זה כיף אמיתי! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה כיף אמיתי!

Guarding angel

Recommended Posts

פיינטבול לא כזה יקר. אני חושב שזה יוצא אפילו זול יותר האמת. נורמלי יש החל מ-200$ ונשק משופר בסיסי יש כבר ב-400$ ציוד הגנה זה עוד 50-100$ וסגרת עניין. אתה לא חייב להתחיל עם נשקים ברמת תחרות ב-1500$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

פיינטבול לא כזה יקר. אני חושב שזה יוצא אפילו זול יותר האמת. נורמלי יש החל מ-200$ ונשק משופר בסיסי יש כבר ב-400$ ציוד הגנה זה עוד 50-100$ וסגרת עניין. אתה לא חייב להתחיל עם נשקים ברמת תחרות ב-1500$.

אתה רוצה שאנשים ישקיעו 500$ בשביל ציוד בסיסי, ואתה קורא לזה לא יקר?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיסן עולה (הכי זול לאימונים) או מכונית RC (ניטרו) עולה מעל 2000 שקל, אופני הרים נורמליות לא זבל מסין גם הרבה יותר, אז כן 500$ זה זול, ואפשר גם בפחות. ציוד בסיסי אבל לא זבל אתה יכול להשיג גם ב200$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיינטבול בחיים לא יהיה יותר זול מאיירסופט, שכחת מיכלי גז שצריך למלא וכדורים יותר יקרים.

באיירסופט טענת ויאללה לדרך, ותאמין לי שבמהירות של 100 מטר לשניה אתה תרגיש טוב מאוד את הכדור (שקוטרו 6mm).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיינטבול בחיים לא יהיה יותר זול מאיירסופט, שכחת מיכלי גז שצריך למלא וכדורים יותר יקרים.

באיירסופט טענת ויאללה לדרך, ותאמין לי שבמהירות של 100 מטר לשניה אתה תרגיש טוב מאוד את הכדור (שקוטרו 6mm).

המחירים של כדורי הפיינבול יקרים מאוד

200 כדורים באיזה 50 שקל

וזה ניגמר אחרי מקסימום חצי שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי MP5 ששדרגתי לו את המכלול במנוע חשמלי חזק יותר,אאוץ זה ממש כואב ועושה יותר מאשר מכה כחולה.

שמתי לו גושי עופרת בכדי ליצור משקל הבעיה היתה כאשר הוא נפל על הריצפה,משקולות העופרת שברו את הפלסטיקה...

היה לי גם H&K G36 גם משודרג עם muzzle חלק מדונג,M4 Carbine וMAC10.

הלכו לעולמם :( אני מחפש וינצ'סטר או M14 או שטרייר עם כת עץ את אלו אפשר להזמין מחו"ל ולהפרד מ600$

מכלול ממתכת ונירוסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...