חוות דעת על ספקי TAGAN - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על ספקי TAGAN

nahum8

Recommended Posts

אהלן חבר'ה, החלטתי שהיום, ה-1 לספט', ברגילה שיש לי מהצבא, לקנות חדש מבית TAGAN!

והנה החופש הקטנטן מהצבא הגיע, חשבתי לעצמי שהרעש שהSPIRE JEWEL 550 מפיק הוא מציק לי, אז רצתי לחנות לברר אם יש להם (בנתניה) ספקי TAGAN, להפתעתי התשובה היא כן, ואפילו במלאי!

ראיתי את TAGAN BZ700 במחיר שפוי, ובגלל שיש לי דיבור עם בעל החנות, הוא אף מוריד לי את המחיר לעוד יותר שפוי!

מחיר בZAP כ-900 שקל! :kopfpatsch:

המחיר שאני יכול לקחת אותו בערך 600-550, מה אתם אומרים על איכותם בתור שתומך רשמית בSLI?

כמו כן לא ציינתי שאני מחפש ספק מודולארי כמה שיותר!

האם הוא שקט מאוד, או שקט פחות?

-אני זוכר לפני כמה שנים הייתה כתבה על ספקי כוח TAGAN, וחברי האתר הופתעו לטובה מאיכותם.

מה בנוגע אליהם כיום ביחס לספקים אחרים - מודולארים?

http://hwzone.co.il/reviews/Tagan480W/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nahum היקר,

קודם כל אפנה אותך לסקירה של ספק TAGAN באחד מאתרי הסקירה היותר סימפטיים ברשת- 3dgameman.com

פשוט תחפש בסקירות ותמצא במהרה סקירה על ספק של TAGAN.

מנסיוני האישי עם ספקי TAGAN אני מאוד מרוצה- רכשתי לפני כשנה את הBZ1300, לאחר זמן קצר מאוד הוא נמצא שהגיע תקול מהספק ( הספק של הספק, כן? )

וקיבלתי אחד חלופי, שמאז עובד בצורה מעולה, שקטה ומרשימה במודולריותו וגם עיצובו...

בקיצור, אני ממליץ בחום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראיתי ביקורות בקשר לספק המדובר, אך ברצוני לשמוע מחברי הפורום וממקצועני הפורום בנושא.

כמו כן, אשמח לדעת אם לעוד אנשים יש את ספקי TAGAN והאם הם מרוצים ממנו כמו הבחור שמעלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ חיפוש בפורום לשם TOPOWER.

אוקיי, תודה.

כמו כן, רציתי לבקש חוות דעת על ‏MODU82+ 425W Active PFC 12cm Fan‎ ENERMAX, ואם הוא מתאים למערכת הבאה:

E8400-OC

HD489-OC

EP43DS3L

וכל השאר לא רלוונטי.

אני יודע שהספק טוב, אבל השאלה אם הוא מתאים למערכת שלי.

עריכה: כל מה שכתבתי, כבר לא רלוונטי.

קניתי בזה הרגע את TAGAN 700BZ ב-500 ש''ח!!! :jump::silly: מחיר ריצפה ממש! (כן כן, הוא חדש!)

מחר אחבר אותו והביא ביקורת אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nahum היקר,

קודם כל אפנה אותך לסקירה של ספק TAGAN באחד מאתרי הסקירה היותר סימפטיים ברשת- 3dgameman.com

פשוט תחפש בסקירות ותמצא במהרה סקירה על ספק של TAGAN.

מנסיוני האישי עם ספקי TAGAN אני מאוד מרוצה- רכשתי לפני כשנה את הBZ1300, לאחר זמן קצר מאוד הוא נמצא שהגיע תקול מהספק ( הספק של הספק, כן? )

וקיבלתי אחד חלופי, שמאז עובד בצורה מעולה, שקטה ומרשימה במודולריותו וגם עיצובו...

בקיצור, אני ממליץ בחום...

רק לידע כללי.. הסקירות ה"סימפטיות" של האתר הזה נראות ונשמעות יותר כמו פרסומות למוצר מאשר ביקורות אמיתיות.

דברים כמו COOL ו AWESOME וכדומה לא מוכיח שהמוצר הוא טוב ואיכותי.

ראיתי שם המון שטויות, אפילו על מוצרים שהם כן איכותיים בפני עצמם.

לביקורות על ספקים אחד האתרים המומלצים ביותר הוא JONNYGURU, אלה חברה שיודעים מה הם עושים ובודקים את הספק עד לקבל האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...