דרכים להפטרות מהיצור המגעיל ביותר בעולם (ואני לא מדבר על מיקי בוגנים)-המקק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרכים להפטרות מהיצור המגעיל ביותר בעולם (ואני לא מדבר על מיקי בוגנים)-המקק

Cha0stAlker

Recommended Posts

בזמן האחרון מופיע לי מקק בבית כל לילה, ואני כבר לא יודע מה לעשות! שלשום, בזמן שהייתי על המחשב, אחד מהם נגע לי ברגל :puke:

בקיצור אני מעוניין לדעת על איזה טמפרטורה להפעיל את המזגן כדי שיתחבאו מתחת לספות ולמיטות מאשר שיתרוצצו בכל מקום.. מה הטמפרטורה הכי לא נוחה להם? בין 18 ל 30 מעלות, אני מעדיף לסבול מקור/חום מאשר שהם יתחילו לגעת לי ברגלים! :nixweiss:

תודה רבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מומחה גדול למקקים, אבל ממה שאני כן יודע, הם יצורים הרבה יותר עמידים מאיתנו מבחינת חום/קור/קרינה/להסתובב ימים בלי ראש...

אם להיות יותר מעמיקים אז מצאתי מאמר (כן, מישהו בדק את זה...) מתברר שב-39 מעלות צלסיוס ואילך רוב המקקים מתים, והם בעיקר לא אוהבים אוויר יבש (אבל זה יותר מורכב, הכל תלוי בזן של המקק)

http://jeb.biologists.org/cgi/reprint/13/1/28.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ריסוס בבית, הבעיה היא שהם מתים רק אחרי איזה 8 שעות..

לפני זמן קצר חיפשתי פה את התרסיס המושלם. מסתבר, שכל התכשירים של סנו לא עושים עבודה טובה כי הם הורגים בריסוס ישיר רק לאחר תקופה של שעה ובינתיים אתה והג'וק משחקים מקבילית המוחות ביחד.

רק המכשיר הזה של RAID יעיל מיידית. הוא משחרר חומר הפוגע המערכת העצבים שלהם ואז הופ ליעה ולטיסה מהקומה החמישית/צלילה לתוך האסלה כמו ז'ול וורן. יתרון נוסף של הרייד, הוא שהריח שלו נסבל לעומת זה של הסנו שגורם לך להתנהג כג'וק ולזוז בתזזיתיות בתוך הבית והזדהות עם מקקסקי.

הנה התרסיס שקניתי לעצמי , איתו אני נותן באן למקק הסורר:

261eu15.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי הידוע, אנחנו נחנקים מהתרסיסים בעוד הג'וק צוחק לנו בפרצוף, או שלפעמים נדמה לנו שהוא מת ופתאום הוא נעלם.

להלן השיטה האולטימטיבית להריגת ג'וקים, וכמו שאר התגליות הגדולות בתולדות האנושות, גם אותה גיליתי במקרה.

ראיתם ג'וק באיזו פינה, תניחו לו שלא יבהל, הרתיחו מעט מים ושפכו על הג'וק מלמעלה. לא להתקרב אליו כדי שלא יבהל ויברח, אם הוא על הרצפה, שפכו את המים מגובה של מטר.

לא צריך להטביע אותו! מספיקה טיפה של מים רותחים שפוגעת בו, והוא מחזיר את נשמתו לבורא.

אפשר להמתין שהמים יתייבשו, ואז לסלק את הגופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...