צריך המלצה ללוח אם, לשימוש גרפיקאי עד 500 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ללוח אם, לשימוש גרפיקאי עד 500 ש"ח

coil

Recommended Posts

שלום

יש לי כרגע מחשב עם מעבד Q6600, 4G Ram, 94500GT

עד לאחרונה היה לי לוח אם P35-DS3L והוא נהרס, נכון לעכשיו יש לי G31M-ES2L

שלא ממש מתפקד כמו שצריך, אני זקוק בבקשה להמלצה די דחופה ללוח אם חדש, אין לי ממש דרישות מיוחדות ללוח אם

רק שיהיה יחסית זול (בסביבות 500 ש"ח) ושיעבוד טוב עם כל הרכיבים, אני לא מעוניין ב OC.

אני מתכנן לקנות לוח אם מחר אם ייצא אז העזרת קצת דחופה.

תודה.

נ.ב

הסיבה ששתי הלוחות של היא מקרית לחלוטין, לא ממש מעניין אותי החברה

כל עוד זו חברה מוכרת ואמינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לאחרונה היה לי לוח אם P35-DS3L והוא נהרס, נכון לעכשיו יש לי G31M-ES2L

שלא ממש מתפקד כמו שצריך, אני זקוק בבקשה להמלצה די דחופה ללוח אם חדש, אין לי ממש דרישות מיוחדות ללוח אם

תפרט, מה לא טוב בלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי, מקווה שיותר טוב

הם שונים במיקצת אחד עם יותר סלוטים אחד עם שני חיבורי PCIE לקרוספייר וכל מני כאלה

בכל מקרה ,

אני היתכוונתי לGigabyte GAEP43DS3L

שמתי לב שאין לו כרטיס מסך און בורד, בגדול אני לא ממש צריך אבל אני אוהב ללכת על בטוח ואם בעתיד

ידפק הכרטיס מסך אז יהיה לי גיבוי, לאיזה יש כרטיס מסך און בורד?

תפרט, מה לא טוב בלוח?

אז ככה, נתחיל מזה שרוב התוכנות לא עולות לי, לדוגמא Quicktime, Acrobat Reader וכ'ו, כשאני אומר לא עולות

הכוונה שכאשר אני מפעיל אותם אחרי כמה שניות המחשב נתקע, פירמטתי את המחשב והתקנתי הכול מחדש וזה עדיין לא עזר,

כמובן שאם הלוח אם הקודם זה לא קרה. גם כשהרכבתי את המחשב הלוח אם עשה לי בעיות בהתחלה, אני כבר לא זוכר איך ממש פתרנו את זה

נראה לי שפירמטתי עם המעבד הישן ואז החלפתי מעבד וכ'ו, קיצור את החלק הזה אני פחות זוכר :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להמליץ לך על לוח אבל נראה לי חבל, תפתח דיון בפורום תמיכה טכנית וישמחו לעזור לך.

רעיון- אם החלפת המעבד לקודם עזרה באופן זמני אז יתכן שההגדרות בביוס מתאימות למעבד השני. לחילופין יתכן שהלוח דורש עדכון ביוס בשביל המעבד שלך. ממליץ לבצע עדכון ביוס, לבדוק את הזיכרונות ובכלל לבדוק את כל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...