולמם Sad אני מחפש וינצ'סטר או M14 או שטרייר עם כת עץ את אלו אפשר להזמין מחו"ל ולהפרד מ600$

מכלול ממתכת ונירוסטה.

יפה יש לך עבר רציני אני רואה ,אבל אני לא מבין למה לא קניתה כבר כלי רציני ממתכת ,אני עדיין חולם על ak47 ממתכת ועץ ,הבעייה שבארץ אסור כל כלי דמויי קלאצניקוב (גם על הsvd הם עושים בעייות ) .

m14 זה נחמד ,לחבר שלי היה אחד כזה http://www.airsplat.com/Items/ER-GG-M14-WALN.htm ,אבל הוא גר בחו"ל פה בחיים לא היה אפשר להביא כלי כזה .

אגב משהו יודע כיצד אני יכול להשיג את הכלי הבאה http://www.arniesairsoft.co.uk/reviews/m93r/m93rreview.htm

Beretta M93R

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מיסאינפורמציה ושטויות רצות פה. אני אגיב לכל הודעה בנפרד.

נו באמת מה אתם ילדים קטנים? 50 שקל זה כלום, אני מוציא כמעט אותו סכום על דלק כל יום. גם גז זה שולי. ו-200 כדורים מספיקים לבערך 4-6 סיבובים.

50 שקל זה המון כסף לגז. בלון גרין גז (CO2) עולה כ90 ש"ח, והוא לא מחזיק כל כך הרבה. 200 כדורים בשטח גדול בחיים לא מספיקים ל4 סיבובים...

כמה משחקים מתארגנים בשנה בקהילת האירסופט הישרלית?

יש הסעות מסודרות וכו' או שזה נעשה בסגנון "כל אחד והתחת שלו"?

הרבה. יותר מ6 בשנה אני חושב. יכולים לארגן לך הסעה אם יהיו מספיק אנשים, אבל קודם אתה צריך למצוא קבוצה.

כן ,אבל הבן אדם חאפר רציני ,עושה בעייות ,תמיד מבטל ,ואין לו כלים רציניים.

יפה יש לך עבר רציני אני רואה ,אבל אני לא מבין למה לא קניתה כבר כלי רציני ממתכת ,אני עדיין חולם על ak47 ממתכת ועץ ,הבעייה שבארץ אסור כל כלי נשק דמויי קלאצניקוב (גם על הsvd הם עושים בעייות ) .

m14 זה נחמד ,לחבר שלי היה אחד כזה http://www.airsplat.com/Items/ER-GG-M14-WALN.htm ,אבל הוא גר בחו"ל פה בחיים לא היה אפשר להביא כלי כזה .

אגב משהו יודע כיצד אני יכול להשיג את הכלי הבאה http://www.arniesairsoft.co.uk/reviews/m93r/m93rreview.htm

Beretta M93R

תודה .

שוקי מהמרכזית הוא חאפר וגנב. עמית (קרייזי שופ) לעומתו הוא אדם הגון יותר, ואמין יותר שממנו כן כדאי לקנות.

בנוגע לAK, אתה מדבר שטויות. לי אישית יש AK74 ממתכת ועץ, והשתתפתי איתו באירועים של עס"י וגם עם SVD אין בעיה לשחק. M14 יש בארץ ואפשר להזמין גם מעמית אבל המשלוחים שלו מתעכבים לפעמים... גם ברטה אתה יכול להזמין ממנו.

אגב B.D.B, כן מותר להחזיק כלי איירסופט. הדברים האלה נחשבים לכלי קליעה לגיטימיים לגמרי. מה שכן, כדי לייבא אותם לארץ אתה צריך מטווח ורשיון לסחר בנשק (כדי לייבא צעצועים. איזה יופי של חוק, מה)

אגב, AGM מייצרים יופי של M14 עם קת מעץ במחיר רצפה של מתחת ל100$. לא הבנתי למה אתה חושב שצריך לשלם עליו 600$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא השקעתי? כי השגתי את הכלים הללו ב200-300שח לזמנו ואף זול יותר (לפני כ5 שנים)

עם מודפיקציות משלי שאני מוסיף למפרט שלו אז מחיר הכלי צפוי להגיע ל600$

*מכלול מחוזק לכדורים כרמיים 5.85mm ולא הפלסטיק הדחוס שאנחנו מכירים בקוטר 6.

*כוונת דמויית Leupold Ultra M3A כשל הרמינגטון M24

*מנוע חזק יותר שייתן לי לקלוע ל95m ללא "נפילה בליסטית"

*מחסניות מחוזקות ממתכת

*כדורים כרמיים (כ10000 כדורים) כול כדור 30 הוא זוהר בחושך.

יש minigun שעולה 10000 דולר שהוא BB לגמרי אך התכתבות עם אנשים שהיה להם כלי כזה שלא החזיק הרבה זמן

ונשאר רק ליופי לשימוש בליל כול הקדושים.

ניסיתי להזמין מEBAY אך הבחור הסיני היה נחמד מספיק לומר לי שבגלל שאני גר בישראל המשלוח צפוי להעצר

במכס.

פאק רציתי כולכך M24...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מיסאינפורמציה ושטויות רצות פה. אני אגיב לכל הודעה בנפרד.50 שקל זה המון כסף לגז. בלון גרין גז (CO2) עולה כ90 ש"ח, והוא לא מחזיק כל כך הרבה. 200 כדורים בשטח גדול בחיים לא מספיקים ל4 סיבובים...הרבה. יותר מ6 בשנה אני חושב. יכולים לארגן לך הסעה אם יהיו מספיק אנשים, אבל קודם אתה צריך למצוא קבוצה.שוקי מהמרכזית הוא חאפר וגנב. עמית (קרייזי שופ) לעומתו הוא אדם הגון יותר, ואמין יותר שממנו כן כדאי לקנות.

בנוגע לAK, אתה מדבר שטויות. לי אישית יש AK74 ממתכת ועץ, והשתתפתי איתו באירועים של עס"י וגם עם SVD אין בעיה לשחק. M14 יש בארץ ואפשר להזמין גם מעמית אבל המשלוחים שלו מתעכבים לפעמים... גם ברטה אתה יכול להזמין ממנו.

אגב B.D.B, כן מותר להחזיק כלי איירסופט. הדברים האלה נחשבים לכלי קליעה לגיטימיים לגמרי. מה שכן, כדי לייבא אותם לארץ אתה צריך מטווח ורשיון לסחר בנשק (כדי לייבא צעצועים. איזה יופי של חוק, מה)

אגב, AGM מייצרים יופי של M14 עם קת מעץ במחיר רצפה של מתחת ל100$. לא הבנתי למה אתה חושב שצריך לשלם עליו 600$...

על איזו מרכזית אתם מדברים? ומה סדר הגודל שאתם מדברים עליו? 100$? זה חוקי בכלל לקנות מהם?

נ.ב.

אני ממש רוצה לקנות את הG36C של TOKYO MARUI, איך אני יכול להשיג אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא השקעתי? כי השגתי את הכלים הללו ב200-300שח לזמנו ואף זול יותר (לפני כ5 שנים)

עם מודפיקציות משלי שאני מוסיף למפרט שלו אז מחיר הכלי צפוי להגיע ל600$

*מכלול מחוזק לכדורים כרמיים 5.85mm ולא הפלסטיק הדחוס שאנחנו מכירים בקוטר 6.

*כוונת דמויית Leupold Ultra M3A כשל הרמינגטון M24

*מנוע חזק יותר שייתן לי לקלוע ל95m ללא "נפילה בליסטית"

*מחסניות מחוזקות ממתכת

*כדורים כרמיים (כ10000 כדורים) כול כדור 30 הוא זוהר בחושך.

יש minigun שעולה 10000 דולר שהוא BB לגמרי אך התכתבות עם אנשים שהיה להם כלי כזה שלא החזיק הרבה זמן

ונשאר רק ליופי לשימוש בליל כול הקדושים.

ניסיתי להזמין מEBAY אך הבחור הסיני היה נחמד מספיק לומר לי שבגלל שאני גר בישראל המשלוח צפוי להעצר

במכס.

פאק רציתי כולכך M24...

תגיד לי, איזה מודיפיקציה אתה הולך לשים עליו שהולכת לעלות 500$ ? מה אתה מתכוון לירות עם זה, 7.62 ? מה הטעם לשים מכלול לכדורי 5.85 אם זה לא חוקי לשחק איתם ? הכדורים הקרמיים (לא הסיניים הזולים!! כדורים איכותיים של מארוי או G&G) עושים יופי של עבודה ואין טעם להחליף אותם. שום מנוע לא יתן לך לקלוע ל95M, גם אם תשים שם מנוע של מכונת כביסה. כוונות סיניות עולה בהגזמה 50$. 5000 כדורים קרמיים עולים 120 שקל.

ומה בדיוק הבעיה לקנות M24 ? עמית בתחנה המרכזית מוכר רפליקת M24 (שנקראת BAR-10) במשהו כמו 1000 שקל.

על איזו מרכזית אתם מדברים? ומה סדר הגודל שאתם מדברים עליו? 100$? זה חוקי בכלל לקנות מהם?

נ.ב.

אני ממש רוצה לקנות את הG36C של TOKYO MARUI, איך אני יכול להשיג אחד?

אני בספק אם יש G36C מארוי בארץ, וגם אם כן הוא הולך לעלות לך הרבה יותר מ100$. אולי סביבות ה2000 שקל. יש מישהו שמוכר G36 (לא C, רגיל ארוך) של Classic Army ב2500 שקל. אם אתה מעוניין אני אפנה אותך. יש גם רובים זולים יותר תוצרת סין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, איזה מודיפיקציה אתה הולך לשים עליו שהולכת לעלות 500$ ? מה אתה מתכוון לירות עם זה, 7.62 ? מה הטעם לשים מכלול לכדורי 5.85 אם זה לא חוקי לשחק איתם ? הכדורים הקרמיים (לא הסיניים הזולים!! כדורים איכותיים של מארוי או G&G) עושים יופי של עבודה ואין טעם להחליף אותם. שום מנוע לא יתן לך לקלוע ל95M, גם אם תשים שם מנוע של מכונת כביסה. כוונות סיניות עולה בהגזמה 50$. 5000 כדורים קרמיים עולים 120 שקל.

אם לא שמת לב זה כלי CUSTOM לפי דרישות שלי ולא כלי רגיל שקונים ב400שח.

זה היה התכנון שלי להזמין אותו לפני כשנתיים אך חוסר תקציב וגם בעיות עתידיות במכס היו עלולים לשים סוף ל2600שח

ובטח גם קנס קטן,אין בעיה להזמין את זה בחלקים ולקבל כול משלוח ממקום אחר,הבעיתיות של השיטה הזאת היא

זמן

כסף

אבדות

אם הייתי גר בחו"ל לא הייתי צריך להתאמץ כולכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא כל-כך מבין איך עובד גירבוקס של AEG. אני עדיין מאוד מעוניין לדעת איזה קונפיגורציה (ולא מנוע, שכן אין לו כל תפקיד בשיפור הטווח של הרובה) תאפשר לך לירות לטווחים של 90 מטר ומעלה.

כן, יש בעיה להזמין את הרובה בחלקים. במכס לא מטומטמים. מישהו שאני מכיר ניסה בזמנו להזמין full tune-up kit לרובה וגם זה עצר במכס, אז אתה מצפה שגירבוקס שלם לא יעצור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב300 שקל g36 :o ,אפילו עם יד שנייה היייתי קונה במחיר הזה (כמובן עם הוא לא במצב גרוע כל כך ).

אגב Meir :אני בספק עם הם ידעו מה זה גירבוקס של aeg ,הם יחשבו שזה כמה חתיכות מקיט של מכניקה פשוטה (כמובן עם זות לא תהיה קופסא מקושטת ברובים ואקדחים רבים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא כל-כך מבין איך עובד גירבוקס של AEG.

בכוונה שלי למכלול הוא לgearbox יש חברות כמו Tokyo Marui,Kastway שדרכם אפשר להזמין אותם.

יש Gearbox שהוא בעל מהירות גבוהה יותר של 400 feet per second אך מותנה בשימוש של כדורי 20 גרם.

ניתן לבקש בניה אישית.

אני עדיין מאוד מעוניין לדעת איזה קונפיגורציה (ולא מנוע, שכן אין לו כל תפקיד בשיפור הטווח של הרובה) תאפשר לך לירות לטווחים של 90 מטר ומעלה.

בניה לפי דרישה יכולה להניב תוצאות טובות,אינני מתמצא בשוק הGB.

מה שעשיתי לכלים הקודמים שלי לקחתי חלפים מכלים שבורים והייתי מרכיב במקום הישנים (בהתאמה כמובן לא כול GB יכול להתאים לכול כלי אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה קשור ? הרובה שלי מוציא +- 410FPS, ועדיין הטווח האפקטיבי הוא 50-55מ'. אין שום רובה חשמלי בשוק שיורה ל90 מטר, נקודה. אפילו לרוב"צ משודרג בכבדות אין טווח ריאלי של מעל 90 מטר, ואלה רובים שמוציאים 180מ/ש (יותר מ600FPS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...