התייעצות לגבי הזמנת מחשב Tablet - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי הזמנת מחשב Tablet

barzanger

Recommended Posts

ראיתי את המחשב הזה והוא נראה לי חמוד יש לי מספר שאלות לפני שאני הולך למזמין אותו

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27441

הזמנתי הרבה מהאתר הזה פלאפונים והכל אבל מחשב כזה לא היה לי נסיון

מה שאני רוצה לברר זה קודם כל אפשר לשים עליו עברית נכון?

דבר שני אפשר נגיד לעשות לו פורמט ולהתקין יובנטו?

וסתם אם יש למישו משהוא להוסיף אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכרתי את החברה או הדגם קודם אז הלכתי לחפש... נראה נחמד אבל די מוגבל.

dealextreme הוא אתר אמין ממה שקראתי בפורומים אחרים ולא נראה לי שתהיה בעיה עם ההזמנה עצמה אבל אולי תהיה בעיה עם מכס\משרד התקשורת וכאלה כי הדגם הזה לא משווק בארץ. אולי אחרים יוכלו להוסיף מנסיונם.

דבר שני אפשר נגיד לעשות לו פורמט ולהתקין יובנטו?

הוא כבר מגיע עם גרסא כלשהי של מותקנת (Ubuntu Arm?). למרות שכתוב באתר שהוא תואם ל- XP\Linux וכו' אני כמעט בטוח שגרסאות רגילות של מערכות ההפעלה הללו לא ירוצו בגלל בעיות תאימות לחומרה (ארכיטקטורת ARM). שים לב שיש לו רק ג'יגה אחד של דיסק .

מביקורות, מערכת ההפעלה המסופקת נשמעת לי מוגבלת ובעייתי להוסיף יישומים נוספים.

מה שאני רוצה לברר זה קודם כל אפשר לשים עליו עברית נכון?

עפ"י המפרטים נראה שמערכת ההפעלה תומכת רק באנגלית וסינית.

מה יהיו השימושים שלו עבורך?

מאוד חשוב שתבין את המגבלות של המכשיר ולכן אתרכז בחסרונות:

אני אישית לא הייתי קורא לזה "מחשב tablet", לפחות לא במובן הקלאסי, זהו MID עם מסך מגע המיועד בעיקר לגלישה באינטרנט\שירים\סרטים. מסך המגע הינו פאסיבי ואם אתה מתכוון להשתמש בו (או מצפה שיתנהג) כמו בטאבלט מקצועי - לכתיבה או שרטוט תהיה לך בעיה (וזמן התגובה כנראה יהיה איטי).

המעבד מהווה את הבעיה העיקרית במערכת והוא חלש ולא נתמך בתוכנות סטנדרטיות עד כדי כך שלא הייתי מתייחס אליו כמחשב כללי כמו MID ים אחרים המבוססים על ה המהיר ממנו בהרבה אלא כמכשיר יעודי כמו PMP, סמארטפון או . סביר מאוד שתהיה בעיה בניגון סרטים בקידודים המצריכים עיבוד רב, בהרצת תוכנות מסויימות ובהצגת אתרי סרטונים מבוססי פלאש, כמו ושות' (עריכה תוך כדי: אכן, מביקורות שקראתי על המכשיר יש לו בעיה עם כל הכתוב לעי"ל. לא מפתיע).

שים לב לרזולוציה ואיך היא משפיעה על הגלישה.

אבל אחרי הכל -

אם אתה מודע לכל המגבלות אני חושב שזה "צעצוע" מאוד נחמד סך הכל :) הייתי שמח לקבל אחד מתנה... (אחלה לגלישה "מהספה" וקריאת ספרים אלקטרוניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם תראה סרטונים ביוטיוב מראים שם איך רואים באיזה רזולוציה עובד חלק ובתגובות אפשר להבין שהמכשיר בעקרון סבבה

לא חידשת לי כלום לגבי המכשיר אני מודע היטב למה הוא מיועד ולרגע לא ציפיתי שיחליף לי את השולחני או אחד הניידים שלי אלא כעוד גאגט נחמד אולי לצבא שמעמם חחחח

אשמח רק אם תברר לי את עניין העברית שהוא הכי חשוב לי

תודה בר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...