כסטודנט, מה כדאי מבחינת כתיבה בשיעור? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסטודנט, מה כדאי מבחינת כתיבה בשיעור?

Born2Kill

כתיבה במחברת או כתיבה ב-Word?  

2313 הצבעות

1. 1. כתיבה במחברת או כתיבה ב-Word?

• כתיבה במחברת
    • הקלדה ב-Word

Recommended Posts

אל תביא כלום, תצלם את החומר מהבחור\ה עם הכתב הכי יפה, פחות עבודה

אתה רציני?

אם קורה ואני חולה או לא יכלתי לבוא לביה"ס, אז סבבה.

אבל אם סתם לשבת בשיעור ולא לכתוב ואח"כ לצלם ממישהו את כל החומר זה דיי מבייש, כי סתם ייתפסו ממני כבנאדם עצלן ונצלן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?

אבל אם סתם לשבת בשיעור ולא לכתוב ואח"כ לצלם ממישהו את כל החומר זה דיי מבייש, כי סתם ייתפסו ממני כבנאדם עצלן ונצלן.

:xyxthumbs:

שונא אנשים שכל הזמן מסתמכים על אנשים אחרים, ולא רוצים/מסוגלים לעשות שום דבר לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?

שמע, אני אישית חוץ מקורס אחד לא רושם בשום קורס, פשוט כי ככה אני קולט הכי טוב, ללא קשר לעצלנות

אף פעם לא הרגשתי שמישהו חושב שאני נצלן או עצלן שביקשתי ממנו את המחברת (לרוב אני לא מצלם אבל לפעמים צריך דברים) בדיוק כמו שאני לא חושב שמישהו אחר הוא נצלן או עצלן אם הוא לוקח ממני את השיעור שאני כן רושם או מבקש ממני עזרה באיזה תרגיל

ולשני, אין שום קשר ללא מסוגל לעשות משהו לבד, אני לא רושם כי לא נוח ולרוב אני מסתדר בלי, אם הייתי "צריך" לרשום הייתי רושם

וטוב אם נגיב גם על הנושא מחשב של 2 קילו זה לא כזה נורא,אני בא עם אחד כזה גם, ואני חושב שצריך יותר לחשוש ממה שיקרה לך בזמן נפילה מהקטנוע מאשר למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש, אבל ממש לא קשור לעצלנות.

ואם אתה חושב שזה גורם לך להראות עצל, תראו את היכולת שלך בלעזור בחומר קשה וכו'.

אין מה לעשות, הרבה אנשים לא מסוגלים להקליד\לכתוב ולהבין בו זמנית והרבה פעמים שוכחים\מפספסים\לא מבינים משהו שאמרו...

ואני עושה 80~ בדקה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גרוע טילים במבחן הקלדה שהביאו (51)

שמע פותח הדיון אני על התיכון לא כתבתי הרבה בשיעורים ובעיקר צילמתי ויצאתי עם ציונים סבבה

זה קטע אישי איך אתה קולט דברים יותר טוב : על ידי כתיבה והבנה תוך כדי או הקשבה לתוכן בשיחה

בסופו של דבר פשוט הייתי מצלם כל מה שחסר ומשלים חורים דרך החומר הכתוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קיימת לקורס חוברת סיכומים, או שיש מצגות שאפשר להוריד מראש ולהביא לשיעור,

אז הכי מומלץ לשבת עם חומר מוכן בכיתה, ולעבור עליו "יחד" עם המרצה. במידה ויש נקודות שמועברות ואינן בסיכומים (או הסבר שיצרת לעצמך)

להוסיף אותן עם עט על הדפים. בדרך זו סופגים הכי טוב את החומר (לדעתי)

לשבת ולכתוב את כל מה שהמרצה אומר, הופך מהר להכתבה רובוטית ומילים זורמות אל היד שלך במקום אל המוח ולא קולטים כלום

אח"כ כשתשב לקרוא את מה שכתבת תראה נקודות שלא הבנת ויהיה לך חבל שהמרצה לא שם כדי לשאול אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש במחשב בכיתה (כיתה י"א).

ההבדל אצלי הוא שאי אפשר שלא להשתמש במחשב כי כתב היד שלי לא קריא לחלוטין. אני גם נדפק קשות במתמטיקה ופיזיקה. היום בפיזיקה הייתי חייב לכתוב ואני פשוט לא מצליח להבין מה הולך שם...

אבל אפשר לשפר את מיומניות המתמטיקה במחשב למרות שזה לעולם לא יהיה מהיר כמו כתיבה ביד, שלא כמו הקלדת מילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...