שוחרר פרק 10-11 של הנסיך הפרסי של גל שמש - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר פרק 10-11 של הנסיך הפרסי של גל שמש

Fighter

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=KM-KQzDPdbs&feature=channel_page

הבנאדם גאון אני לא מפסיק לצחוק

האם אתה מכיר את חוק מספר 2 בחוקי הפורום? ::)

2. מותר להצחיק (:lol:). אך קודם יש לבדוק שלא תהיו היחידים שתצחקו (:'(). נסו את זה על בני המשפחה קודם - תנו להם לסבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאת משהו לא מצחיק אז אתה תוקף אנשים אחרים?

שים לב שלא רק הוא אמר שזה הומור של ערסים, נכון לעכשיו

כ-100% מההודעות בנושא הזה שהן לא שלך תומכות בדעתו.

למה זה הומור לערסים? כי זה רק קללות מפגרות(מילא, היו קללות מקוריות וחדשות), בלי שום שנינות ומחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להירגע עם הביטויים האלה. לפעמים יש קטעים מצחיקים, לפעמים פחות.

התרגשות מתגובה כזאת או אחרת זו לא סיבה לחטוף אזהרה בבוקר כזה יפה נכון חברים ?

המשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק 9 מסריח ברמות

אבל פרק 10 עם הכלב היה טוב לדעתי

ואלכס, באמת שלא אכפת לי שאנשים יביעו את דעתם בגלל זה פתחתי את הדיון

אבל יש לאנשים בזון קטע מסריח שהם חושבים שהם אליטות ומאשימים את כולם שהם נחותים מהם ושהם ערסים ככה שאני מנסה להבין מה איפה זה בא, מהילדות?

זה לא שאמרתי בוא נעשה קונץ והבאתי לינק לאיזה פרק של פוקימון ששני ילדים קטנים כל שנייה אומרים שם ציצי ותחת, על דבר כזה הייתי צריך לחטוף בעיטה בתחת

הבחור שדיבב את הפרקים השקיע מבחינת אפקטים ולמרות שכמה פרקים כמו 9 נשמעו תת רמה, פרק 10 עם הכלב היה מצחיק

סך הכל פארודיה על הנסיך הפרסי גירסה ישראלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,

הבאת לינק לפרודיה, אמרתי יאללה נבדוק במה מדובר(אחרי שגם הייתה תגובה אחת שלילית).

אני מסתכל, וכל מה שאני שומע זה "כוס אומו השער הזה" "כוס אומו" "יא מניאק" ורואה את המשחק הפרסי.

אז זה נראה לי כאילו ילד בן 14 עשה את זה וזה נראה לי ממש ממש מעפן. אין לי שום רתיעה מקללות ואלימות בסרטים Per Se, כל עוד זה נעשה בטעם.

אגב, אומרים שאם משהו מפריע לך מאוד(שקוראים לך בעקיפין ערס לדוגמה), אז זה אומר שיש דברים בגו. מצד שני אומרים הרבה דברים.

זה לא שאמרתי בוא נעשה קונץ והבאתי לינק לאיזה פרק של פוקימון ששני ילדים קטנים כל שנייה אומרים שם ציצי ותחת"כוס אומו", על דבר כזה הייתי צריך לחטוף בעיטה בתחת

ומה ההבדל הגדול בין מה שאתה הבאת לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה על הפנים,לגמרי,נקודה.

ואני גם אסביר למה.

זה לא שהבנאדם הזה פעם ראשונה מתעסק בעניין,ואז אפשר להניח שהוא פשוט ילד בן 14/מטומטם/משהו אחר,הבעיה היא שהוא כבר עשה את "אלאדין-הגרסא החדשה" שבאמת היה טוב,מקורי ומצחיק(בעיקר החלקים הראשונים)..ולעומת זאת כאן,רואים שהוא ניסה "לשחזר את ההצלחה",ועשה אפקטים באמת יפים בתוך הסרטונים..אבל,ראבאק,זה כולה משחק..מה כבר יהיו לו להגיד ולעשות בו? זה לא סרט מצוייר,ששם הסיטואציות אינטנסיביות ומצחיקות כלעצמן...פה הבעיה היא בבחירת חומר הבסיס..ובגלל זה,הסרטון הזה לא מצחיק ועלוב למדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...