מחפש המלצות לקארטינג באיזור הצפון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לקארטינג באיזור הצפון

sagi_10

Recommended Posts

שלום,

אני יוצא עם מישהי כבר זמן מה והיא החליטה שהפגישה הבאה תהיה בקארטינג,לכו תבינו :P אבל זה נשמע טוב אז אנ יזורם

שנינו מאיזור הצפון (גם חיפה זו אופציה,כן היא בצפון) ונשמח להמלצה למקום איכותי באיזורנו שפעיל לא רק בשעות הבוקר אלא גם אחה"צ .

תודה מראש :)

נ.ב

על הדרך,זקוק להמלצה לסרט טוב לראות איתה - קומדיות הולכות טוב,רצוי משהו עדכני שהסכיויים שהיא ראתה קטנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מספר פעמים בשנים האחרונות בקרטינג בקניון חיפה, מה אני אגיד, לא להיט.. :-\ 40 שקל ל-10 דקות נסיעה?! (אולי זה הישתנה עם הזמן) עדיף כבר ליסוע ברכב או לעשות טיול על סוסים/ טרקטרונים בשטח, זה יותר נחמד וכיפי..

הייתי ממליץ לך לקחת אותה לבאולינג וסרט, אחלה של שילוב! ;D (השאלה היא איפה תעשה את זה, בקניון חיפה ובסביבה אין יותר קולנועים ובקניונים אחרים בחיפה אין באולינג.. :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז סבבה, אתה יכול ללכת לקניון חיפה לבאולינג, נחמד מאוד ויש את הקטע עם האולטרה סגול והמשחק חינם, יש שם גם "בר" שכזה אם אתם רעבים ואחר"כ לכו לבית ותצפו בסרט. לבדיקת כנס לאתר- "סרט" ותבדוק ביקורות. את הערב אתה יכול לסיים בצורה טובה שאין צורך על פירוטה.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באולינג נשמע כמו רעיון מעולה וכנראה נלך עליו :)

אולי בכל זאת יש המלצות לסרטים? כבר עברתי על אתרי ביקורות הסרטים למינהם והביקורות לא מספיק החלטיות.

כבר ראינו ונהנו מהסרטים : הרולד וקומר(שניהם),האנגאובר והשכנה ממול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...